Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.224
Reaction score
33.638
Локација
vaginamandibularia
Vacic deluje da nije u stanju kurac da pronadje kad mu se pisa, ova druga bi ga nasla sigurno. Za razliku od njih pickousta nakaza tacno zna gde joj se eksterni reproduktivni organi nalaze, mwlu u dupetu brojnih poltrona i satelita, malo u ustima ovih sto botuju za njega za saku dinara.
Crkli majci svi
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Neko je dobro rekao, mi sad u ekipi (sem mozda Zdjelara kapitena) nemamo igraca kojeg mozemo prodati za vise od 600-700.000€. Kod Save nismo imali titulu, ali smo imali 3-4 igraca koja su u tom trenutku vrjedili 10+ miliona €, eto da budem skroman pa da kazem zajedno 10+ miliona. Da svinjoglavcima u upravi nije stalo do tompusa, kurvi i kokaina, od te generacije smo mogli inkasirati lovu da ne moramo da se brinemo ni za pojacanja, a ni da se brukamo sa oprastanjima dugova i pustanjem igraca za dz. Ne kazem da je Savo trenercina (mozda je Djumi od njega napravio to sto je bio), ali volio sam nacin na koji napadamo i na koji igramo. Nama je tada svaka kontra bila 70% siguran pogodak. Mi sada ne znamo istrcati kontru. Nama Rikija kad markiraju, mi nemamo rjesenja u napadu.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Vrijeđanje i provociranje članova
Sta sve pisu pljuvaci I foteljasi...ccc...sramota.
Odigramo derbi 0:0 sa timom u koji su ulozeni milioni od strane drzave i to jos u njihovoj rupi u kojoj igramo vec 100x jer im je takva mogucnost i svi bi da budu dzelati..Jer mi tamo po pravilu lako dobijamo utakmice...zajebo nas trener.

Ovde se pljuje po ekipi koja je prezimila u evropi, dala 68 gola na 31 utakmica i kojoj se ne oprasta nista.

Danas procitah svakakve gluposti, ali je jedna upecatiljava. Pljuvac, priziva savu milosevica da se vrati, jer bi njegov tim koji je izgubio od vojvodine rasparcao cz u rupi.

Nema kraja vasim glupostima. Kad bi taj vas kapacitet mrznje preneli bar 1% na upravu bilo bi mozda i nesto dobro u ovoj foteljaskoj histeriji.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Meni je najzalije Zdjelara... bas ne zasluzuje da bude medj ovakim amaterima. Mogu misliti njemu kako je kad na treningu gleda obe rekreativce koji zaradjuju vjerujem i vise od njega.
Čuš Zeka Aloe vera Jojić u drug mu Obradović, pa da dva lika mogu eventualno herbalife proizvode da prodaju
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.653
Уз њега бих додао и Урошевића. Тај човек гризе годинама. Његова тркачка километража има тежину за разлику од неких. Оно кад је одувао оног вола Санога - то је то, то је Чаки.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.006
Локација
ante portas
Meni je najzalije Zdjelara... bas ne zasluzuje da bude medj ovakim amaterima. Mogu misliti njemu kako je kad na treningu gleda obe rekreativce koji zaradjuju vjerujem i vise od njega.
Čuš Zeka Aloe vera Jojić u drug mu Obradović, pa da dva lika mogu eventualno herbalife proizvode da prodaju
To rekoh i ja.
Ako je ko zasluzio titulu onda je to Zdjelar.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Cekajte ljudi o cemu se ovde radi?

Ko je kriv za to sto smo mi u zadnjih 5 derbija krajnje inferiorni?

Ko je kriv sto smo doveli 5 kriminalnih pojacanja , na inicijativu doticnog?

Mi trenutno igraca za prodaju nemamo , jer doticni afirmise povratnike u srpski fudbal.


Zna se ko je kriv i sa kim na celu .
Terali smo trenere i uprave za mnogo manje stvari .
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Sta sve pisu pljuvaci I foteljasi...ccc...sramota.
Odigramo derbi 0:0 sa timom u koji su ulozeni milioni od strane drzave i to jos u njihovoj rupi u kojoj igramo vec 100x jer im je takva mogucnost i svi bi da budu dzelati..Jer mi tamo po pravilu lako dobijamo utakmice...zajebo nas trener.

Ovde se pljuje po ekipi koja je prezimila u evropi, dala 68 gola na 31 utakmica i kojoj se ne oprasta nista.

Danas procitah svakakve gluposti, ali je jedna upecatiljava. Pljuvac, priziva savu milosevica da se vrati, jer bi njegov tim koji je izgubio od vojvodine rasparcao cz u rupi.

Nema kraja vasim glupostima. Kad bi taj vas kapacitet mrznje preneli bar 1% na upravu bilo bi mozda i nesto dobro u ovoj foteljaskoj histeriji.

Gle čuda..Nikada, do dolaska Stanojevića, nikada pre nismo igrali sa timom, "u koji su uloženi milioni" , "i to u njihovoj rupi".
Fudbal se igrao i igraće se i posle tog Stanojevića .
Ali, igru kakvu smo pružili u poslednjih 6 derbija (Da se ograničim na Derbije. Da ne spominjemo onu Floru, Fejenord ..).
Igru kakvu smo imali sa Stanojevićem na čelu. Takav kukavički pristup , nikada nismo. A , nadam se i nikada nakon njega, imati nećemo.
Sve mu je pruženo. Oterao je, sve što mu nije bilo po volji (Ili kako bi otvorio prostora za svoje mezimce). Po njegovim rečima "Doveo, sve što je hteo"
Rezultat za prethodnih dve godine je , šta?!
Nakon svakog blama (A, nije da ih nije bilo), uvek je postojalo ono "Ali, još uvek smo prvi u LLL"
Šta je sada iza čega će se kriti oni koji su ga slepo podržavali?!
Minus 2..?!
Hoće li to sada biti neki reper. Tipa, "bili smo egal do kraja"?!
Svaku utakmicu koju je mogao odigrati kukavički, odigrao je upravo tako.
Dosta je ispisano o igračima koje je oterao i koje je doveo.
Doveo je upravo igrače, koji su igrali onako kako je On priželjkivao.
Teško bi obuzdao Sumu , da jednim potezom, driblingom, asistencijom, ne reši neku utakmicu.
Asana, da svojom brzinom, eksplozivnošću, ne pretrči većinu protivničkih igrača.
Sadika, koji jednim potezom , slomi kičmu ciganliji i reši derbi.
Natha , koji jednim potezom, izmisli dodavanje i spoji napadača i gol.

Ne, zato je tu Jojić, koji vrhunski uštopuje protivničkog štopera.
Lutovac, koji jadan, više ni sam ne zna gde i šta igra. Još golman nije bio.
Pa, da se ne ponavljam više..

Stanojević je doživeo "cigansko proleće".
Sava i mnogi pre njega, doživeli su ..i "Proleće, Leto, Jesen, Zimu". U kontinuitetu su bili sakaćeni, beskrupuloznim kradjama.

Niko, barem ja ne pamtim, da je imao takvu podršku, te i toliko spominjane uprave, kao Stanojević .

Zato je i jedini spas za Partizan.
Da se svi kolektivno spakuju i svi pod rukom, jedan za drugim, napuste naš Partizan.
Kao i da im se zabrani da ubuduće pridju i blizu stadiona Partizana.
Da iko odgovara od ovih iz Uprave.
Na žalost, čisto sumnjam.
Ali, dokle god svi kolektivno, Uprava, Trener i trenerovi miljenici ne odu..
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Ne mogu da verujem da neki ovde prizivaju Sava... Alo bre???? Zaboravili ste kako smo izgledali poslednjih meseci kod njega, 3 gola (moglo je 5) od tada drugoligaša koji je ušao tako što je platio mesto, Novog Pazara... Neki su ga terali a sad ga prizivaju, neverovatno... Stanoje treba da ode, a umesto njega da ne dođe niko, jer poente nema. Dok ova uprava ne ode, mogu i Klopp i Gvardiola da nam budu treneri, isti je kurac.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Уз њега бих додао и Урошевића. Тај човек гризе годинама. Његова тркачка километража има тежину за разлику од неких. Оно кад је одувао оног вола Санога - то је то, то је Чаки.

Apsolutno, posten i pozrtvovan odnos prema crno belom dresu, prema OBAVEZAMA koje bi trebale da idu uz to. Da ima zastitu nasih krilnih igraca, verovatno bi bio jos opasniji u napadu.
Jedna od svetlih tacki sezone.

Zalaganje rame uz rame sa Zdjelarom.
Dokaz da ne moras da budes znalac ili "znalac" da budes postovan.
Bravo Caki.

Ovako sam zgotivio i par godina ranije brata Ostoju. Njemu se vratilo, valjda ce i ovoj dvojici. Bravo momci
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Vrijeđanje i provociranje članova
Sta sve pisu pljuvaci I foteljasi...ccc...sramota.
Odigramo derbi 0:0 sa timom u koji su ulozeni milioni od strane drzave i to jos u njihovoj rupi u kojoj igramo vec 100x jer im je takva mogucnost i svi bi da budu dzelati..Jer mi tamo po pravilu lako dobijamo utakmice...zajebo nas trener.

Ovde se pljuje po ekipi koja je prezimila u evropi, dala 68 gola na 31 utakmica i kojoj se ne oprasta nista.

Danas procitah svakakve gluposti, ali je jedna upecatiljava. Pljuvac, priziva savu milosevica da se vrati, jer bi njegov tim koji je izgubio od vojvodine rasparcao cz u rupi.

Nema kraja vasim glupostima. Kad bi taj vas kapacitet mrznje preneli bar 1% na upravu bilo bi mozda i nesto dobro u ovoj foteljaskoj histeriji.

Najniži oblik života je bot.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top