Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.987
Локација
vaginamandibularia
Je l moze jedno pitanje? Ukoliko je Frimpong u Teleoptiku, onda ovaj novi ne moze tamo, zar ne? Procitao sam negde, verovatno i ovde da je pravilo 1 stranac u PLS. Ako je tako ne mogu obojica...

Inace, odg. na neke predjasnje postove...Nije pesimizam reci da je ovo los prelazni rok za sada, vec obicna realnost...Pa, prodali smo sve sto valja (jos Stojketa i Medu), a doveli neka krajnje GLUPA pojacanja kao sto je Rankovic (nije on glup, vec je glupo njegovo angazovanje, da se razumemo, da ne bi popio poene),

Eduardo, Volkov, svaki od štopera, Jovančić - niko od njih nije glupo pojačanje. Ranković kao iskusni univerzalac takođe ne može biti glupo pojačanje. To što je neuigran sa Ivanovom, to je druga stvar. Uostalom, ne dolaze svi u Partizan da budu starteri, neki solidni igrači poput Davidova su tu zbog rotacije i duže klupe.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Prema nekim informacijama,ocekuje se dolazak Simona Vukcevica ,ukoliko prodjemo Genk..naravno na pozajmicu..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
Ma dajte da vratimo i Grubjesica...
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ja se sad stvarno ne čudim klincima što odlaze iz kluba. Pa onaj Nastasić će pre zaigrati u Fiorentini nego da je osto u Partizanu.
Na žalost kod Stanojevića nema šanse da neki klinac zaigra. Preveliki je ziheraš.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Igraci se ne dele na mlade i stare vec na dobre i lose fudbalere i Stanoje bi morao time da se vodi,a ne tu da prosipa ko je mlad ko nije... od kad je stanoje postao prvi trener Partizana ni jedan nas mladi igrac nije izbio u prvi plan, samo su dvojica totalno podbacili (scepovic, tomic) a pre Stanoja svaka generacija je izbacivala bar po jednog bisera: Ljajic, Obradovic, Jovetic, Vukcevic... ali ovde se sad postavlja par veoma vaznih pitanje u radu kluba:
a)Da li je tu problem u Stanoju koji ne dozvoljava mladim fudbalerima da napreduju u A timu?
b)Da li je problem u nestrucnom kadru koji su zaduzeni za mladje kategorije?
c)Da li jednostavno deca pocinju da dizu ruke od fudbala, koji je u nasoj zemlji bukvalnona na amaterskom nivou, a sve se vise okrecu tenisu i kosarci?

Jel do pre par sezona nase mlade kategorije su zesoko dominirale u svim generacijama, a danas imamo situaciju da je titulu uzelo samo '94 godiste...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
U ovom sastavu ima dovoljno mladih igrača.
Kao navijač ako bih morao da biram uvijek bi prije izabrao da iskusni igrači odigraju i donesu titulu, nego da klinci dobiju veliku minutažu i na kraju budemo drugi.
A što se odlazaka tiče, oni odlaze zato što im dupe zine za pare, a ne zato što ne mogu da čekaju šansu. Ako je igrač sa 17-18 godina nestrpljiv, onda neka sve ide u ...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mogli bi i Boju da vratimo, nije ga dugo bilo, a proveren je igrac. Moze i Odita, neko rek'o Radonjic?
Nego, sta se desava sa Macanom Zajicem? Fali nam plej...
 
Последња измена:

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
@Stinger
Mi sada ovde pricamo igrac mlad sa 18,19,20,21... znamo li mi da je Drazen Petrovic sa 17 godina bio najbolji igrac Evrope?
Znamo li mi da je kosarkaska reprezentacija 1990. osvojila zlato nosioci su bili Drazen, Kukoc, Divac, Radja... svi su imali manje od 22 godine, osim Drazena 25 koji je tada bio najiskusniji Evropsk iigrac? kako mi mislimo da dobijemo za 5-6 godina te iskusne igrace ako ih sada ne stvaramo? bili smo mi prvaci i ranije kad smo imal imladje sastave, ali tu ima jedna bitna stvar, sto klub ne zivi od igraca koji se vrate u klub i imaju 32+ godine, nego bas od tih klinaca koje mi prodajemo za 2 miliona Fiorentini, ili 200 hiljada Herenvenu, ili ih oteramo u Bugarsku, ili za 1m Atalanti, ili za 200 hiljada Marselj, a sa samo jednom do dve sezone za prvi tim moglo bi bar 80% njih da se popne na neku ozbiljnu cifru, a tu nema onda procenat ovome procenat onome to su cisto partizanovi igraci, a to koliko skola znaci moze da nam bude i sa savicem pokazatelj, gde smo ga prodali za enormnu svotu novca za jednog 20-ogodisnjeg stopera koji dolazi iz neafirmisane lige, ali mi smo od tih 10 milona jos i najmanje dobili...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ljudi,nemojmo se zajebavati,Simon bi bio veliko pojacanje ukoliko dodje.bas nam takav igrac treba ... pretpostavljam da je izgubio mesto dolaskom Kapela,pa mozda i jeste realna opcija ...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
@Kruna
Sve se to slažem sa tobom, ali ni igrači nisu kao što su nekada bili, tako da klub nije jedini krivac.
Ne sjećam se kada sam odgledao neki intervju sa klincem, a da je ovaj rekao da želi da ostavi trag u Partizanu. Svi su zaslijepljeni zapadom i svi žele da naprave pare prije nego što postanu punoljetni. Idoli im nisu više Partizanovi igrači, već se dijele na one koji su za Mesija i one koji su za C. Ronalda.
Niko od njih nije počeo ni da se brije, a već ima ugovor sa par menadžera.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Prema nekim informacijama,ocekuje se dolazak Simona Vukcevica ,ukoliko prodjemo Genk..naravno na pozajmicu..

Bio bi nam odlicno pojacanje, u tom slucaju ce neko od veznih igraca morati da izvisi, ako cemo ni po babu ni po stricevima, onda je to to Tomic, prokockao je sve sanse, posle svega dodje na pripreme nespreman, u utakmici protiv Skendije ne moze da se pokrene, dosta je bilo, greh bi bio da zbog njega Brasanac i Ninkovic ne privire na teren.

A sto se tice gomilanja igraca u veznom redu, morace ovi mladji da se strpe jos malo, Vukic ce verovatno na zimu otici, nadam se i Tomic do tad, Sale polako u penziju, pa ce ovi mladji dobiti priliku da pokazu sta znaju.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
prelazni rok leto 2011 moze slobodno dobiti naziv "posao navrat nanos".

Krivci? svi od reda:uprava, krstajic i stanojevic...ovim redom.

A nece da moze, krivci su ovoga puta drugacijim redom, prvo Krstajic pa Stanojevic pa tek onda uprava.

Ako ih je uprava stisla da prodaju Savica,
niko ih nije tukao po usima da prihvate da Savic ode pre kvalifikacija i to su najobicnije gluposti da nije moglo drugacije i jos nam prosipaju da se "oni bore da Savic ostane u kvalifikacijama"?

Prihvatio si to da ostanes bez kompletne odbrane i najvaznijeg igraca koga si sve vreme uigravao (neko lepo rece sto ne bi smo onda rekli igracima da treniraju samostano pa da se okupe pred utakmicu),
prihvatio si i sad molim lepo snosis posledice ako nema rezultata!


a bas sam racunao na racu u genku:banghead
ko ce uopste igrati drugog zadnjeg veznog uz medu???

Pa Rankovic zato je i doveden i za desnog beka to su njegove pozicije a ne stoper.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ako ih je uprava stisla da prodaju Savica,
niko ih nije tukao po usima da prihvate da Savic ode pre kvalifikacija i to su najobicnije gluposti da nije moglo drugacije i jos nam prosipaju da se "oni bore da Savic ostane u kvalifikacijama"?

Aj ne zezaj...
Uprava je prodala Savića, a Man. City je tražio da odmah pređe.
Krstajić tu nije mogao ništa...ne znam zašto je lagao sebe (nas)...
Njegova greška je što nije odmah imao spremnu zamenu.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Simon bi nam legao k'o budali samar, nemate pojma koliko mi nedostaju njegovi sutevi sa 45m :banghead
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sad nekima ni Simon Vukcevic ne valja :banghead Treba po dupetu od srece da se udaramo ako dodje... Opet se nasem detetu trazi dlaka u jajetu... Kukate kako je spora igra sa Ilicem i Vukicem i kako treba neko mladji da dodje a kad dodje....
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Статус
Затворена за писање одговора.
Top