Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kako je samo poceo onaj jebeni Shavon Shieds trpao nas za sve pare 5/7 u prvo poluvreme. Kad je Nicolo Melli pogodio onu trojku preko ruke iz daljine u 3/4 za +11 za nih polomio sam sve flase oko mene (dobro sto sam gledao sam neko bi nastradao). Onda na nesto manje od 4 min do kraja 3/4 one gube loptu i mi do kraja sa ludackom odbranom i konacno proradio napad dosli smo na samo -1. Tad sam se potpuno smirio vec sam bio siguran da pada potpuni preokret u 4/4 :D
Kakva utakmica nasih igraca i kakva atmosfera na tribinama.
Kad su poceli da se gube Mesina je vec potrosio jedan TO i nadao se samo da nekako izdrze do kraja cetvrtine da ne trazi jos jedan i zajebao se :D
Ispostovana je bila i 'povredjena' bradata picketina taman toliko koliko i zasluzuje :clap Sad moze da zaleci svoju pickinu tetivu i da opet igra lagano bez pritiska sve dok ne dodje na red nase gostovanje u Milanu.

3/3 na domacem terenu odigrali smo paklene utakmice protiv 3 veoma jake zajebane ekipe.

Na kraju smo ove jos i rutinirali za +13.

Da ne bude veceras sve savrseno (i bolje od seksa) je Aleksina povreda. Neverovatno koliko pehova su zadesili ovog decka. Drzi se Aleksa i da nam sto pre vratis jaci.

Luda glava ima da vucara onu grejalicu do Berlina :D God is good, God is the greatest

Teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.766
Reaction score
22.899
Локација
Beograd
Aleksa mi deluje na onog lika iz Usijanih glava što sve vreme viče I'm fine, a lomi jednu po jednu stvar i na kraju ga udaraju kola hitne pomoći...
Značiće mu malo ovaj odmor, nije imao kršten od prošle pobede, pa da nam se vrati još jači i bolji!
Nisam pogledao od +6 i trojke Nanelja do zadnjih 15 sekundi, jer sam imao takav zov prirode, da mi još nije dobro, tek sad vratih na tu sekvencu.
Utisak, Arena u punom sjaju, publika je oduvala Armani, baš se osetila ta konekcija, najbliže tome je bilo za Fenerbahče, ali večeras još jače, a igrali smo kao u transu, odbrana sa klinike. Od naredne 3, ako jednu ubodemo, na konju smo i sa jasnim vidikom plej ofa, mada, zašto ne i više...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Sta da napisem o utakmici sem da ovo mogu samo igraci sa srcem lava u reziji trenera koji nije sa ove planete. Retko sam vidjao da neko nekoga ovako slomi odbranom i dokrajci napadom. Neverovatno.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Cudan neki osjecaj.. Velika pobjeda i velika tuga.
Antologijska pobjeda Partizana nad prejakim timom Milana. Ovo su utakmice koje ce cuvaju snimljene i koje gledas da povratis elan kad si obeshrabren.
Nevjerovatan maler naseg energicnog pleja. Pa sta jos treba da padne na njegova ledja. Iscekujem rezultate i nadam se procjenama da ce za 2 mjeseca sa 100% snage stati na nogu.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Neverovatan tim. Samo toliko.
Ovo me sve podseća na ono čekanje posle Egzumove povrede nakon +15 u Madridu. Znam da je ovo neuporedivo teža situacija, ali se nadam da je na prvu loptu delovalo mnogo strašnije nego što jeste. Mnogo će nam faliti jer je baš on bio jedan od X faktora u ovom periodu prošle sezone. Ali je sad najbitnije da on bude dobro i da povreda bude što lakše prirode (ako je to moguće). Što kaže jedan kolega, na svakoj utakmici ga treba pozdraviti i pružati mu podršku. Nije ni teško zalečiti povredu fizički, problem je vratiti se psihički, posebno nakon 5 težih povreda u 24 meseca maltene.

Slede tri gostovanja, bilo bi super da uspemo da uzmemo jedan brejk. Žalgiris je kao i uvek u top 5 najtežih gostovanja, ali mi deluju slabije nego prošle sezone. Kući su gubili od Asvela i Valensije, a prošlo kolo su izgubili od Albe na strani. Sutra igraju protiv Monaka pa će biti jasnija slika na čemu su. Valensija je počela odlično sezonu sa 5-1, pa naređala 5 poraza i geknula juče sekundarce :DNapadački najgora ekipa EL, ali su i dalje jako nezgodna ekipa i tradicionalno nam ne odgovaraju. Mislim da tu imamo najveće šanse da iščupamo brejk, ukoliko budemo šuterski raspoloženi. Za Madrid imamo rešenja, ali deluju pakleno u ovom trenutku. Kao i grčki cigani prošle sezone, deluju nezaustavljivo. Da bi dobio njih, moraš 40 minuta da odigraš perfektno što mislim da nismo u stanju da uradimo ovako rano u toku sezone. Ali se nadam da ćemo im baš mi naneti prvi poraz kod kuće ove sezone.

U solidnoj smo situaciji, samo sa jednim brejkom smo na 8-8 što je odlična podloga za drugu polovinu sezone. Pa čak i sa 7-9 je neuporedivo lakša situacija nego juriti 4-9. Sem Reala, za sad ne vidim neku nepobedivu ekipu što je odličan znak.

Još jednom Aleksi brz oporavak, sve ovo bi bilo lakše i lepše sa njim u timu...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Ogromna količina endorfina i na kraju hladan tuš sa Aleksom. Svakako je bolja varijanta ako je fibula, a ne članak.

Idu dva gostovanja na kojima se ima šta tražiti, a onda što reče Miško Marić, zicer u Madridu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.269
Reaction score
15.996
Локација
Beograd
Sta kazu portali, porfirije, gazda i rada radmila?
Jel casno ili nije?
Jel posteno ili kradjom?
U koliko situacija su osteceni igraci Milana?
Ima li komentara igraca Milana, pantera i kera iz zeleznika?
Koliko su poena postigli domaci, a koliko "stranci?
Jel Panter iz Smedereva ili Nju Jorka?
Jel sme Zek da nosi kalorifer i onako da se raduje?

Crknite mamu li vam jebem bolesnu, tek ce da boli.
Ma nemaju oni dijagnozu, dok gubimo kažu da nam Mesina drži čas košarke a kada vodimo pomažu nam sudije i Bodiroga i to se sve se dešava u razmaku od nekoliko minuta.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Лепа победа, али ова Алексина повреда бар мени, све то анулира. Скењан сам само тако. Ми смо буквално најнесрећнија спортка организација, спортско друштво, навијачка организација, најнесрећнији на свету!!! Да ли је реално да један играч за две непуне године доживљава два пута прелом носа, два пута прелом руке, а сад прелом ноге???
Зашто се нисам родио као пацов, змија, миш, корњача, гавран, сова, глиста, него као јебени, несрећни навијач Партизана, у пизду лепу материну.
Под 1 - Не могу да прежалим што нисам у Србији-Београду ове године. Искрено вам свима завидим.
Под 2 - Алекса ће да гази када буде најбитније.
Под 3 - За све незване госте имам једну поруку "'zobb f'oxx kemm ghandek"
Под 4 - Отказах породицно дружење вечерас, отказах породично вече, паде свађа јер играмо пречесто па не могу да будем доступан чешће а ја се питам што не играмо сутра опет. Оставио цигарете лагано (3 месеца већ) али сам то заменио Партизаном. Хвала црно бели.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Брво момци, браво највећи!
Прије почетка меча сам на друштвеним мрежама објавио видео његовог изласка вечерас на паркет уз пропратни текст "Г.О.А.Т." хвала Господину за ово вечерас.

Велике похвале ЈТ за ово вечерас, кад је све стало, упућен је позив да се навија јер играчима треба подршка, после тога све је за историју.
Поруке за пичкетину, кратке, јасне и јебитачне.

Држи се Алексааааа!!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.551
Reaction score
3.873
Локација
Beograd
Jel se jos neko prisetio -22 protiv Milana u Pioniru ?
Ovo mi je bilo na tom nivou. Svaka cast svima. Ogi brate bravo i samo guraj. Bices ti opet onaj stari.
Aleksa izdrzi. Potreban si nam u Berlinu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
zar nije bilo u Milanu, i Vlade J. nam bio na klupi?

baš sam skenjan zbog Alekse, ne mogu ni da se radujem kako treba... :confused-smiley-013:
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
bilo je protiv armanija i u pioniru nesto ranije a posle i u milanu Zlatiborac i Macvan ekipa ako se ne varam

setih se, armani pionir Novica -24 smo stigli sa poluvremena
a VJ ekipa sa Dzerelsom i gore pomenutima je stigla nesto ludacki tipa 14 poena za 5 minuta ceo mec nas rutinirali
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Svaka čast na pobedi.
Moram da pohvalim tribinu i navijače.
Ovo je možda najveći impakt koji je tribina imala na tok utakmice.
Takodje moram da ih pohvalim da je vođenje navijanja sve bolje. Sve češće se zviždi kada je to potrebno.
Prvo poluvreme nekako smo bili ispražnjeni od utorka i mlako je bilo. I na -15 se upali mašina...

Aleksi želim brz oporavak i da povreda ne ostavi posledice.

Nadam se da će Jare da se oslobodi u napadu. U odbrani je pokidao.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pre svega da poželim Aleksi brz oporavak, jaka je to glava, izguraće naš brat i ovo.
Navijanje i igra, pre svega u odbrani, poslednjih 14 minuta - fenomenalno!
Inače kompletna utakmica i atmosfera su mi preslikane kao ona iz Pionira 2008.
od 24-47 do pobede od 81-76 (serija od +28, kao i večeras)
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Svaka cast momcima, Zeljku i publici. Svima podjednako. Nevjerovatno vazna pobjeda, koliko se sad lakse dise. Posljednjih 15 minuta utakmice ce valjati pogledati jos makar tri puta prije Zalgirisa. Cisto ako me opet u nekom trenutku neke utakmice uhvati malodusnost i pesimizam.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Velika pobeda u senci velike povrede. Aleksa brate izdrzi. Prvo sam se uplasio gledajuci sa tribine da su ligamenti kolena jer nisam video trenutak kad je izvrnuo zglob vec samo kada je pao dole i uhvatio se za nogu tacnije kako je meni delovalo za koleno. Tek kasnije kada sam izasao iz hale video da hvala bogu nije ACL, medjutim i ovo ce ga odvojiti nekih 2-3 meseca sa terena. Kontam da ce poceti da trenira negde posle KRK ili FIBA prozora, taman da se pridruzi kad budemo mleli sve pred sobom. Naravno na nama je da na svakoj utakmici mu pokazemo da smo uz njega, nacin je nebitan, dal skandiranje, dal neki transparent, ili nesto trece sasvim svejedno, bitno je da oseti podrsku.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.985
Локација
vaginamandibularia
Top