Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.317
Reaction score
10.931
Локација
Beograd
Bukvalno, nisam sedeo prve dve na svom mestu gore na nivou 400, pa me pjudi dizali jednom sa njihovih mesta... i posle sam sedeo na svakoj na svom mestu... jbg dođem ako neko sedi dignem ljude sa svogesta... jbt uzeli smo ih namerno nas sedmoro da budemo jedni do drugih... tako da smo i mi počeli na svojim mestima da sedimo. :D Što nam daju numerisana ako ćemo da sedimo de oćemo... a i bezobrazluk je brate da kupiš neko tebi subjektivno loše mesto i onda odeš i sedneš na tuđe.
Pazi, protiv Zadra, nivo 400, moj sektor, mesta koliko hoćeš, na naša dva mesta seli momci, i još neko mesto pored, reko' momci, ajmo dizanje, to su naša plaćena mesta, oni u fazonu, ima mesta okolo, ja rekoh, pa izvolite tamo, ustali, odoše, a komentar je bio kako oni inače idu dole, na Tužnu tribinu, ali nije bilo organizovano, pa došli ovde da gledaju. E, s mog mesta neće da može.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.354
Reaction score
11.183
Локација
underground
Mozda Srbija nije atraktivno trziste za evroligu , ali ovakve slike sigurno doprinose imidzu evrolige a samim time i markentinskom potencijalu sto njih jedino i zanima.
Ko je gledao coravo govno primetio je koliko mu to smeta , i cak je upotrebio izraz da potenciranjem toga hocemo stalnu licencu a njih da "istisnemo".
Naravno od toga nema nista jer iza njih stoji drzava i glavni bolesnik ali ovakve slike pomazu da oni ne istisnu nas.
Dakle jedino iza Partizana stojimo Obradovic i mi , i to je jedina brana naseg istiskivanja.
Bodiroga je tu da malo pogura kolko je u njegovoj moci.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.590
Reaction score
29.868
Локација
Novi Sad
Uzasavam se likova koji na stadionima i halama postuju numeraciju.idite u pozoriste jbt
I ja se uzasavam toga na JNA. Ali u Areni je druga prica pogotovo sa sezonskim. Platis odredjenu cenu za neko mesto koje zelis i to je tvoje mesto. Pa tako mozes da udjes na nivo 200, preskocis dole i sednes na court seat, ko ti sta moze.... a na Jna je druga prica i tu se slazem
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
Uzasavam se likova koji na stadionima i halama postuju numeraciju.idite u pozoriste jbt
Uzasavam se likova koji u hali sednu na mesta koja nisu njihova, pa kad ih sa mesta podigne neko kome su na mesto seli onda jos negoduju, prevrcu ocima i nesto kao sebi u bradu komentarisu
Kako onda postujes broj stana, kuce u kojem zivis, i sto onda ne bi probao da udjes bilo u koji stan koji ti se svidi, jer, jbg, ne zelis da postujes numeraciju.
Civilizujte se, 21 vek je vec dobrano odmakao.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.687
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Uzasavam se likova koji na stadionima i halama postuju numeraciju.idite u pozoriste jbt
Užasavam se likova u 21om veku koji nisu sposobni da shvate da je normalno sedeti na mestu koje si platio…
Kakav komunistički svingeraj krv ti jebem, da posle utakmice razmenimo i kola i stanove, ko ga jebe, dole privatno vlasništvo…
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
547
Reaction score
2.198
Локација
45
I ja se uzasavam toga na JNA. Ali u Areni je druga prica pogotovo sa sezonskim. Platis odredjenu cenu za neko mesto koje zelis i to je tvoje mesto. Pa tako mozes da udjes na nivo 200, preskocis dole i sednes na court seat, ko ti sta moze.... a na Jna je druga prica i tu se slazem

На ЈНА немош да нађеш своје место и да хоћеш :D
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Sedenje na tuđem mestu je neka vrsta nevaspitanja po meni. Svejedno je da li je u pitanju stadion, pozorište, opera, autobus ili bilo šta slično. Sramota je da imam numerisano mesto, a onda moram da požurim da sednem na svoje mesto ili da se objašnjavam sa nekim.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
342
Reaction score
1.778
Локација
Панчево

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.166
Reaction score
2.148
Локација
u srcu šesnaesterca
^ ja ne znam odakle ti to, samo znam da nije tačno. Ja uvek sedim na svom mestu, iznad i pored nas, takođe, redovni sezonci, prema tome, uz dužno poštovanje, ne pričaj neprovereno i ne generalizuj.
Uz duzno postovanje, ti ni ne ides na utakmice. Svih 9 El i 4 aba pored mene nikad nisam video iste ljude. Na mom mestu redovno drugi likovi koji nece da se sklone, a redara nigde, pa stanem/sednem na neko obliznje slobodno. Plus je vise ljudi ma prolazima/stepenicama nego na ostatku tribine. Tu je koreografija nemoguca.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
409
Локација
Beograd
Par utisaka iz Arene:

1. Dobro osveženje sa majicama, potrebno je tako nešto, napraviti razliku u odnosu na ostale utakmice, sto vise takvih stvari to bolje
2. Najveća grmljavina i najbolja atmosfera je bila kada se pevala pesma koja nije bila ove sezone nijednom (koliko mi se cini) (crno beli aleo), repertoar je previse slican iz utakmice u utakmicu, jug jeste dobro vodio navijanje ovaj put, ali generalno nam fale neke starije zaboravljene pesme (ili zasto da ne, da se pojave neke nove, nisu dugo)
3. Konacno pogadjamo vazne šuteve kada treba, kada to uđe, nema glavobolje kasnije, samo neka nastave ovako
4. Pesma 'mi za tebe živimo' se godinama unazad mumla i peva pogrešno, druga strofa počinje sa "PARTIZAN 'LE, partizan ole ole, partizan ole oleo idemo do pobede..."
5. Konacno da Madar i Lesor imaju dobru saradnju, to otvara mnogo opcija, setite se samo Gordić/Mozli
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Статус
Затворена за писање одговора.
Top