Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
724
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Још само ово сад прочитах овја виц
као питају дијете у школи за кога навија а он:за звезду а од европских за Партизан!
можда је и стојковић такав
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Dobro je ljudi, oladite sad malo. Covek je preso kod nas i to je gotova stvar. Nije nikome lako(narocito ne ganima). Ovim potezom je pokazao da ima petlju i to se meni jako svidja. Ciganin je veliki i bas zbog toga je sebe stavio na ispit karijere. Ja sam ubedjen da ce decko kidati na nasem golu, a glavni motiv mu je cela ova situacija koja je nastala posle ove vesti. Upravo sama pomisao u njegovoj glavi da ako primi neki (glup) gol da ce ga navijaci obasuti uvredama i optuzbama mu je podstrek. Po svemu sudeci ima zelju da okrene novi list u svom zivotu. Licno smatram da je svako zasluzio da mu Misa Tumbas kaze "Jajaro!" ako ga bude izvizdao na prvom mecu. (au sta sam ja napisao)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.382
Reaction score
37.803
1. Voleo bih da Stojke po dolasku u klub kaze da je cigan bio i ostao,te da je profesionalno prihvatio poziv Partizana(bez obzira sto je u pitanju pozajmica).

Kako je krenulo ja očekujem da kaže kako mu se ispunio dečački san i kako je ovo jedini klub u Srbiji za koji bi igrao. More, mogu momentalno da spremam kantu benzina pa da se samoinicijativno i ničim izazvan spalim pred upravnom zgradom.
 

Baki Bajroza

Guest

Svako vece u jednom kaficu Gde se skupljaju Grobari Bjekovic junior i Raske nagovaraju Saleta da uzme Lazetica i pricaju mu koliko je dobar igrac...

Sad smo ful krimi dzimi ekipa sa stojkovicem a plus se radisa osisao...:D

Djura je istripovao da igra menadzer uzivo kao roman,samo sto ne igra protiv kompijutera nego protiv lukica...

Edit: Tuki,sredicemo ti to ne brini nista,eno je sedi svaki dan u pastisu sa jednom glavatom bosankom i jos dve dobre cice... dacemo ti da biras,stvarno dobro izgleda rava ali samo za maltret,drukcije je nebi pipao posle ovog kosatog krimi dzimija ali na tebi je da birs,samo glavatu ne diraj da te nebi moj ludi peka apoteka presavio...
 
Последња измена од уредника:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
onda moze da brani i u ciganjskom dresu samo da je natrtimo :D

zivio tuki sa tvojim slikama .. prvo mrdjina pa ova :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
I pevamo: Ne bi je jeb'o ja, kurva je ciganska :buhaha
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Nekima je izgleda problem da shvate da postoji razlika između igrača i navijača.Pa ovo je recimo osnovna.
1.Navijač ima slobodu da izabere klub za koji će da navija.
2.Fudbaler ide tamo gde mu plate za poso kojim se bavi.
Ko ovo ne može da shvati,njegov problem.

:napred Partizan http://www.youtube.com/watch?v=l-tN56w6ed0

Kažeš fudbaler ide tamo gde mu plate? Što onda Raća nije prešao u olimpijakos za debele pare?! Nije zato što neće da pljune na sebe,zato što ima obraz i zato što neće da proda Grobarsku Dušu za ciganske pare... Ovaj nema ni obraz,ni dušu ni kvalitet... Očekujem ga ponovo na stranicama Skandala, revije Story i ostalih sranja.

Humska 1 nije tvoja kuća Stojkoviću,nesrećo jedna...

Kako bih voleo da ga Lola odšrafi čim stigne...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
administratori cinimi se da nije dozvoljeno vredjanje partizanovih igraca!!!pr:
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Kažeš fudbaler ide tamo gde mu plate? Što onda Raća nije prešao u olimpijakos za debele pare?! Nije zato što neće da pljune na sebe,zato što ima obraz i zato što neće da proda Grobarsku Dušu za ciganske pare... Ovaj nema ni obraz,ni dušu ni kvalitet... Očekujem ga ponovo na stranicama Skandala, revije Story i ostalih sranja.

Humska 1 nije tvoja kuća Stojkoviću,nesrećo jedna...

Kako bih voleo da ga Lola odšrafi čim stigne...

citas mi misli brate... mislim da ce svako normalan da se slozi!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Stvarno bi moderatori mogli malo da se probude...ne samo da se vređaju naši igrači, nego i njihove žene...to je baš bljak jebiga...

Mislim, imao bih i ja da kažem ponešto o nekim ženama i devojkama nekih naših bivših i sadašnjih igrača, mislim na one naše "od rođenja", ali...gde bi nas to dovelo?

Prestanite da kenjate i ako imalo hoćete da držite do nivoa ovog foruma - brišite te ogavne komentare o ženi nekog našeg igrača...Tuki, ti prvi!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
on je igrac sportinga na pozajmici ... :)

mislim da to jos uvijek nije definisano zakonom ... :D :D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Хмммм, шта рећи о овом трансферу. :confused
Стојковић је БИО добар голман пре пар сезона, а сада му се деси (вероватно случајно) да има добру партију. Веома је склон киксевима, али сад шта је ту је, дошао је у клуб и биће ту годину дана и ми то морамо да истрпимо (ако буде бранио).
Ако је доведен да буде први голман (а вероватно јесте) ваљда ће пронаћи неку нормалну форму и бранити као што доликује професионалном фудбалеру.
Надам се да се у свему овоме бар нешто питао Сале Станојевић и да је он проценио да нам је Стојковић потребан. Видећемо како ће се показати, али треба добро размислити да ли га ставити на гол у дербију (посебно ако будемо близу на табели).

Било како било он је доведен, биће ту годину дана, а на Салету је да одличи да ли ће бранити или ће грејати клупу/трибине.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top