Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ne znam da li ce Stanoje da sve nas i protivnika iznenadi nekom drugacijom taktikom (recimo 451 mozda) i presingom ili ce biti sve isto ko tamo samo cemo kao vise napadati ali definitivno ne ocekujem nijednog klinca od pocetka.
I ne bi bilo dobro za njih ali da udju kasnije bilo bi pozeljno.

Jedino ne razumem da nam Miljkovic igra a decko nema pojma napred kad predje pola.
Ili nece prelaziti pola?
(a cemu i da prelazi kad je beskoristan...).
Svakako da je Rankovic bolje resenje.

Sto se tice Scepovica idalje tvrdim da je to igrac manje za Partizan kad je on u timu i za njega moze da se kaze da mu jos nije vreme da postane "starter", jos je mlad :D.

Steta sto Dijara nije "svoj" vapimo za takvim napadacem...
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Rankovica nikako defanzivnije od zadnjeg veznog. Svaka njemu cast na pozrtvovanju i trudu ali nije ni za stopera, ni za beka. Bolji je Miljkovic, makar poznaje tim... A moguce je da Markovic pocne na krilu, uz isturenog Eduarda zbog kontri, za Ninkovica cisto sumnjam, jer ne verujem da ce Vukica ostaviti na klupi kad toliko pretrci u svakoj utakmici i sa tim svojim iskustvom.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
meni je taj genk jebena enigma. u prvenstvu ostavise anderleht, standard i briz iza sebe, operu lion(doduse u zacetku priprema), a protiv nas ni da mrdnu. da li su nas potcenili? da li je stanojevic zaista toliko pametniji od ferkauterena? hocemo li uspeti da im nametnemo svoj ritam? da li cemo imati posed lopte...

kad ce ta sreda!?
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Одмах после уторка.

Неко је поменуо горе да би могао Марковић на крило уместо Томића.То би било до јаја за напад, али питање какав је мали(први играч у ПФК млађи од ја:D, и :cry:) у одбрани.Неца је тата-мата за одбрану.:D

Али чини ми с да почињемо са Миљком и Томићем, рече Станоје да су њих двојица уиграни из прошле сезоне.Тако да Ранковићу највероватније следи клупа.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Često se pričalo,pisalo da igrač koji nije prošao pripreme nema šta da traži u prvom timu a sad Miljko koji zbog povrede propusti iste bez problema upada u tim.Po meni trebao bi da igra Aksentijević ili opet Ranković ali izgleda da od tog neće biti ništa.Što se tiče ubacivanja Markovića i Ninkovića mislim da bi trebali obojica da zaigraju a kad i koliko nek odluči Stanojević.Imam neki preedosećaj da ćebiti dosta teška i zajebana utakmica ali prolazimo u naredno kolo.:napred Partizan
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Voleo bih da vidim Lazara Markovica u tandemu sa Eduardom protiv Genka, procitah da imam istomisljenike, bilo bi mi nekako pune srce. Nekada sam i u Derbi utakmicama prizeljkivao da je neki nas mladi igrac resi i postane junak, veliki fudbaler, as... Ali sa druge strane koliko nas, da smo treneri, bi se usudilo da u jednoj takvoj utakmici kao sto je protiv Genka pruzi sansu momku sa 17 god?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
meni je taj genk jebena enigma. u prvenstvu ostavise anderleht, standard i briz iza sebe, operu lion(doduse u zacetku priprema), a protiv nas ni da mrdnu. da li su nas potcenili? da li je stanojevic zaista toliko pametniji od ferkauterena?...
Svega ja tu bilo pomalo, puno toga je uticalo da mi tamo budemo egal, pa i bolji u dobrom delu utakmice...Puno ljudi greši pa u iščekivanju revanša polazi od tog prvog meča tamo...u fazonu mi u revanšu da budemo kao tamo ili još bolji, oni tako kao u prvom meču i laganica pobeda...a to nema blage veze, meč u sredu je jedna separatna priča, sama za sebe, priča koja neće imati puno toga zajedničkog sa mečom u Genku. SS je itekako iznenadio Ferkauterena tamo, ali jebiga...nije poentirao iz svega toga i to je sranje. "Razbudio" je Ferkauterena, a ovaj prethodno nije platio nikakvu cenu za "pospanost". A sad? Ko će sad koga da "navuče"? Nadajmo se da SS ima još iznenađenja u rukavu.
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Sjećam se vremena davno prije (tu sam negdje vršnjak sa Je-Ne-A, a dobio sam ime po Mladenu Furtuli pa sad vidite kolko sam star-mlad) kad je rezultat od 2:1 u gostima bio maltene 80 posto prolaz dalje. I dalje mislim da je procenat vjerovatnoce tu negdje....
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
U danasnjem fudbalu je najvazniji rezultat na gostujucem terenu. Prednost koju jedna ekipa stekne na gostovanju se tesko gubi kod kuce. Ali... Mi smo Partizan! Kod nas je sve moguce. Mozes da poscistis anonomnog Izraelca na njegovoj livadi, a da primis pet komada u Beogradu. Mi smo iz prve utakmice u Beograd doneli dobru igru i los rezultat. Ne bih se bunio da igramo lose u Sredu, a da prodjemo dalje. Medjutim, to se u istoriji naseg kluba jako retko desavalo. Moramo da budemo bolji nego u Belgiji, ako mislimo da prodjemo dalje. Ja verujem da mozemo.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ne mogu da docekam da pocne utakmice, toliko sam pun optimizma i pozitivne energije i jako se nadam da je takva situacija i kod igraca i kod Stanojevica. Nadam se da ce izaci na utakmicu puni zelje i borbenosti i da ce potpomognuti punim stadionom zabeleziti dobar rezultat. Na sve to imam puno povrenje da ce nas trener izaci sa neverovatnom tehnickom zreloscu i da cemo i pored opreza da ne primmo gol, igra dosta napadacki i da cemo razbiti genk.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Šćepović: Ako Dijara ne igra, nema mi druge nego da rešim meč

D. Nikolić | 01. 08. 2011. - 09:38h | Komentara: 107

Napadač Partizana Marko Šćepović nada se da će Lamin Dijara odlučiti revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Genkom koji se u sredu od 20 časova i 45 minuta igra u Humskoj.
137341_spscepovic1_f.jpg
“Revanš sa Genkom mogao bi da odluči Lamin Dijara. Nismo sigurni da li će Senegalac uopšte biti spreman za Belgijance, dugo se oporavlja od povrede... Potrebno mu je vreme da uhvati zalet, vrati u ritam, međutim, ako se za njega nađe mesta, makar i na klupi, nadam se da će zablistati kad uđe. Prepoznatljiv stil Crne mambe mogao bi da bude dragocen u sredu uveče. Ne bude li Lamin spreman, ne preostaje mi ništa drugo nego da se potrudim da rešim meč”, rekao je između ostalog Marko Šćepović za “Sportski žurnal”.



Zbog žutih kartona u revanšu neće moći da igra novajlija u napadu, Vladimir Jovančić, pa će po svoj prilici Šćepoviću u špicu društvo praviti Brazilac Eduardo.

Usled isključenja u Belgiji, u ekipi crno-belih koja je izgubila sa 2:1 u prvom meču u revanšu neće biti ni Stefana Babovića.

Blic
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
@GORAN-BL

a brate kad smo mi isprasili neku evropsku ekipu,ne zanosi se time slobodno...
Sutra Stanoje igra takticki na 1-0 siguran sam...al opet sam siguran da idemo dalje..
verujem da ce se Genčani usrati u gace na JNA :)
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Zbog žutih kartona u revanšu neće moći da igra novajlija u napadu, Vladimir Jovančić, pa će po svoj prilici Šćepoviću u špicu društvo praviti Brazilac Eduardo.

Eto srpskih novinara !!! Sto ce reci, da Jovancic nema parne kartone, Eduardo bi bio na klupi...cccccccccccccc.

Sve je vec receno nekoliko puta i tema je "prezvakana", ali mene i dalje kopka par stvari :

- da li je Genk qrac ekipa ili je prosecan evropski klub, a mi, napokon, imamo trenera i tim koji je presao tu granicu proseka i ide ka vrhu (jos samo da "sredimo" mentalitet) ?

- da li smo "toliko" provalili SSa, pa vec znamo da ce poceti istih 11 igraca, sem iznudjene zamene Babovic-Tomic ?

-da li smo mi, sa foruma, bas toliki duduci, pa ne vidimo da je Scepovic igracina i buducnost Partizana ili je ipak u pitanju neka visa sila, te je pomenuti fudbaler u startnoj postavi ?

Elem, ja i dalje verujem u SSa i igrace (pa cak i u Scepovica) i ubedjen sam da prolazimo ove jajare. Izmedju ostalog, ako zelimo da se izdignemo iz proseka i da probamo da postanemo ozbiljan evropski klub, ulazak u LS je imperativ i treba da se podrazumeva.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Voleo bih da vidim Lazara Markovica u tandemu sa Eduardom protiv Genka, procitah da imam istomisljenike, bilo bi mi nekako pune srce. Nekada sam i u Derbi utakmicama prizeljkivao da je neki nas mladi igrac resi i postane junak, veliki fudbaler, as... Ali sa druge strane koliko nas, da smo treneri, bi se usudilo da u jednoj takvoj utakmici kao sto je protiv Genka pruzi sansu momku sa 17 god?

Ja bih ga stavio i rekao bih mu da im se naprska po golu,ako slucajno izgubi loptu ili odradi nesto lose nek proba ponovo i nek mu uspe ,jer je to jedino moguce.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.095
Mnogo se potcenjuje Genk posle one prve utakmice. Nisu oni nimalo slaba ekipa. Stanojevic je sjajno postavio taktiku u tom prvom mecu,pritisak na njihovu zadnju liniju koja je sklona kiksanju,veliki posed lopte i markiranje njihovih najboljih igraca (pre svih onog Madjara),zajebo se onog trenutka kad se povukao,u tih nekoliko minuta se videlo koliko je genk jaka ekipa. Istu gresku ne moze napraviti dva puta,to se ne prasta u modernom fudbalu. Mi u sredu moramo da napadamo svih 90 minuta,nema tu strpljive igre i respekta prema protivniku,onog trenutka kad se povucemo i kad im dozvolimo da nametnu svoju igru,za nas je mec gotov. Pravi primer je Anderleht prosle godine,druga utakmica. Sjajan presing na pocetku,dajemo dva gola i onda - bunker. I primili smo dva gola,sva sreca pa je Radisa uvezbao pogled pa smo ih prosli.
Samo neka pokazu muda,da znaju za koga igraju,i da izgubimo nece mi biti zao.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Puna podrska treneru i igracima bice vremena za analize jedino sto ocekujem od njih je da odigraju hrabro i muski,svi u napad nema predavanja nema predaje.

___________________________________
Šcepovicu ti sokole sivi,driblaj,trci budi nam na diku.
Udri Marko i nogom i glavom,
nek zapamti dušman sta je humska trava.
:D
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
U Partizanu uvereni u pobedu

U Partizanu uvereni u pobedu
Izvor: B92, Večernje novosti

Partizan u sredu protiv Genka u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona mora da bude strpljiv i oprezan, ali i da što pre zatrese mrežu rivala.
Kako euforična atmosfera ne bi odvratila igrače od fokusa na utakmicu, trener Aleksandar Stanojević je zatvorio treninge, tražeći za svoju ekipu apsolutan mir.
Svesni značaja utakmice i šanse koju daje poraz od 1:2 iz Belgije, uprava ‘crno-belih’ danima pokušava da spusti loptu, dok igrači apeluju na navijače da ne budu nestrpljivi.
Vezni red drži ključ uspeha, ali se od napadača Partizana očekuje da reše meč. Poslednjih godina u Evropi su pobede donosili stranci Kleo, Diara, Moreira.

“Nemam ništa protiv toga da se taj trend nastavi i da Eduardo, Dijara ili Medo reše utakmicu, samo da mi prođemo. Vezni red je pokazao i u Belgiji da može da kontroliše igru i ako bude lopti za nas iz napada, mi ovog puta nećemo razočarati”, ističe mladi napadač Marko Šćepović.

Mladi reprezentativac Srbije ističe da je teško ostati miran, strpljiv, a istovremeno imati obavezu da napadate.

“Grobari će napraviti pakao od atmosfere i moramo da to iskoristitmo i na njihovim krilima zatresemo mrežu u prvih pola sata. Ubeđen sam da bi nam brzi gol doneo prolaz u narednu rundu”.

Centralni štoperi rivala bili su šansa Partizanovih napadača u prvoj utakmici. I Šćepović nerado konstatuje da su tu činjenicu samo delimično iskoristili na “Kristal areni”.

“Sve ćemo nadoknaditi u Humskoj. Iako neće biti toliko prostora iza štoperskog para kao u prvom meču, pošto svi očekujemo da će se Genk zatvoriti, iskoristićemo njihovu sporost i nedovoljnu uigranost da ih probijemo. Red je da pobedimo jednu belgijsku ekipu”, nada se dobrom ishodu mladi napadač.

Iako su 'crno-beli' u Belgiji primilia dva gola, odbrana srpskog šampiona je najveći deo meča sjajno funkcionisala. Dve sitne greške pokvatile su utisak.

“Atmosfera je u klubu zaista odlična, nije napeta zbog značaja utakmice jer smo svi svesni da imamo kvalitet da pobedimo Genk i prođemo dalje. Sjajno je što će stadion biti pun, podrška “grobara” će nam mnogo značiti i jedno što ih molim je da imaju strpljenja. Mi ćemo se truditi da što pre postignemo gol, ali ako bude 0:0 na poluvremenu, apelujem na njih da nas još više podrže. Ovaj meč se može dobiti i u poslednjim sekundama”, mirno kaže levi bek Vladimir Volkov.

Nije Genk ekipa za strahopoštovanje, niti je Partizan za potcenjivanje, uveravao je Volkov čim se saznalo ime protivnika.

“Mi umemo sve da predimenzioniramo pa su mediji od Balgijanaca napravili bauka, dok su nas poprilično potcenili. A mi nismo zadovoljni ishodom jer nismo zaslužili da izgubimo u Genku. Međutim, znamo da će beogradski duel biti sasvim drugačiji, teži, napetiji. Spremni smo da odigramo dobro i da s navijačima slavimo pobedu”, najavljuje Volkov.

Stefan Babović je u prvom poluvremenu prve utakmice potpuno isključio odličnog De Brujina i zbog crvenog kartona sigurno će dosta nedostajati u revanšu. Nemanja Tomić je postigao taj vredan gol u Belgiji, kasnije je skrivio penal i s obzirom na iskustvo u maloj je prednosti nad hitrijim Ivanom Babićem. Bez obzira na to što je Tomić dugo bio van prave forme, trener Stanojević će sve meriti, a važan detalj je uigranost sa desnim bekom.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sjećam se vremena davno prije (tu sam negdje vršnjak sa Je-Ne-A, a dobio sam ime po Mladenu Furtuli pa sad vidite kolko sam star-mlad) kad je rezultat od 2:1 u gostima bio maltene 80 posto prolaz dalje. I dalje mislim da je procenat vjerovatnoce tu negdje....
Potpuno si u pravu, i tebi "radi" memorija dosta dobro iako si baš mator. :D Ranije smo čak i poraze od 1:0 na strani doživljavali kao odlične pred revanš (koji je btw bio tek za 14 dana, a poslednjih godina je samo 7 dana pauze). Ali, to je bilo drugo vreme, drugačije se igrao fudbal...
U danasnjem fudbalu je najvazniji rezultat na gostujucem terenu. Prednost koju jedna ekipa stekne na gostovanju se tesko gubi kod kuce. Ali... Mi smo Partizan! Kod nas je sve moguce. Mozes da poscistis anonomnog Izraelca na njegovoj livadi, a da primis pet komada u Beogradu...
...ili da dobiješ čak 3:1 na strani (Sporting), pa da te u revanšu stativa u 90. minutu spašava da odeš u produžetak...kad mi kod te "zvonjave" naše stative (čuo se odjek sve do Hrama Sv. Save na praznom stadionu) čuka nije stala - trebalo bi baš dugo da radi...

Ja predosećam ovaj put neku dramu...ali baš dramu...nešto kao protiv Groningena, samo još više pomerenu ka finišu nego onda...još samo da i rasplet bude isti kao tad...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top