Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Derbi u play off-u, u rupi ciganskom govnjivom gnijezdu, mi u minusu, Mare zna da nema nista od kalkulisanja, krece sa dva spica, pa sa stitom ili na njemu, naravno hrabrost se isplatila, ostalo je istorija. U subotu nek Stanoje potrazi muda ako ih je gdje zaturio i nek napadne, nema sta vide da ceka. Radije da pokusamo nego jajarenje kao u zadnjih par derbija. Naprijed Crno-Beli!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
в.д. председника @fudbalskisavezsrbije Пикси је услишио докторову молбу и одредио тројицу проверених и доказаних страних судија за вечити дерби.

#Partizan #Grobari #fss #derbi #piksi
http://instagr.am/p/CcQN2GHqwhf/
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Nadam se da ce najzad Stanojevic shvatiti da sa pojedinim igracima manekenima ne moze na derbi.Vec ce morati sa izmenjenim sastavom.Sve ostalo je borba,i motivacija.Da igraju za armiju navijaca Partizana sirom zemlje a ne za pare i menadzere.Nadam se trijumfu u rupi stadiona sa najboljim mokrim cvorom u drzavi.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.749
Локација
Yaoundé
''Kada je Bog birao strane,
Ko će gde na stadion,
Istok old school,
Zapad penzos...'' :D

Nisam u penziji, ne znam ni da li ću je dočekati, ali razumem čoveka. I meni bi zapad legao...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.777
Reaction score
22.934
Локација
Beograd
Ja na našem uvek Zapad, nego njihov je El Dorado. Dva puta bio, jednom revanš Kupa i naša najgora utakmica pod Stanojevićem tamo, poraz 1:0, ali prolazak u finale i druga, Rnićeva butina. Tad sam urlao, ubijte se cigani, Šćepović vas rešio...
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
403
Reaction score
1.527
Kad Stanojević bude shvatio da Jojić, Marković i Miljković nisu ni za treću ligu onda možemo računati na pozitivan rezultat.
Pisaću i ponavljati ovo do besvesti, sve dok pomenuti trojac ne ode zauvek iz Partizana.
Zašto ne budete gospoda, majku mu jebem, da sami odete, jebale vas pare!
Da kažete sami kao što verovatno vidite, "e, nismo od pomoći u ovom trenutku voljenom klubu, idemo, izvinite što smo zasrali do sada."
Osećaju klub a?
Oni osećaju klub?
Zgadili ste se svakome kome je Partizan u srcu i slaviće se dan kada zauvek odete i nikada se više ne vratite, manekeni i neznalice!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jović ima kartone i neće igrati, tako da je jasno da Terzić počinje (odlično, Marković sa klupe). Uz njega Menig i Riki gore.
Nadam se da je pored svih nas sa foruma, čak i Stanoje skontao da Jojić NE SME početi.
Jednostavno moraju igrati Jevtović i Zdjelar u paru, Natko ispred njih, zna se.
Miljković mora desno, nikako Ćela - jer su ga rastavili prošli put, nažalost.
Ostalo je manje više jasno. To je po meni naših najboljih 11, pa izvolite gospodo crno bela - sad ili nikad!
Pored sve krađe, sklanjalica, navlačenja sudija i ostalih stvari koje krase cigansko proleće, i dalje se nadam da smo jači od svega.
Jako nek se trese!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top