Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Stvarno misliš da bi to Željko dozvolio? Da mu neko diktira kada će da izgubi kada da dobije?
Ako imaš bolje objašnjenje ako ekipa bez ikakve motivacije i želje odigra derbi onda izvoli, predloži. Isto važi i za dve utakmice u Španiji, nonšalantno odigrane, za šta pretpostavljam da je posledica toga što su igrači saznali šta treba da se desi u derbiju.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Flogging dead horse - ovo Obradovic ponekad radi. Desavalo se i u reprezentaciji, kad je gurao Bodirogu na 4, pa nam se igra raspala. Ledej ima problem sa Mitrovicem jer ne dominira fizicki, a mi nemamo pravu izmenu, barem dok se Smajli ne vrati. Slovak mi nije jasan, sta smo dobili s njim? Elem, ne ide Ledeja, ovi imaju problem manje u napadu. Suteri se oladili na ovolke prekide, ovi popaljeni. Fali Aleksa, fali Smajli, fali igrac na trojci vec drugu godinu (Naneli je spora dvojka cim ga ne ide sut). Papapetru je jedino upotrebljiv na cetvorci. Treba nam neki igrac kao Kinsi.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.808
Eto, moje mišljenje je da je Partizan namerno izgubio, odnosno da je bio nateran da to uradi od koga drugog nego pičkouste nakaze. Od njegovog gostovanja na prvoj ekipa ne liči na sebe, uključujući dve utakmice u Španiji i danas kada smo igrali premekano i bezvoljno. Previše bi bilo slučajno da ekipa odjednom tako padne i najgoru utakmicu odigra baš u derbiju. Problem je samo da ovo uništava moral ekipi, a Željka Obradovića treba da bude sramota što je na to pristao. Ako je ovo istina a pretpostavljam da jeste, onda je Željko trebao da napusti klub i kaže zbog čega.

Nećemo mi dok je ovog govneta na vlasti ništa postići.
Jel vučić naredio i to da od skoro svake ekipe od početka sezone primimo 80+ poena?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.259
Локација
Novi Sad
Ne mozemo posle ciganskog prekida da se sastavimo i to je to. Kako se prekine utakmica tako nasi kao da odu kuci.

Puna podrska igracima i treneru, bice sta biti mora, ali se mora ustimovati ekipa za derbije, mora to snaznije u odbrani, pa nemoguce da cigani stvore takav pritisak na igrace da se ovi pogube ovoliko.

Vozi dalje, nema vise mesta za kiks u Aba!
Voli Partizan jos vise, mrzi fmp jos jace, covicu picko, vucicu pederu, ostoja majmune pusti im karte ako smes pizdo sektaska!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.789
Локација
"preko bare"
Ja ne vidim koja je poenta igranja nazovi derbija u ABA ligi. Kad god mi igramo dobro i vodimo, oni naprave prekid i tako stalno dok ne dobiju utakmicu. Ubiju i preokrenu ritam svaku put. I to bez ikakvih značajnih posljedica.

I kako onda da nešto zamjerim Žicu i igračima? Kako god da se spreme i odigraju, biće poremećeni i sjebani.

Samo me interesuje kako će to sve da izgleda u Evroligi. Poslije te utakmice možda i vrijedi komentarisati taktiku i zalaganje. Sada je to bespredmetno.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Tezak poraz, onakav kraj je nedopustiv, bas za trening sutra u 6. Govnama sto gostuju cele nedelje po jutarnjim programima sa sve limenkarima na tribinama koji opet prekidaju utakmicu, malo rukometa u drugom poluvremenu, neke odluke oko minutaze i to je to. Jasno ko dan, moracemo sve ostale utakmice da dobijemo kako znamo i umemo ukljucujuci u areni protiv njih za prednost domaceg terena.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Tesko mi je ali moram da izbacim iz sebe.
Stvarno kurcobolja na najvisem nivou.
U ovoj situaciji bolje dobiti ABA nego euro derbi.Sa ABA smo u euroligi a sa euro derbijem sledece godine bas nesto nevjerujem da cemo biti u istoj.
Uzmi brale paliju pa po guzici da vidimo ko nece da igra odbranu
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Anđušić da se zahvali roditeljima što ima očigledno najskuplji pasoš u Evropi inače u KKP ne bi igrao. Blow out igrač uvek bio.
Ovo je bilo jezivo ali ja ne vidim kako mi ( sem ako se ludački ne pojačaju) ne završavamo sezonu ispred njih. Ovo je naše samoubistvo.
Ipak mišljenja sam i dalje da je ovo što Slovak donosi manje u odnosu na ono što bi nam doneo atleta defanzivno pod košem, ali možda grešim.
Ako zavrsis sezonu ispred njih, ok, ali sta ces u PO Aba Lige sa ovakvom odbranom na 5 utakmica?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Zasluženo dobili cigani... ovi igrači se ne snalaze na prljav, na prekide, ubijanje našeg momentuma... Željko mi je nejasan sa odsustvom reakcije i motivisanja igrača kod prekida.
Kreneš dobro kontrolišeš meč celo prvo poluvreme i onda staneš...
Ne može da ti igra Ledej 40 minuta, i da nema izmenu...
Rekao bih svaka čast na borbi, ali mi se borili nismo, ovo je bez garda meč... bez energije. Pa mi smo njima otvorene trojke puštali Vildozi i Nedoviću... EL derbi nije važniji od ovog, jer je je ovaj njima bio važniji i zato je morao biti nama... očigledno nije.
Sve im je prošlo i prljavština, i promena odluke na faulu u napadu i preusmeravanje momentuma.
Za odbranu nemam reči, ovo je nekako već stvar bezobrazluka pojedinih igrača.
Lesor uglavnom može samo pred grobarima.
Ti da ne iskoristiš ovako smešnu atmosferu, pa jbt ćute sve vreme dok vodimo... tri puta na plus četri za nas praviš gluposti.
Ne mogu nikog da pohvalim sem Papapetrua, nadam se da su sad videli ljudi zašto je doveden.
Aj sad da se dižemo i vraćaj Smailagića i Avrama, jer kod ostalih ima vrlo malo mooda...
Mora ovo mnogo bolje, i od igrača i od Željka jbn cigani ti dali 85 poena... Naneli udaren u oko, i vidi se da da moze ti ga kao nešto držiš na klupi za svaki slučaj i ohladi se.
Prvo poluvreme do 8 minuta je recept, i jos jednom se pokazalo da mi ne možemo više od dve i po četvrtine da igramo visk nivo košarke.
Niša idemo dalje dan smorenosti i onda zaboraviš i nastavljaš.
Vidimo se u četvrtak.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Na tri dobijene utakmice, oni nemaju nikakve šanse s nama, čak i ako budu domaćini u finalu, osvajamo aba ligu.

Na tribinama mongoloidi i imbecili, slika i prilika današnjeg stanja u društvu.
Po kvalitetu nemaju nikakve šanse, ali neće nam dozvoliti da osvojimo bilo šta. Džabe se nadate.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Ako imaš bolje objašnjenje ako ekipa bez ikakve motivacije i želje odigra derbi onda izvoli, predloži. Isto važi i za dve utakmice u Španiji, nonšalantno odigrane, za šta pretpostavljam da je posledica toga što su igrači saznali šta treba da se desi u derbiju.

I opet mi nisi odgovorio, da li ti misliš da bi najbolji trener dozvolio da mu se diktira kada će da izgubi kada će da pobedi? E nemam ja živaca za ove gluposti, čuj saznali šta treba da se desi u derbiju...
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Nabijte te vase kartice vernosti i lojalnosti i ljubavi u dupe mater vam jebem. Gde je vama ponos i zar i ratnicka zelja da satrete ono najgore sto postoji i hoda ovom zemljom. Koga vi bre zajebavate. DA SU OTISLI SA 11 JUNIORA U SPANIJU I OSTAO CEO TIM U BG DA SE SPREMI REC VAM NE BIH REKAO.
POLOMIO BIH CEO STAN SAD. sutra ce i trece jutro ljudski slajm da gostuje i da jede govna. Aaaaaaaaaaa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top