Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Uh... Ovo nam je dobro došlo. Svaka čast ekipi i dobrodošao nazad Aleksa!

Kako je tanka linija bila večeras, da ne daj Bože mi izgubimo a govna su pobedila. Ne smem ni da zamislim kako bih se osećao. Baš baš tanka linija!

Idemo dalje.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Pa za Turke je Istanbul, a za nas može i Konstantinopolj, ili arhaičnije i srpskije Carigrad... :D ...i u njemu Aja Sofija, nekada vekovima najveća crkva na svetu...


Ма све је то тачно, али да се онако неконролисано крсти пред њима (као да их провоцира), у Истанбулу где живи 18 - 20 милиона Турака, оних истих који су нас неколико векова газили и натачињали на колац, он дефинитивно није чист у вугла! :buhaha :buhaha:buhaha
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Bravo, svaka čast.
Ovo je još bolje nego protiv Efesa.
Mnoge stvari izgledaju bolje, a Aleksa je veliki dobitak za ovaj tim.
Sad da još I mlađi pomognu prvo Smajli, pa Uroš, Tristan i Balša.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ako neko pronadje, nek postavi snimak utakmice ili bar poslednje cetvrtine.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Kakve smo dve sile dobili u dva kola. Dvostruke uzastopne evropske sampione i najbolju ekipu u Evropi ove godine.

Koliko je Aleksa lud, i koliko ga volim.. Prosecan igrac bi se nakon 6 meseci pauze od povrede uigravao protiv mzt-a, a nama Aleksa doneo pobedu protiv jedne od najboljih ekipa na kontinentu, i zakljucao jednog od najboljih bekova Evrope.

I jos jedna stvar - Papapetru! Mnogo mi je drago za njega, jer ga je vecina opljuba i otpisala. U ozbiljnom usponu forme, titan u odbrani! Blokada nad Bukerom, uz trojku za vodjstvo prelomni momenti na utakmici. In Pap we trust!

I poslednja stvar - jeza me hvata kad pomislim na defanzivni potencijal petorke Aleksa-Exum-Pap-Zek-Lesor. A mislim da ce hvatati i protivnicke timove vrlo brzo!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
I tog Aleksu su neki terali pre onog finAla sa mutiranima…
Da ne mracimo,ljudi uzivajte…malo mutanti ppkvarili utisak,al ajd..
I dalje me boli k da li cemo i top8!
Aba je bitna,i da nastavimo da meljemo..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.795
Локација
Храм фудбала
Алексааа добро нам се вратио! И хвала на поклону. Узвратићемо ти у Арени.
Овај тим 'ладно може сваког да победи. Одлична енергија вечерас
Ал' тек после нас и Лакташа :šal
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ovaj tim je tako grobarski do koske, izgubis par "laganih", pa dobijes sampiona evrope, pa od "oce stoka da vas nabije", dobijes fmp na jedan posed, pa dobijes najbolji tim u ligi u gostima.
Ili je tako grobarski, ili je to sve potpis najveceg ikad. Igra se sa ovim sportom. Mislite o tome. Lepo je ono sto dolazi. :ziveli
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Druga uzastopna utakmica u EL koju dobijamo nakon što gubimo na poluvremenu, to takođe dosta pokazuje. Izgleda da sad znamo se sabrati i na poluvremenu, smisliti
nešto i vratiti se u utakmicu.
Ubijalo me je kad pokidamo prvo poluvrijeme pa onda sve prospemo u 3/4.

Exum trenutno najclutch igrač kojeg imamo
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Branio sam Zeljka ovde kad vecina nije, pa mogu i sad da kazem nesto kad su svi u euforiji. Veceras je Fener promasio mnogo cistih suteva za tri poena. Ne divljih suteva, nego cistih izgradjenih suteva. Vise nego sto je realno. Plasim se da bi druga prica bila da im je isao sut kako njima zna da ide. Moramo jos bas puno da radimo na odbrani. Samo rad, rad, rad. Na odlicnom smo putu.

Povratak Alekse i Smajlija daje dodatne ventile ovoj ekipi. Izasli smo iz kanala.

Sav fokus na Laktase.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top