Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

139. Večiti Derbi

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
ja cu tek sada da se zapljunem, jerbo derbi nisam mogao odgledam. sinoc mi je trebalo vise od tri sata da procitam sve vase postove vezane a utakmicu.

cestitka svima:igracima, treneru stanojevicu i svima kojima je crno-bela boja u srcima! posebno mi je drago da je moj ljubimac, simbol partizanove dominacije, resio pitanje pobednika.

i jos nesto. novopecena kletva za dusmanina:
dabogda ziveo u zemlji u kojoj fudbal ne znaci nista, a u cetiri ujutru ostao bez interneta, i to u vreme kada se igra veciti derbi!!!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Него људи Бог душмана заборавио!Јел ми данас или сјутра играмо дерби у лиги Б тимова?Фора би била да изведемо исти састав од јуче да им пукне петарда!
или бар само Стојкета и Клеа!
 

goran m

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
52
Reaction score
0
Nego da pitam ove upucenije zasto na jugu nije bilo nikakvih zastava?
Nije dala murija ili ?
posto vidim ganci su imali...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ako ne znas zasto nije bilo zastava, onda ni ne treba da znas ;)
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Времена су се променила, дефинитивно...

Ми јуче добијамо дерби у септичкој, остављамо их на пола шута у оквир гола, и још нам се наш тренер после утакмице извињава...

:respect

Ovo svi danas pricaju. Ovo nije vise moj derbi. :cry:

Sale odlazi! :D

(izvinjavam se na ovoliko smajlija, ali nesto sam lepo raspolozen od juce tacno od 13:11h :D )
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Do pre neku godinu smo se molili Bogu za jedan pod u derbiju, znaci samo da ne izgubimo... A sad nam ni pobeda sa jednim golom razlike nije dovoljna!:D
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Dugo nisam gledao gotivniju konferenciju za štampu od ove danas :)

Nije u Duletovom maniru, ali je nikad pozitivnija. Sale samo napred!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ja sam lepo rekao na pocetku teme da nemozemo da izgubimo ako igraju Krstajic i Moreira. Za rezultat sam rekao 2:0 i to sam promasio, zajeba me Boja sa preckom :D

Inace evo jedne prigodne slicice sa Sportske Centrale. Krle kara mandova:

139derbi-045sc.jpg
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Cestitam majstorima!!! :D

Nego, samo bih pitao iole upucenije - da li se Kleo racunao juce kao domaci igrac ili stranac? Jer su u timu bili, koliko znam - Kleo, Boja, Mo, Savic, Lazevski i Kamara. Ne znam za Kizita. Bez njega to je vec 6 a maksimum je 5, pa se tresem otkako sam se setio toga.

:pfc:

Lazevski ima i nase drzavljanstvo.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Sale kralju , mnogo zanimljivo poucna konferncija. Ali ako kaze da se osecao kao na treningu onda Ok ,zasto bi se brinuli xe xe .
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Dokopah se napokon kompa...
kao prvo- toliko rutinski da ovo vec postaje nezanimljivo. Oseti se povratak Moa u tim i uz Fejsu, bice to na prolece fina druzina. Nadam se samo da cemo i u evropi prezimiti, jer karati cigane danas i moze i javor...to vise nije priviliegija.

kao drugo-jel su to mene oci juce od radosti prevarile ili je neko istovremeno radio svoj posao i slavio na atletskoj stazi u trenutku kad je Mo dao gol!? :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top