Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pakao će biti novembar/decembar što se tiče rasporeda...

...nije još otvorena tema za ABA ligu pa da se okači ceo naš raspored ali imate tamo na njihovom sajtu tako da...

...sve kreće krajem novembra idemo prvo Barseloni i Realu pa FMP-u u ABA, onda čekamo Valensiju pa Budućnost u ABA, a onda opet FMP ovaj put u Evroligi mi domaćini pa gostujemo Cedeviti pa Asvelu... i to sve u periodu od 22.novembra pa do 13.decembra (8 jakih utakmica).

Biće baš zanimljivo.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Nas vise ganferi u tom kontektstu ne treba da zanimaju, proslo je to vreme kad gledamo da li je jaca nasa ekipa od njihove i da su nam oni jedini benchmark, Bogu hvala.
Vratimo se u vreme kada smo se uporedjivali sa najvecima, sto ce postati praksa opet od ove godine.
Pa naravno da je kvota na maloumnike duplo veca nego na nas, sta ste oekivali ? Tresu se gace pa se stancaju poluamaterska pojacanja ko na traci, coravi na glas prica za koga je zainteresovan. Mi sa FMPom nije trebalo nikad da se uporedjujemo, ali okolnosti su nas na to naterale.
Who the fuck are you? nista vise necu da napisem o tome.

Onaj ko misli da ova banda novih igraca koji su igrali 7 minuta u proseku u evroligi je po kvalitetu blizu nama taj se vara.
Imamo 5+ F4 kvalitet igraca, oni nemaju ni jednog jedinog.
Od ove god se vise ne upioedjujemo sa mutantima nego ponovo sa Realom, Barselonom....dobro...nije kao da smo se nekad uporedjivali, ali recimo OLY PAO Bajern i ostali.
Cokijevci 0.800 aba i 0.125 Evroliga, pa nek dovode kog oce.
Ja mogu da potpise da jedan jedini poluigrac koji je doso kod limenki da je na tacni bio sluzen Zeljku on ga ne bi ni pogledao.
Prosle su pozicije Crnca gde svi prave razliku pa kad vide da potpisuju ove kamenjare sa po 3 poena u proseku treba da se plasimo.
Mi znamo, oni znaju, al ko ce da im objasni, samo daj i Sabaza Nejpijera pa ce katanac da dodje jos brze posle 2 god bez trofeja.
Parni valjak melje NEMA STANJA od sad NEMA
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.531
Reaction score
4.141
Локација
Ljubljana
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.562
Zanimljiva analiza koliko će timovi putovati tokom EL sezone. Mi smo još i dobro prošli sa 33.826 km. Maccabi više od duplo toga.

Nama i gabeljima razlicita kilometraža, mozda zbog zelenika :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Trifunović za SK: Trofeji su uvek Partizanov cilj

„Igranje u Evroligi nosi posebnu inspiraciju, motiv je ogroman. Partizan kao i svaki put ima najveće ciljeve, juriša na najviši nivo. Ambicije Partizana su uvek da bude prvi i da osvaja trofeje, uostalom, svi igramo košarku da bismo pobeđivali“, ističe Uroš Trifunović za Sport Klub.

1658512776-PARTIZAN-MEGA_37-1024x768.jpg
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Mora se priznati da promjena formata Evrolige na prvi pogled ne ide na ruku ekipama koje nisu bogate. Sa druge strane, ogroman broj utakmica sa kvalitetnim timovima bi zaista morao da učini da, ako imamo kvalitetno sjeme, ruže procvjetaju na proljeće kada bude najvažnije da se sačuva kontinuitet učešća u EL.
Posljednjih nekoliko godina smo se mogli i uvjeriti koliko je to važno jer smo osjetili onu jevrejsku "daboga imao, pa nemao". Zato je važno ove godine i rukama i nogama odbraniti dobijenu priliku za istinsko vaskrsnuće kluba. Hvala Željku što je donio ono što ni novci ne mogu da kupe, pa ćemo ove godine gledati imenima najjači roster u ovom vijeku, a ostaje da se nadamo da smo višegodišnjim malerima zaslužili i malo sportske sreće, bez koje nema ni trofeja, ma koliko neko kvalitetan bio. Ajmo CRNO BIJELI! U još jednu ludačku sezonu, u besmrtnost!
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Nas vise ganferi u tom kontektstu ne treba da zanimaju, proslo je to vreme kad gledamo da li je jaca nasa ekipa od njihove i da su nam oni jedini benchmark, Bogu hvala.
Vratimo se u vreme kada smo se uporedjivali sa najvecima, sto ce postati praksa opet od ove godine.
Pa naravno da je kvota na maloumnike duplo veca nego na nas, sta ste oekivali ? Tresu se gace pa se stancaju poluamaterska pojacanja ko na traci, coravi na glas prica za koga je zainteresovan. Mi sa FMPom nije trebalo nikad da se uporedjujemo, ali okolnosti su nas na to naterale.
Who the fuck are you? nista vise necu da napisem o tome.

Onaj ko misli da ova banda novih igraca koji su igrali 7 minuta u proseku u evroligi je po kvalitetu blizu nama taj se vara.
Imamo 5+ F4 kvalitet igraca, oni nemaju ni jednog jedinog.
Od ove god se vise ne upioedjujemo sa mutantima nego ponovo sa Realom, Barselonom....dobro...nije kao da smo se nekad uporedjivali, ali recimo OLY PAO Bajern i ostali.
Cokijevci 0.800 aba i 0.125 Evroliga, pa nek dovode kog oce.
Ja mogu da potpise da jedan jedini poluigrac koji je doso kod limenki da je na tacni bio sluzen Zeljku on ga ne bi ni pogledao.
Prosle su pozicije Crnca gde svi prave razliku pa kad vide da potpisuju ove kamenjare sa po 3 poena u proseku treba da se plasimo.
Mi znamo, oni znaju, al ko ce da im objasni, samo daj i Sabaza Nejpijera pa ce katanac da dodje jos brze posle 2 god bez trofeja.
Parni valjak melje NEMA STANJA od sad NEMA
Потписујем сваку реч коју си написао. То би било то!
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
U nedostatku zatvorene teme :) da napišem nešto ovde :).

U svakom slučaju želim napisati da se i ja slažem sa postom od nusknvp, ali..

Mi, ali i klub, pre svega Zeljko se u pravljenju ekipe i ličnim ambicijama u ovoj sezoni sigurno ne rukovodi ciganima, njihovim prelaznim rokom i sastavom ali i pored velike euforije koja vlada treba malo spustiti loptu i pogledati realnost.

A realnost je takva da mi Evroligu nismo igrali nikada u ovom formatu i tek ćemo da vidimo kako će to izgledati. Realnost je takva da se mi ne možemo porediti sa Realom, Barsom i sličnim ekipama (što ne znači da ih ne možemo dobiti), da i pored ovakvog našeg sastava ima sigurno 6-7 ekipa koje su u ovom trenutku značajno kvalitetnije od nas i još par koje su negdje kao mi a mnoge još nisu ni formirale roster za narednu sezonu. Usput rečeno od 18 ekipa nijedna jedina nije losa i ni na jednoj utakmici ni kući ni na strani se ne može unapred upisati pobeda.

Naravno da se nadamo svi minimum TOP 8, to i treba da bude tako, a daj Bože i F4 ali ja lično smatram da je daleko veći neuspeh neosvajanje ABA od neulaska u TOP8 i trofeji (u prevodu sva domaća takmičenja) moraju biti prioritet u ovoj sezoni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top