Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Volim Partizan mnogo, bas mnogo, svasta sam radio zbog istog... Odrao sam grlo juce kao retko kada, ubedjen sam bio da dobijamo sutra...
Ali posle ove tragedije koja je pogodila nase drustvo, kao otac troje dece, ja ne mogu da navijam sutra, ja ne mogu da progovorim danas od tuge i bola, isplakao sam se jutros kao malo dete, mnogo me je pogodila ova tragedija, popio sam lekove i idem da legnem... Dusa mi se cepa, o utakmici ne mogu ni da razmisljam...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Od trenutka na 1.min 30 sek.do kraja druge utakmice do danas popodne situacija se okrenula za 360 stepeni nažalost.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan se ne pita da li ce se odloziti vec Evroliga. Mi mozemo da zatrazimo mozda ali ovi odlucuju. Zao mi svega ovog sto se desilo kao i svakom normalnom coveku ali... ovo sve nam nikako ne odgovara i bas se poklapa sve u ovom momentu... ako se bude igralo, mozete misliti kakva ce atmosfera biti... plus Aleksa i njegova povreda. Bas, bas treba ovo odraditi pre svega psihicki kako treba mada i fizicki nismo u nekoj dobroj situaciji (Exum, Aleksa...).
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.124
Локација
underground
Gledajuci raspored Reala nema teorije da se utakmica odlozi. Mozda za jedan dan ali sta bi znacio jedan dan , tako da to nam je sto nam je.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.096
Локација
BGD
Svakako dani zalosti pocinju u petak, tako da tesko da ce biti odlaganja.
 
Последња измена:

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.198
Reaction score
28.262
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
Ljudi, kakva utakmica?! pa makar izgubili 20:0... o cemu pricate, kakvo navijanje? Boli me tuki za realov raspored... Daj urazumite se
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Наравно да Српска фудбалска лига и кошаркашка Евролига нису исто, али читао сам малопре обавештење Фудбалског савеза Београда, играће се за викенд фудбал уз заставу на пола копља, минут ћутања, итд...верујем да је слично и са кошарком...

Евролига има неке своје термине, верујем да их неће померати осим ако баш нема избора (типа далеко било неки земљотрес или слично)...
Нисам сигуран да ће Арена опет поновити исти број гледалаца, ови што су дошли из унутрашњости вратили су се кућама, вероватно и немају пара да понове угођај и плус да преспавају негде у БГД-у...неки Београђани били су синоћ па неће моћи и сутра, а неки Београђани ионако немају новца за овако скупе карте...

То нам је што нам је. Алекса је пао на шаку, Пантер издржава казну.
Ипак, није сваки дан прилика да се ,,код куће,, избори пласман на Ф4...
Срећно Црно-бели, победите сутра ако можете!

И у добру и у злу, мора се даље...

:napred-partizan:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ljudi, kakva utakmica?! pa makar izgubili 20:0... o cemu pricate, kakvo navijanje? Boli me tuki za realov raspored... Daj urazumite se
Pa jel KK Partizan pobio tu decu? Zasto da izgubimo 20:0? Daj bre ti. Velika tragedija jeste ali bezveze da ovako pises. Bice kako ce biti. Ako Evroliga ne odlozi igracemo da li bilo navijanja ili ne. To je sto je.
 

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
34
Reaction score
208
Локација
Sol
Pozdrav svima Grobarima
Utakmica napeta ko struna, uvek zebnja nakon onakvih super startova ,valjda nisam srećan dok nisam mizeran ,ili dok Partizan ne prestigne protivnika, a moram da priznam da me ove sezone baš razmazili kao dete, prednost od 1og do 40og minuta drže i zatvaraju čitave sezone ovi momci,ove legende.
Šta smo ti skrivili Nigele sinko, igrao utakmicu života čovek. Smajli izginu protiv tavaresa , nije realno koliki čovek sa onim ručerdama, nekako vižljast i baš okretan igrač, ali dobro, ima recept i za njega.

Sasvim je normalno da dođe i kuso i repato u arenu tokom ovih spektakularnih utakmica, Partizan je ponovo u modi, nadam se da se nastavi i sledećih sezona pa da ti padobranci,selfijevci ,uslovno rečeno,steknu malo navijačke kulture pa i oni otpevaju po koju i otkinu grlo.

Vidim ljudi komentarišu navijanje i zviždanje, verovatno je ovo nepopularno mišljenje,ja sam jedan mrzitelj zviždanja,moje mišljenje je da je to najgluplji vid pritiska,i profi igrač prevaziđe zviždanje negde oko 12te godine a smeta mu tačno koliko i lanjski sneg (uz izuzetak slobodnih bacanja gde je zviždanje korisno)
Ako sećanje ne vara , u onim ludim godinama u Pioniru, zviždanje na predstavljanju i na bacanjima, sudijskoj odluci,nikada u toku napada,naseg njihovog ili bas retko , jer zviždanje je lako i beskorisno i ubija tempo i ritam (na tribini),pevanje je teže ali mnogo efektivnije kada se poklope kocke i masa zaurla,i tokom njihovog i naseg napada. Slažem se da je dosta i do osećaja i štofa kad koja pesma treba , e to je već znanje i iskustvo, a toga svakako manjka danas na tribini gde je većina ljudi koji su učestvovali u tome u grobu ili iza resetki ili negde daleko.

Volite Partizan i jedni druge , mnogo smo puni jeda i gorčine jedni prema drugima iz x razloga. Umesto prezira i nadrkanih pogleda preko naočara,objasnite navijaču do sebe kako i šta, neko možda ne zna, ne ume da pita , tu je prvi put ,neko nije imao kako da nauci navijačku kulturu, ali bi svakako trebalo da bude cilj da svi novi koji dođu nastave da dolaze,edukuju se i ostanu Grobari nadalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top