Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Sramno, bezmudo, pičkasto i nedopustivo izdanje Partizana u derbiju!!! :banghead::banghead::banghead:
Ostoja, Savić, Željko, svi igrači, peški biste mi se večeras vraćali kući!!!
Tri puta ste gori od Piksijeve reprezentacije Srbije!!!
...
I ovde sam zastao da čujem Željka na KZŠ, ok, nisam znao da je Lesor povređen, ali brate...nama stalno nešto fali, fali lakat, fali šaka, fali igrač, fali mozak, fali kurac, fale muda!
Da li možete da shvatite KOLIKO navijaču Partizana znači pobeda ili kako preživljava poraz u derbiju?!
Tražite podršku, tražite pretplatnike, tražite članske karte, tražite punu Arenu, čime uzvraćate? Ovim?!

O.k...nije ovo plej-of, možda osvojimo Evroligu, možda osvojimo Abu, sve u redu, kad to bude, ako bude, ja ću tad da vas hvalim, ali ovo večeras - S R A M O T A !!!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.765
Локација
Beograd
Ja samo da primetim da 1992. kad je bila ovakva situacija rat u ime crvene bande je bio. Pa i crne. Tu i tamo narandžaste, pa i roze...itd. boja.
A sada kad treba na kakav mafijaški konto šta,..?!

Mnogo sve ovo deluje, da iako smo bili Evroprvaci nekad. dopuštali smo glupljima,
a ovamo kad nam se dive 2 decenije, naprasno slabijima popuštamo?!
PARTIZANov renome i tradicija je ulog.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Malo hladnije glave. Odvalicemo mi ova govna vec sledece sedmice 20 razlike. Nemaju oni sta da traze pred 20k Grobara.
Ovo veceras je stvarno bilo lose, prst na celo.i dobro analizirati zasto i kako. I dalje smo u dobroj poziciji, kiksnuce oni jos negdje..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ja samo da primetim da 1992. kad je bila ovakva situacija rat u ime crvene bande je bio. Pa i crne. Tu i tamo narandžaste, pa i roze...itd. boja.
A sada kad treba na kakav mafijaški konto šta,..?!

Mnogo sve ovo deluje, da iako smo bili Evroprvaci nekad. dopuštali smo glupljima,
a ovamo kad nam se dive 2 decenije, naprasno slabijima popuštamo?!
PARTIZANov renome i tradicija je ulog.
Odjednom mi se resetovao mozak, srce je prestalo ubrzano da lupa. Hvala vrhovni vođo!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Iskreno sam misljenja da ce oni sutra (danas?) pre dopustiti da neko nastrada nego da izgube. Mislim da ce biti sve samo ne kosarkaska utakmica. Od sudija do navijaca i njihove drage "atmosfere linca". Verovatno i neki prekid. Jedino ako budu lepo vodili od samog pocetka ponasace se gospodski. Oni samo tako znaju.

Razlog? Pa bas zato sto znaju da samo na domacem terenu u licnoj organizaciji imaju sansu za ABA titulom u sezoni koja je biti ili ne biti za obe strane. Vec sad su -1 za nama, i ne smeju dozvoliti da odu na -2, bas zbog tog prvog mesta i prednosti domaceg terena u finalu. Nece ovo biti laka sezona koju dobijamo na racun bolje igre, jer sa njima se ne igra samo kosarka.
Kao sto rekoh...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Boli me kurac za Arenu, F4 parket, 12.000 sezonskih i Evroligu!

Željko ima 3-6 skor sa mutantima, 0 trofeja i tačno me boli kurac više i za 8 evroliga, a ja imam 37 godina i ne mogu više da živim od Saletove trojke i devete evrolige.

Ledej i Panter su odigrali sramno svaki gostujući gradski derbi. Pa jel onaj jebeni zli patuljak zna da napravi bolji tim od Savića i Željka ili nas neko jebe ovde?

Derbi u Evroligi je revijalna utakmica, ne ložite se.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Samo se pitam kakav su to ovi kosarkasi postigli uspeh pa da im se daje toliki kredit, a fudbaleri po defaultu se blate, sem sto Zeljko sedi na klupi, a nista osvojio nije prosle godine?: Drazi su mi 100 puta igraci koji nemaju znanja, a kompenzuju to borbom , zeljom i mudima, nego ovi bezbudasi, koji niti znaju za sramotu, a svaki put kad gostujemo ovim invalidima skidaju gace.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Turksa prosle godine, nakon toga nas skoluje onaj sto nema za patike, nakon cega je i zeljko apostrofirao to u izjavi, pa ove godine opet par situacija... A u kurac, dal da naucimo vise... Napravili smo da ovi kozojebci izgledaju za kosarkase. Mrzi me sad da gledam, ali i nas ce neka 'Igokea" da dekne posle sledeceg duplog kola, izgledamo skandalozno posle takvog 'tipa' utakmica.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Jedna velika sramota.

Ono sto me najvise brine je sto Zeljko nece da presece i promeni nesto nego ce nastaviti. S ovakvim timom ne postoji sansa da mi igramo pod kontaktom 40 minuta. Nekih 20-30 je maksimum na domacem terenu, kao gost najvise 10 (cetvrtinu) i to je to.

Selekcija suta i igra u napadu je nestvarna, ali to ne donosi titule.

Opet se maloumnici loze, igraci vracaju u zivot. Pored poraza najvise boli sto prozivaju Zeljka konstantno od kad je dosao i ovakve pobede im daju “legitimitet” u njihovim raspalim glavudzama.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Већина нас вечерас ће бити на лековима због ових -16, док са друге стране чисто сумњам да се било ко из управе клуба и стручног и играчког кадра нешто потресао много, јебе се њима. Пичкице једне, знате ли чији дрес носите, ево још мало ће 10 година како их нисмо добили као гости у Аба лиги, па кад ћете једном да изађете с мудима на терен и усерете им се у уста циганска. Права на кикс више немамо, све до краја морамо да добијемо (цигане кући, ФМП два пута, цедевиту 2 пута, будућност два пута), а то је тешко са оваквом смешном одбраном. Жао ми је што на крају није било 25-30 разлике, можда бисте се тад дозвали памети, јер крајње је време да почнете да личите на озбиљну кошаркашку екипу и да играте озбиљну кошарку, јер нас очи боле од ове дивљине.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Mozda sam ja glup, ali ne mogu nikako da shvatim poentu ovog besumucnog preuzimanja. Sta je ideja takve odbrane, da Andjusic/Panter/Madar ostanu na protivnickom centru i primimo laganu dvojku, ili u najboljem slucaju fauliramo?? Apsolutno neodrziva odbrana. Ovo mi je posebno fascinantno jer je okosnica tima ista, i nismo bili ovoliko kriminalni u odbrani protekle sezone. Na sve to su dovedeni igraci koji vaze za fenomenalne defanzivce. Ako cinjenica da nam je ciganija sa najgorim napadom u EL stavila 90 poena nije dovoljno opomena da mora da se menja koncepcija nase odbrane, ne znam mozemo da se nadamo nadalje. Jasno ni je da imamo izuzetno napdacki potentnu ekipu, ali bismo morali da imamo barem pristojnu odbranu kako bismo to mogli da iskoristimo.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Slazem se sa vecinom da je sramotno odigrana utakmica gde treba da pokazes muda do poda i da im jebes kevu svima. Ali povredjeni Lesor, Smajli, Balsa, Aleksa. Igrali smo danas bez klasicnog centra, Brodzijanskog necu racunati jer je covek tu malo vise od nedelju dana, sta mozes da ocekujes. Ledej standardno podbaci protiv cigana. Sve u svemu, i dalje tvrdim da smo za klasu bolji od njih, pogotovo kad nam se vrate svi povredjenu, imacemo veliku sirinu u napadu, takodje i u odbrani. Covicu crkni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top