Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Sta je bre ovo ? Klea smo nekako svarili i posle zavoleli kao naj rodjenijeg, ali ovo govno, osvedocenog debila dovoditi u nas klub stvarno je velika tragedija.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Zola, Vjetorvić ga sinoć posle žreba kontaktirao :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.380
Reaction score
37.797
Ma, dajte ljudi da ga mi prvo vidimo na golu, pa onda da ga plujemo ili hvalimo!

Pa ja mogu vrlo lako da predvidim kako će stvar da se odvija. Da stavim na stranu ono što ja osećam prema njemu i da gledam samo sa stručne strane: Njemu treba kontinuitet igara, a mi u Donjecku igramo za 20 dana.

Po meni on zbog toga ne može da bude pojačanje u ovom trenutku. I možete slobodno da očekujete partije toplo-hladno, samo je pitanje kada i protiv koga će to hladno da naiđe. Koliko god da je spreman fizički, psiha je za golmana bitnija nego za bilo kog drugog igrača, a on nije pošteno sastavio veći broj partija već pune tri godine.

E sad, ako smo ga doveli da ga spremamo za proleće, onda ok.

Edit: Voleo bih da ga neko od novinara pita za članarinu od pre dva meseca. Ako bude dao odgovor kao ja kada kupujem kartu za derbi u rupi: Da bog da im preselo!, e onda sam spreman da progutam sve ono što sam ga pljuvao... a i ono što sam hteo, a nisam mu rekao. :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Znaci Stojkovic dosao.

Sta znam, bolji je od Radise, to je neminovno. Ali, kopka me par drugih stvari:

-Branice iskljucivo da bi se lakse prodao, a ne sto voli Partizan. To svi znamo jer je cigan.
- Radisa koliko god da je los, nas je...i brani iskreno, srcem.

Sto se ostalih stvari tice...Stojkovicu dobrodosao. Nadam se da ce braniti kao u Juznoj Africi, i bolje od toga.

Ako dodje Vonlanten, bice fenomenalno. Sjajan igrac.
 
Последња измена:

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Људи шта вам је бре,исписасте 50 страна о Стојковићу,не могу да стигнем да прочитам,т.ј. прочитам једну а појаве се три у међувремену.
Шта рећи.Радиша је своје кредите потрошио.Жао ми је због тога јер је готиван лик,али онакви голови у утакмици сезоне.....Јеби га,и ја волим Партизан али не браним у њему јер има много бољих голмана од мене.Надам се да је ово добар потез,а да је ризичан,јесте сигурно,понајвише за Стојковића.Ваљда ће да буде добро.
Само ми није јасно зашто су вратили Живка када га немају у плановима.Требали су да га пусте да негде брани.Штета за њега.
Има један тим,цео сам живот с њим....
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
@1974
Stvar licnog dozivljaja!
Samo mi reci, kako bi se ti osecao da je jedan Ilev ili recimo Vukic(ma izaberi koga ti je volja) presao u ciganikos?Sve ce ti biti jasno!
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
kakav prelazni rok... Haos... O VS ću suditi po njegovim igrama a za sada zelim samo da ne ljubi grb na svetom dresu jer bi to bilo bljak, bljak... Sad čekamo dramu oko napadača pa da se zaključava tema i svi kolektivno na neku terapiju...
P.s. Djura kad piški, on šara, onako domaćinski...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Posle soka pocetnog treba priznati da je dosao u pravi tim za razliku od Smrdje koji nije imao hrabrosti.Najgore sto nam sada treba je podela na stadionu i da napravimo sebi sranje.Ko zeli da mu pruzi dobrodoslicu ok ko je razocaran ne mora da mu skandira ali nemoj ni da zvizdi.Ja verujem da ce vremenom da se smiri situacija ,dovoljno procitati komentare cerge pa ce nas naterati da ga podrzimo.Ja sam prvi razocaran ali-PARTIZAN IZNAD SVIH!
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Više bih voleo da je Đuričić ali jbg. I ne sviđa mi se kakav je lik Stojković, ali Radiša je sam tražio zamenu. I još nešto... ne verujem kakve bljuvotine i sranja čitam ovde. Kažem ni meni ovo nije potaman ali vi vređate i njega i njegovu porodicu, a stajaće na golu Partizana.
Mlađi možda ne znaju, ali Milko je bio simbol zvezde i severa, i dan danas se izjašnjava kao zvezdaš, kaže da Partizan poštuje i došao je kod nas zbog stana, pa nikada nije vređan sa juga.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Уопште није био такав. Јесте био још тада у неком фенси фазону, изласци, медији, снимање дуета са Бреном...велики "циган" али никада није био сељачина у фазону Коромана и братије.

Једноставно, овај голман одудара својом личношћу од нашег клуба. Мислим да је непотребан овај потез, створиће се опет поделе међу навијачима...да је неки феноменалан голман, па `ајде...

poenta !

Hoces li potpuno onako mirne duse, bez ikakvih dilema, da docekas derbi sa njima na golu?
Neke stvari ne mogu da napisem, a bih vrlo rado, cisto da ljudi vide sta je pre samo nekoliko dana doticni rekao u nekom svom drustvu o Partizanu.

Sad bar nemamo dilemu da ako nam ne daju da igramo u nasem Hramu, lagano cemo da Ligu sampiona igramo u jami i osecacemo se kao pravi domacini.

ovoga se najvise bojim,i to ne samo u derbiju !


vec sam rekao da nemam nikakav problem da neki cigan igra kod nas,ali je ovaj vise od cigana :banghead
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Definitivno bolji golman od Radise.
Nesumnjivo, manji cigan od Mrdje.
Meni za pocetak dovoljno.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
edit
ja se izvinjavam, neko je izmislio onaj intervju a ja od besa nisam razmisljao :D al sam ubedjen da on tako misli :D
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja se izvinjavam adminima ako je ovo krsenje pravila, al' morao sam xD
vlada.jpg
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Људи шта вам је бре,исписасте 50 страна о Стојковићу,не могу да стигнем да прочитам,т.ј. прочитам једну а појаве се три у међувремену.


citaj brze :D

nego, hajd sad da cujemo sta to neko pomenu klosea? :) to djura odlucio da spiska sav novac od narednih 10 ulazaka u LS? :buhaha e odavno nismo imali veselijeg predsednika. popovic i slicna boranija nisu ovome ni do kolena...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Jos uvek nije sve propalo, nada umire poslednja...Mozda Romuljaga slomi nogu na treningu ili ga zgaze kola negde u gradu...Mozda se Radisa ipak izbori da bude prvi golman, Romuljaga je vise penzioner nego golman, koliko brani u poslednje vreme...
Sad jos Koromana na pozajmicu i imamo dobar tim...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
,,ja sam ga savetovao da ide..iz profesionalnih razloga,a i dobro je za srpski fudbal.zvezda je u kurcu ,sve je budale vode.sto ga nisu zvali ove 3 god da dodje..ne zajebavaj.dok je bio u kanalu niko iz zvezde da ga nazove"

Ovo je je Vladan Stojkovic poslao kao poruku mom drugaru na pitanje zasto je dozvolio da Stojke dodje kod nas!!!!

Vonlanten bi bio dobro pojacanje.

Mene brine sto cemo mi na kraju godine ostati bez igraca!!!Neke cemo mlade prodati,neke vratiti na pozajmice,nekima c eisteci ugovori....

Ljudi ovo nije dobro!!!!



Snajder se opasno napalio i krenu je da srlja!


rodjace ne da srlja nego zakrvarile mu oci...a pustio adija s lanca, pa ti vidi.
 

Гпб

Guest
Видим цигани масовно хистеришу ( док се ми сладимо :D ) али опет најављују некакву освету. Било је таквих прича и за Клеа али их Стојковић много више боли јер је био капитен а и једна од узданица у репрезентацији као и светла тачка њихове школе. Не знам како се није запитао за своју безбедност. Клео је ипак странац могао је да оде из Србије да су настале неке компликације овако...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top