Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.556
Локација
vaginamandibularia
eto prilike za -5 posle sledeceg kola.
Realno, potpuni kurac od ekipe, da se ne lazemo.
Trenera ne mogu da komentarisem jer mnogima to ovde smeta.
Uprava prava ciganjska, satelitska.

Ovaj ovakav Partizan ne zasluzuje 10 gledalaca na tribinama, racunajuci gostujuce navijace.
U citavom klubu ima 1,5 ljudi kojima je stalo do necega, ostali su tu kao Jojic da uzmu jos koji evro posto nisu ni za termine u balonu prema onome sto prikazuju.
Sto se tice cudjenja sudjenjem, eto kakve rezultate mozes da ocekujes sa ovakvim pogonom protiv sudjenja kakvo su iz kola u kolo imali S.Milosevic, Bata Mirkovic i mnogi drugi. Ko nas jebe kad nismo u stanju ni da jednog Duleta Vujosevica izglasamo iznad cenzuse u jebenom Beogradu.

FK Ikebana, zarad lecenja kompleksa prosecnog smrdina koji zivi u smrdiji i glasa za pickoustu nakazu.

Jedva cekam plejof u basketu da uzivamo u sudjenju koje nas tamo ceka.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Vruca glava pa ne bih da komentarisem ko sta i kako. Kapiten se vise nasekirao zbog nase igre od 80% njih iz naseg tabora. Cak je i vikao na onog smrada sto se valjao zbog grca. Prsuli su bodove, potrosili sve kredite. Mislim da je uzrok ovoga i to sto ne dobijaju plate i sto su ih picke ciganske iz uprave tjerali da potpisuju reprograme. Crkli svi da bog da!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Sve mogu da razumem, ali da nije dovoljno 4 ciklusa priprema da fizički u red dovedeš ove primadone, to ne mogu da shvatim. Eto, bar je za to Stanoje odgovoran. Kud i ne dobi crveni danas, da Duljaja gledam za derbi. I Jojiću neka neko pred derbi stavi čvarak u salatu, možda se prokenja.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Јојић треба чланарину да плаћа, а не да добија продужење уговора. А за остало, нек што пре прође субота и да се заврши више ова агонија.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Po čemu nismo isti? Pre smo i mi i oni držali podjednako filijale. A u poslednjih 10 godina se vidi koliko je teško uzimati titule kada nemaš zatvorene utakmice i kada moraš igrati pošteno. Oni imaju logistiku, 4 puta veći budžet, sve je na njihovoj strani ali to nije opravdanje da se ne pojačaš u zimskom prelaznom roku.

Eto im derbi pa neka se pokažu, 2 autobusa neka postavi. Meniga i Rikarda gore i šansa će doći.


Lepo je Stanoje sve ovo što pričaš da imaju logistiku ali što se nisi pojačao?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ne znam kako će ovaj klub da preživi bez novih ponižavanja i ulaženja u anus Vođi, to je jedino i bilo bitno u onim silnim diskusijama na početku sezone. U redu, nije bilo normalno tada reći da nema šanse da se uzme titula, ali smo to svi znali u sebi, koja crna titula...
Sada smo ostali sa timom koji vredi kao gajba nekog meraka, trenerom koji sigurno ide, lopovima koji više nemaju šta da ukradu i komšijom antihristom koji će tek da dobije pare i da napreduje.
Zato je bitno praviti igrače, a ne gurati menadžerske prevare, jer je u ovim vremenima jedino bitno preživeti. Ali ti nizovi u domaćem prvenstvu...

@Matke22
O čemu ti to?
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kažem da je teško biti šampion ako nemaš logistiku van terena. To je uvek bilo tako. I mi i oni smo oduvek nameštali i zatvarali ali ovo sada što se radi je neka nova igrica. Sklanjalica je uvek bilo ali da ti uprava direktno radi na tvoju štetu, toga nije bilo.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Po čemu nismo isti? Pre smo i mi i oni držali podjednako filijale. A u poslednjih 10 godina se vidi koliko je teško uzimati titule kada nemaš zatvorene utakmice i kada moraš igrati pošteno. Oni imaju logistiku, 4 puta veći budžet, sve je na njihovoj strani ali to nije opravdanje da se ne pojačaš u zimskom prelaznom roku.

Eto im derbi pa neka se pokažu, 2 autobusa neka postavi. Meniga i Rikarda gore i šansa će doći.


Lepo je Stanoje sve ovo što pričaš da imaju logistiku ali što se nisi pojačao?
Hoćeš da kažes da smo mi pre bili kao oni sad i da smo imali protivnike koji nam se sklanjaju?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nemam dokaz ali mislim da je jasno kao dan da je uvek bilo nameštanja i sklanjalica. I ne, nismo nikad bili ovako bahati kao oni ali da smo imali svoje klubove imali smo, kao što su i oni tada imali. Samo smo jednostavno bili kvalitetniji što su direktni dueli i pokazivali tada.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Срећом, тренер је мање више задовољан суђењем током сезоне, а посебно играчким кадром... Следеће коло је последња прилика за вађење из гована...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Mislim da Stanoje mora biti svestan sledećeg: I pored loše forme, loše igre, loše postavke utakmica, prosipanja bodova i svega što je bilo loše poslednjih nedelja...i dalje će sve to poništiti ako ova ekipa pobedi narednih 7 utakmica.

A za početak, preuzeće prvo mesto na tabeli ukoliko samo pobedi sledeći derbi. A nije odavno nijedan.

Do subote uveče ima moju bezrezervnu podršku. U subotu očekujem ili jednu ruku na peharu ili ostavku.

Za to će mu biti potrebno i da ga igrači ispoštuju. Možda baš neki koji nisu ispoštovali baš nikada kada se to od njih očekivalo.

Možda baš ispoštuje onaj od kog se to (ako ništa, onda zbog simbolike), najviše očekuje.

Dakle, kurvo, saznaćeš šta znači Lazareva Subota!!!

Ajmo mi!

:pfc:
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Kao sto sam i govorio,Stanoje se kasno setio,kada je izgubio sve sanse.Moj Stanoje znao si u sta ulazis,po meni nista manju krivicu nemas od GROBARA Partizana(VVI)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top