Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ne znam kakvu si ti utakmicu gledao, ko je koga razbio? Dva slična gola iz prekida i to je to. Da su nas barem razbili, a ovako manje loš tim nije izgubio. Nema šta, sve je loše bilo, bukvalno sve. Svaki igrač, što prva što druga postava. Ako uprava padne nakon ove utakmice, onda je ipak povoljan rezultat, mada mislim da će uprava tek možda otići nakon što ostanemo bez LE
Људи нас сабили, нешто смо као играли 20 мин, после нисмо знали куда ударамо. Милион њихових убачених лопти сваки пут виси гол. Наш гол случајан јер је лопта прошла кроз њихове ноге, после тог још она пречка Рикарда.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Da počnem sa, fudbalska Srbija je prezadovoljna! Da ne pričam o upravi, nema od toga 'leba da odu.

Stolica, jednostavno ne zna. Tebi iz nekog razloga, pre igra Saničanin, nego Marković. Druga stvar, ofanzivni deo tima, nije loš. Dobar je bar za toliko da dobije Pazar, TSC i ove kiprane. Samo, trener to ne zna da iskoristi. Naravno, do odbrane je što primamo onakve golove. Ova dva gola, tako liče na nas, baš onako kako mi umemo da primimo.

Jednostavno, u svim sverama klub je doveden do dna. Gledam sad, i ne verujem. Fk Partizan obaveštava na tviteru da ne mogu da se kupe karte na Kipru bez nekog navijačkog pasoša. Kbt, pa sačekajte još malo.

Šteta što nećemo iskoristiti dobar žreb, i rezultate od prošle sezone.

E moj Paćo, šta smo dočekali.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Sto se tice kondicije, ocigledno vam je promkla izjava Stolice sa priprema. Parafraziram, on zahteva da se na kondiciji radi tokom cele sezone a ne da se tokom priprema postigne ista. Vidimo rezultate njegovih laganih priprema bez opterecenja.
Та ми информација није требала. Сад се све ово чини још већом идиотаријом него што јесте. Унаказио нас је човек у сваком смислу.

Цела озбиљна фудбаласка Европа тренира најјаче у припремама.....сви најјачи клубови.....а овај наш иноватор има неки свој правац...вероватно се консултује с флашицом.......
Било је лоших управа увек али већих саботера од ових није било
 
Последња измена:

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Људи нас сабили, нешто смо као играли 20 мин, после нисмо знали куда ударамо. Милион њихових убачених лопти сваки пут виси гол. Наш гол случајан јер је лопта прошла кроз њихове ноге, после тог још она пречка Рикарда.
Bolji su od nas al u kurcu. Kakav gol slucajan? Natko nasao Rikarda milimetarski precizno, izbacio ga je i Andrade kasnije na slican nacin, samo je zakasnio djelic sekunde. Ljut sam i ja i nervozan, ali ovo sto pises je bezveze.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Izvukli se cecini sugradzani,za malo da ih napunimo do vrha,nismo imali srece,Ilija(iliti)odlicno postavio utakmicu vidi se njegov pecat,bice on veliki trener.
Ozbiljan sam.
Nisam ni utakmicu gledao,zajebo sam se,ja mislio pocinje u 21.
Al ipak "VOLIM GA KO OKA DVA"jebiga uslo u krv.
Bice bolje.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Та ми информација није требала. Сад се све ово чини још већом идиотаријом него што јесте. Унаказио нас је човек у сваком смислу.
Nadjoh izjavu pa se izvinjavam za gresku, nije to izjavio Stolica vec novi kondicioni trener Predrag Bozic.
Od 3:15
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Nadjoh izjavu pa se izvinjavam za gresku, nije to izjavio Stolica vec novi kondicioni trener Predrag Bozic.
Od 3:15
Па Столица је одговоран колико и он.
Кад је Марко Стојановић напустио клуб требало је да нам буде јасно куда све иде......
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bolje bi bilo da pije viski, nego vodu.
Onda bi bar znali zašto ne ličimo ni na šta.
Sramota je da ovakve igrače vodi ovaj folirant.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Igračima generalno ne zameram nikad ništa, osim ako ne daju maksimum - a nisam primetila da nisu dali maksimum. Nisu oni tu sami sebe doveli.

Ako nemamo u omladinskoj školi igrača kvaliteta Saničanina - limitiranog tehnički, taktički nepismenog - pa da ga istrpimo jer je mlad i može da napreduje (što Saničanin očigledno ne može), onda da gasimo svetlo u omladinskoj školi.

Pohvale za pitanja na KZŠ :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top