Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Upravo ne odlazi .. nego jebeno umrite u najgorim mukama
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.832
Локација
Beograd
Sve ste napisali, ali kakva bre promena trenera? Ko je lud da dođe na klupu? Duljaj je tu jer niko nije hteo, a i on nije trener. Uči se čovek na Partizanu, a i nije baš neki učenik... Koliko večeras treba da gore prostorije uprave, da se blokira predsedništvo i blokiraju ulice do odlaska VV. Ali ko to da uradi kada je Jug njegov? Prodali su Partizan i ovo je epilog.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Dragi moji Partizanovci. Kad je naš klub početkom i sredinom 70-tih godina prošlog vijeka, ostvarivao plasmane na peto ili šesto mjesto činilo se da gore ne može. Ali već krajem te decenije, dvije godine uzastopno borio se za opstanak, i završavajući kao 13. ili 15.
I u narednoj deceniji bilo je nedostojnih plasmana kao peto, šesto, pa i osmo mjesto.
Nikad to nije pokolebalo moje srce i moju ljubav za kompletno JSD
Dobro pamtim sve naše radosti, male i velike uspjehe, ali i bolne poraze i razočarenja.
I uvjeren sam da je u ova usrana vremena najbitnije da ostanemo privrženi i sa nadom da će fudbalski klub što prije dočekati srećnije vrijeme sa igračima, strukom i rukovodstvom na koje ćemo biti ponosni.
Partizanovac!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
FK je pokazna vežba kako bi KK izgledao da nema Žoca a nije da nismo bili u sličnim govnima.

Nervirate se bez veze i ovi paraziti bi pobegli sad iz FK-a da smeju.

Da sve prođe po planu a onda duha koji lebdi nad čmarakanom vetar nanese malo na JNA da bude mesijah i izvadi nas iz govana da manje strepimo od muštiklinih brđana i orbanove šes'et i četiri županije dok njegova kurva za to vreme igra rekreativno po srBskim livadama i uveseljava vaskoliku ciganiju smrdije.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
"čašu meda još niko ne popi..."
picousti sa satelitima se svojski trudi da nam čaša žuči baš zagorči.
jbg, med/košarka ispade presladak, "božanstvo" se preračunao dobrano, a narcisoidna psihopata slične stvari izuzetno teško podnosi.
seme mu se zatrlo, pa taman da je i poslednji (ne)smrda u pitanju.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Dobro je ako je ovo jedina osveta za plasman u top 8 kosarkasa, kakva bi tek bila osveta za donacije navijaca za KK Partizan onda treba da se sveti i navijacima pojedinacno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve ste napisali, ali kakva bre promena trenera? Ko je lud da dođe na klupu? Duljaj je tu jer niko nije hteo, a i on nije trener. Uči se čovek na Partizanu, a i nije baš neki učenik... Koliko večeras treba da gore prostorije uprave, da se blokira predsedništvo i blokiraju ulice do odlaska VV. Ali ko to da uradi kada je Jug njegov? Prodali su Partizan i ovo je epilog.
Pa to je i poenta da ne dođe niko, da se dovedu pred svršen čin da moraju da postave Kralja i Ilieva za trenera, ovi poltroni pomagači koji nisu bili treneri ni na menadžeru su krivi jer prihvataju posao, ne jer ga loše rade.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Ko je lud da dodje na klupu? Nemojte to dva puta da kazete!
U svakom slucaju, Duljaj je za mene ubedljivo najvece razocarenje . Koliko sam tog coveka voleo kao igraca! I da ne bude zabune, nisu meni svi ovi porazi bili potrebni da sada okrenem plocu i krenem da ga pljujem, niti sam zbog ovih poraza krenuo da ga pljujem. Stavise, poraz za porazom, a ja sam sve manje pisao... nisam hteo da se mesam u tu euforicnu borbu i nadu pojedinaca u to drugo mesto. Reagovao sam jedino kada je Duljaj proglasen zasluznim za prekid utakmice protiv cuke onomad jer po onome sto sam ja video, da se on pitao mi bi tu utakmicu itekako zavrsili! Ne zelim da ga vredjam, ne zato sto se plasim bana ili necega slicnog, vec zato sto za tim nema potrebe, on je sam sebe toliko omalovazio da mi sad dodje da ga branim.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Svaki naš bivši igrač koji je došao, i video da ne zna, ne može, ne daju mu, a nije podneo ostavku, nek se tera kurac.

Ako vidim da ne mogu pomoći klubu koji volim, neću ni da učestvujem u njegovom uništavanju, pa nek im jebeni lalatović ostane kao opcija, tačka.

Priča, tu sam kad je najteže, a klub sve više propada, je najobičnije sviranju kurcu.

Kad razmislim, lalat narkoman i jeste najbolje rešenje.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Kako Vas nije sramota da još ste tu, sve Vas koji vodite Partizan i koji ste do ovoga doveli !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top