Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.946
Reaction score
26.943
Jojic igra, jer ga Stanoje stavlja u prvi tim.
A kad se setim ko nam još igra, pripadne mi muka. Ti igrači su trenerova želja. Igraju jer on tako hoće.
Ali nema veze, iako se na terenu raspadamo, na konferencijama za medije, Stanoje jebe kevu, tu ih tuce, gazi, kad ne može na terenu, a grobari su u ekstazi. Ide derbi, teško nama...samo da ne bude teška bruka.
Ja posle dugo vremena, derbi gledati neću. Zdravlje mi je prece.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Sledeću titulu sigurno uzimamo jer vodi direktno u Ligu Šampiona, ubedjem sam da će država to dozvoliti umesto da forsira mezimicu u koju su sipali par stotina miliona evra u poslednjih deset godina.

Pozdrav za Arenu i snimka navijanja jer se vredja predsednik koji je preko državne firme sipao stotine miliona evra u tu Arenu.

Otpustiti 90% ove ekipe, toliko za ovo uključenje.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Pokazna vežba - prošli izbori, gotov medeni mesec. Ako je iko mislio da će, posebno posle izbacivanja Rusa, neko bandu da skine, taj je mnogo naivan.

Nisam samo do kraja siguran da li će naš trener opet da brani sudiju ili je ovaj put konačno osetio tendenciju?
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Ову титулу је под број један изгубио тренер Сале Станојевић, а после можемо да редамо како коме воља управу, АВ, навијаче, савез, судије итд. Оваквом игром здружене циганске снаге (ав, судије, савез) можемо добити али НИКАД, још ако Јојић буде водио главну ријеч. Наравно ту је и Маркец увјек спреман за врхунски 15 минута. Још Станојевићева изјава после утакмице, ма врх. Краљ је презадовољан. Мени шећер 20, притисак 200 са 150. Јебем ли те животе.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Pa posle izbora , sam ovu utakmicu odgledao mrtav ladan jer je rezultat več bio u nedelju i takav če biti najmanje 4 godine.
Grobari , Partizanovci , bračo ima li spasa našem Partizanu ?
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Gledam ih na kraju utakmice svi nešto kao namršteni,bezvoljni šetaju terenom,deluju mi kao jagnjići pred klanje.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Čuveno zvezdino proleće, a mi tražimo dlaku u jajetu i krivce u svojim redovima. Svi znamo da će da kradu i otimaju. Mi ništa ne radimo po tom pitanju.
Imamo u subotu priliku da napunimo rupčagu kao nikada do sada i zajedno izvučemo pobedu!

Ajmo BRE GROBLJE!!!

ŠTA GROBARI RADE KADA NE IDE...

POVEDITE SVE KUSO I REPATO CRNO-BELOG RODA U SUBOTU!!!

BEZ POBEDE NE IZLAZIMO IZ RUPE ŽIVI!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.507
Локација
U Kinšasi

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Psovanje kapitena i legende Saše Ilića
A da mi puši kurac i Ilić kapiten Saša. Ne tražim da nas pušta, ali može ovu svoju kljusad da nauči da se ne valjaju protiv kluba čiji je on zaštitni znak.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
-Jojiću veliko bravo za fer plej.
Dokazao je da su mu svi saigrači pičkice jer pokušavaju na bugarski da daju gol.
A onda ozbiljno:
-Hvala Iliću na lekciji našem treneru da u fudbalu uopšte nije bitno što klupa suparničkog tima košta više od celog njegovog tima.
-Hvala Miljkoviću što bar za jednog igrača od ovih povratnika(koji su sve ono što smo poželeli a dobra nam uprava dala) može se reći da osećaju sa pravom šta je dres Partizana.
-Stanojević je dobio utakmicu svog života.
Ne sumnjivo da će biti faktora sličnim onim kao sa Savom i da će ga spoticati.
Između ostalog vidi se i na ovoj utakmici.
Ali ako pobedi cigane=to je moja titula.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Daj da se ne kažemo. Kakvi izbori, sudije, ovi ili oni .
Činjenica je da su cigosi protežirani.
Da je večeras bio crveni karton , na početku utakmice, za igrača Čukaričkog.
Ali..koja se bre to "igra svidja", našem treneru?!
Uzalud je pitati se..šta on to vidi u tom Jojiću, što niko normalan, ne vidi.
Šta je to večeras bilo dobro?!
Cela filozofija našeg trenera može se svesti i u rečenici "nisu nas ugrozili".
Čoveče Božji, tvoja filozofija, shvatanje fudbala je na nivou nekog osrednjeg LingLong prvoligaša.
Nije teško predvideti šta će se dalje dešavati u danima pred nama.
Najgore od svega što..I danas, večeras da ode. Toliko nas je taj Stanojević ukanalio (Sa sve upravom , koja ga dovela i skoro mu produžila ugovor).
Da se naš Partizan, teško u skorije vreme može oporaviti.
Potreban je totalni reset.
Da odu svi, al bukvalno svi..Uprava, trener, 90% aktuelnog igračkog kadra.
Ovo što su ovi uradili. Mislim na Upravu i trenera. Moćiće se podučavati u školama, kao pokazni primer. Kako ukanaliti klub, do maksimuma!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Kakva doktorska disertacija naseg napacenog trenera, 5 utakmica za redom savrseno funkcionise tandem Zdjelar-Jevtovic, a onda maestralno u stilu velikih trenera ubacuje Jojica koji se standardno vuce kao slina po terenu, pa kad je kontra on zastane malo da pomogne protivnickom igracu jer jebote sta koji kurac on da se cima da postigne gol. Ali nas trener njega drzi 98 jebenih minuta na terenu iako nam vezni red n e p o s t o j i. Govedja glava jedva ceka derbi jer je to jedina utakmica na kojoj on zalici na trenera, ali jebiga Stanoje ima supermoc da pravi Gvardiole od raznih dijabola sa Kipra i Estonije
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.461
Локација
Brdo Banovo
E tako, sad jos ostaje igrokaz na ciganmali.

Stanojevicu, sto se mene tice, ako ih ne pobedis, nadigras i nadjebes, neka ti to bude poslednji derbi koji vodis.

Svi u rupu, sve na silu, sve u nju!

Urosevicu, povredi Jojica na treningu.
Dosta e bilo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top