Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Svi ponavljamo iste stvari.

Najbolje bi bilo da se tema (a i ona o ligi evrope) zakljuca na neko vreme da se svi lepo opustimo.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
@ Crno-beli Erikson mi se ne svidja a Kapelo je pod ugovorom :D

Dajte ljudi,ne budimo kao cigani koji nabrajaju sva moguca imena za trenera. Veceras je UO koliko mi se cini u 18 ili 19h,pa cemo videti,mnoge stvari ce biti jasnije (bar nama) posle sastanka...

Кад видим ово болдовано о поклон победи у купу, као да читам звездину ревију или гледам спортску галаксију. Бљак!

Nije u Jokanovoj eri,ali:eek:fsajd Ilieva,penal nedosudjen zadnjih 100 godina,Bogunov gol (koji si napomenuo vec),Pantelicev gol u kupu posle auta Zigica...Jebote,treba sve nabrojati...
 
Последња измена од уредника:

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
To da Antic podrzava Jokana i da Jokan ide kod njega po lekcije nema veze sa tim da Antic moze ili ne da preuzme tim. Ako on hoce a Jokan dobije otkaz od UO kluba onda ne vidim sta to ima veze dal su prijatelji ili sta vec.
Nama treba najbolje resenje za nas klub a ne kumovsko/drugarsko resenje gde ce se neko naljutiti ako se postavi pitanje poverenja njegovom neuspesnom drugaru na mestu trenera.
Da se razumemo ja podrzavam mladu ekipu u Partizanu od Tomica preko Batice i Petrica i nadam se dolasku Mijatovica za predsednika jednog dana kao i svih nasih legendi koji su po godinama mladji od stare garde.
Ali ako ce neko kao dete da se ponasa i da kaze ako ode moj drug/kum ili sta vec, idem i ja onda nek ide. To vazi za svakoga.

Jokan je pokazao da nije za trenera i tu nema vise dileme i niko vise ne veruje da ce on izrasti u vrsnog trenera. To bi moglo da se desi jedino kad bi on prihvatio da ode u Teleoptik da jos malo uci i isprobava pa da se onda vrati.
Ne treba naravno nista sada menjati ali kad prodje revans i priblizi se pauza iskreno se nadam da Antic ima zelju da vodi nas klub jer to bi bilo jedino pravo resenje.
Pogledajte samo sta je napravio od raspale reprezentacije koja nije imala godinama nikakvu igru i koja i sada realno nema kvalitet. A kao preporodjeni su.
Posle neko kaze nije do trenera da natera igrace i nauci ih, nego do koga je?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pošto se piše o svemu i svačemu osim o čoveku kome je tema posvećena, LOCK do daljnjeg!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Jokanović nije više trener Partizana!


Poštovani navijači „Partizana“ i ljubitelji fudbala,

Želim da Vam saopštim da je danas, 05.09.2009. godine, sporazumno raskinut ugovor između kluba i mene i da više nisam Trener prvog tima FK „Partizan“. Naravno, član kluba sam bio i ostaću i pomoći ću crno-belima uvek kada se to od mene traži i očekuje.

Pre svega, zahvaljujem se prethodnom i sadašnjem Predsedniku kluba, Upravnom odboru i Sportskom direktoru što su mi, u jednom delikatnom trenutku za „Partizan“, ukazali poverenje da budem trener jednog od najvećih klubova u ovom delu Evrope. Dalje, zahvaljujem se svojim najbližim saradnicima iz stručnog štaba prvog tima i ostalim zaposlenima u klubu na profesionalnom i veoma korektnom odnosu koji mi svakodnevno bio dragocena pomoć i podrška u radu. Posebnu zahvalnost dugujem navijačima koji su sve nas neiscrpno i bezrezervno bodrili na svim utakmicama i u svim prilikama. Konačno, na kraju spominjem one koji su najzaslužniji za ostvarene rezultate – igrače. „Partizan“ trenutno ima na raspolaganju skup talentovanih fudbalera, vaspitanih i poštenih momaka, divnih sportista. Sa njima sam uspostavio perfektan odnos i najveća dobit za mene će biti ukoliko oni imaju osećaj da su zahvaljujući saradnji sa mnom napredovali u svojim karijerama.

Iskoristio bih ovu priliku da podsetim sportsku javnost na naše rezultate u poslednjih 20 meseci, bez želje da za sebe prisvajam najveće zasluge za to. Dve uzastopne „duple krune“, po prvi put u istoriji kluba, i dva uzastopna plasmana u ligaški deo evropskih kupova – Kupa UEFA i UEFA evropske lige - imaju poseban značaj jer su ostvareni nakon kriznog perioda koji je uzdrmao klub do temelja. Ponosan sam što sam bio na spisku onih koji su učestvovali u tim rezultatima koji će, verujem, ostati u istoriji „Partizana“ zabeleženi kao osnov dugoročne stabilizacije i napretka. Posebno bih skrenuo pažnju na afirmaciju i razvoj mladih igrača što je jedini ispravan koncept rada našeg kluba. U proteklom periodu u „Partizanu“ su nastupali brojni mladi igrači, postali članovi reprezentativnih selekcija, skrenuli na sebe pažnju inostranih klubova, uključujući i one najveće i najuspešnije. Omladinska škola našeg kluba glavni je pokretač razvoja srpskog fudbala i verujem da će moji naslednici nastaviti da hrabro i odlučno tim dečacima pružaju šansu da zaigraju na najvažnijim utakmicama i takmičenjima.

Neću reći ništa novo ako istaknem da je biti trener „Partizana“ velika čast i još veća obaveza. U ispunjavanju te obaveze dao sam sve od sebe i, verujem, ostavio trajan trag u klubu. Molim navijače da podrže crno-bele momke i mog naslednika na mestu trenera, jer sam siguran da oni poseduju potencijal za još bolje rezultate i igre u budućnosti.

Ova moja izjava se objavljuje na klupskom web site-u u formi saopštenja kao moje završno obraćanje srpskoj sportskoj javnosti u svojstvu trenera prvog tima FK „Partizan“. Ona sadrži sve što sam u ovom trenutku želeo da kažem i molim javnost za razumevanje za takvu odluku.

S poštovanjem,

Beograd, 05.09.2009. godine Slaviša Jokanović

www.partizan.rs



Јокане, хвала ти за све.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Dosao si na mestu kapetana jednog potapajuceg se broda, a otisao si kao LJUDINA!

Jokane, hvala ti za sve :respect
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nisam ni sumnjao da ces dostojanstveno da odes, vidi se da si veliki covek!!! Sve najbolje u zivotu i karijeri!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Велико хвала Славиши Јокановићу што се прихватио посла у јако незгодном моменту, што нам је донео две "дупле круне", хвала му за победе у дербијима! Отишао је као господин.

П.С. Молим вас да се на овом месту не бавите лицитацијама око следећег тренера и судбине клуба. Овде остављајте само своја кратка запажања о Славиши Јокановићу, сада када више није тренер ФК Партизан. Хвала!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Jokane, LAFCINO, hvala ti za sve jer si i pored tvoje skromnosti i mnogo osporavanja od kojekakvih "znalaca" mnogo uradio za klub. Nadam se da ces ostati u klubu jer nam je covek kao ti preko potreban u borbama na i van terena.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iako ga nisam nikad smatrao za nešto posebno dobrog trenera,retko koji odlazak trenera mi je ovako teško pao,sjajna ljudina prvi trener posle koliko godina koji se zadržao malo duže,po meni glupost velika ovako postupiti jer naći novog trenera i uklopiti sve kockice za 2 nedelje :roll:
Jedino ako Stevanović ne preuzme...
Jokan za sve :respect Ljudino :respect
A informacije koje su dolazile na forum,prvo jokan odlazi 100 posto ,pa onda ostaje 1000 posto do zime itd...:roll:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Otisao je covek koji je legenda kluba i kao igrac i sada kao trener. 2 duple krune su pecat njegovog rada , pobede u derbijima nad ciganima vecno cemo pamtiti , pobeda posle 8 godina na JNA proletos ....

Jokane bio si i ostao smeker i pravi gospodin. Hvala ti na svemu. Nisi dozvolio da te bagra provlaci kroz mulj i blato. Otisao si kao gospodin , pri tom izdrzao sve napade i uveo klub u Ligu Evrope , iako sam i tada znao da ces se povuci , bio si i ostao pravi Grobar i nisi ni u jednom trenutku ostetio klub. HVALA TI ZA SVE !!!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Nisam bio za njega.Ali jedan veliki :respect za ovo.Smatram da je najveca ljudina medju trenerima koje ja pamtim.Drago mi je sto je otiso ovako i bice mi jos draze ako ostane u klubu na nekoj drugoj funkciji jer ovakvi ljudi su nam potrebni u upravi.Jokane,hvala za sve.:clap
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Iako se nismo slagali sa svim njegovim potezima, niko ne moze da mu ospori 2 duple krune, karanje cigana i njegovo beprekorno ponasanje na mestu trenera FK Partizan.
Hvala Ljudino i sve najbolje!
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
VELIKI COVEK A JOS VECI GROBAR,ali to nije dovoljno da bude trener Partizana,svaka mu cast za dve duple krune i za sve uspehe u Partizanu,nema sumlje da ce u buducnosti biti jedan od najboljih strucnjaka u Jevropi ! Jokane RESPECT !
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Hvala ti za sve sto si uradio za Partizan,iskreno se nadam da ces ostati u klubu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Za ove dve godine postao mi je jako simpatican Slavisa Jokanovic. Vrema ce pokazati kakav ce trener on biti, ja mu zelim sve najbolje, jer nam je doneo dve duple krune i puno radosti.
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
I ja sam bio u onih jedan posto koji nisu skandirali Jokane odlazi.Jokan je veliki gospodin,i verujem bice veliki trener.Na kraju ja sam veoma zadovoljan rezultatima:dve duple krune i dve lige Evrope za dve godine,malo li je.Neka prica ko sta hoce ali nas fudbal nije zreo za ligu sampiona,mada smo uz malo srece na Kipru mozda i mogli da udjemo tamo.Meni je zao sto je Jokan otisao,jer prema njemu nismo bili ni jedan % tolerantni kao recimo prema D.Vujosevicu koji je imao vrlo slican trenerski put.Jokane hvala ti za sve.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi verovali ili ne ,ali srce mi se cepa znam koliko mu Partizan znaci i koliko je u sve ovo usao sa srcem jos uvek mi je u glavi njegov izrAz lica posle 1 utakmice sa Zilinom ceo jug skandira,a kamera ide na njega ,a lice mu drhti samo sto ne krene da place..
JOKANE GROBARE HVALA TI ZA SVE ZA TEBE SU VRATA PARTIZANA UVEK OTVORENA STATA STO SI SKUPO PLATIO KOZU UCENJU TRENERSKOG ZANATA ,U OVOM TRENUTKU JE OVO NAJBOLJE RESENJE I ZA TEBE I ZA PARTIZAN .. VRATI NAM SE NEKAD.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Jokanu naklon do poda za sve ono sto je uradio u prethodne skoro dve godine!!! :respect
Nacin na koji odlazi iz kluba pokazuje samo da se radio o casnom coveku...LJUDINI!!! :clap
Iskreno, jako mi je krivo sto on vise nece voditi ekipu. Iako poslednjih mesec-dva nisu za pohvalu u njegovom trenerskom poslu, mislim da je mogao da bude trener koji bi nam doneo svetlu buducnost!!!

Jokane, majstore, hvala na svemu! Ziv bio i nadam se tvom povratku na kormilo Partizana kroz par godina! Sve najbolje u nastavku trenerske karijere!!!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top