Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Cinjenica da je svojevremeno za Stanojevicev dolazak zalegao neko veoma uticajan, dovesti u tom trenutku trenera pocetnika, koji pri tom nije nikakva legenda Partizana niti igrac koji je ostravio trag u istom je bio hrabar potez.
Nadam se da ce sada ta ista osoba uticati da se doticni ne smeni, jeb bi to u ovom trenutku bilo pogubno, ne zato sto mislim da je SS nezamenljiv, niti je njegova strucnost ne znam kolika, vec zato sto bi verovatno dosao neko jos gori od njega, sigurno i poslusniji.
Trenutno ne vidim osobu koja figurira kao potencijalna zamena za SS, a da moze da zadovolji ukuse grobara ( tu mislim na osobu koja je od autoriteta i koja nece jebati 2% upravu).
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Dovedjenje Kezmana jeste itekako dobar potez u igrackom smislu...medjutim taj potez trenutno ima svoju pozadinu, ona se zove : Smirivanje strasti tj zamazivanje ociju!


СС и Крле су против довођења Кежмана. Чисто да се зна. Једноставно не желе га и не виде сврху његовог доласка.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Imas li mozda podatak ko je sudio jagodinu,kad smo pukli a Plavi otisao nakon toga?

Plavi je otisao nakon eliminacije od Vose 1-3 u kupu... dan posle, sve i jedan firmas/vojvodinas/kako god mi je pricao kako su uprave namestile mec i da su ovi bili samo u dilemi hoce li ici iz 2 u 2 ili iz X u 2.
Sto je najjace, nisu se ni potresali za finale, jer je ono jos od ranije bilo zatvoreno sa ciganijom i za istu.

Da ne budem pogresno shvacen, nije me potresao odlazak Plavog. Istini za volju ni Jokanov... a Stanoje...nesam pametan.

P.S. Ekipo, sjasite!

EDIT: Upravo sam iz nekoliko izvora cuo potvrdu one Magnificove price... Milinkovic oblece oko nase uprave, ona oko njega, nijanse ga dele od klupe Partizana. Dosta je bilo...
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dovedjenje Kezmana jeste itekako dobar potez u igrackom smislu...medjutim taj potez trenutno ima svoju pozadinu, ona se zove : Smirivanje strasti tj zamazivanje ociju!

Апсолутно, то би било класично замазивање очију и играње на карту неких старих емоција према Кежману. Довођење играча чија је каријера у великом паду а који је био велики идол навијача, а месец дана пре тога продаја младог и изванредног штопера после само годину дана, а још мало пре тога продаја под окриљем ноћи још млађег штопера који је требао да буде будућност клуба. Право питање није "да ли ће довести Кежмана" већ "зашто сте продали Савића, Настасића..."!

Da ne budem pogresno shvacen, nije me potresao odlazak Plavog. Istini za volju ni Jokanov... a Stanoje...nesam pametan.

Ма најмањи проблем је што некога од нас није потресао одлазак овог или оног тренера. Ни ја се нисам окренуо за Плавим, класични бескичмењак и послушник типа Вермеза. Али је жалостан начин на који се ти људи троше и терају (Јокан отеран као пас) а да за све то време мамлази у управи остају нетакнути, да се ни реч протеста са трибина није упутила...

То је зло. Сваљивање кривице на тренера и лицитирање наследницима је увек класична коска, ма коскетина, која се баца пред наивне навијаче у стилу "ето, сад ће доћи нови тренер и освежити екипу". А то што мрцине у УО не могу већ другу годину да нађу некога ко је спреман да се рекламира на дресу Партизана и што распродају тим као што наркоман распродаје ствари из куће не би ли дошао до дроге - то нема везе, то је ОК. :puke

Куд их није запрашио онај авион пре него што је принудно слетео код Кванташа...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Upravo sam iz nekoliko izvora cuo potvrdu one Magnificove price... Milinkovic oblece oko nase uprave, ona oko njega, nijanse ga dele od klupe Partizana. Dosta je bilo...

radikalni zahvati.

radikalni !

Milinkovic je ciganska kurvetina, ucesnik velikociganske agresije, neprijatelj Parizana.

mene jna u obliku navijaca nece videti.

mars Milinkovicu u picku mrtvu cigansku materinu, jebem ti rod i porod.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kezman jeste klasicni gol igrac ali forma je sigurno daleko od potrebne. Jos ako Stanojevic i Krstajic to ne zele onda je jos verovatnije. Nama treba neko kao Kleo ko ce realizovati sanse kad se nadje u njima. Videlo se protiv Sevojna da su se izmenila 4 napadaca i da niko od njih nije uspeo da postigne gol iako je bilo dobrih sansi. A vi se samo radujte ako ode Scepovic. Tad ce da ga po pljuvanju nasledi Jovancic verovatno. Do Iraca se kukalo sto ne igra a onda je odmah krenula pljuvacina.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Што се тиче Кежмана, ако га доведу-класично мазање очију за катастрофално стање у клубу
Тешко да нам он може помоћи више од Едуарда или Диаре, па чак и Јованчића
Многи свршавају на тог Кежмана, а да ни сами не знају зашто
Ваљда зато што се крсти са три прста
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
EDIT: Upravo sam iz nekoliko izvora cuo potvrdu one Magnificove price... Milinkovic oblece oko nase uprave, ona oko njega, nijanse ga dele od klupe Partizana. Dosta je bilo...

Ako je ovo zaista tačno, i ako ovaj tzv. trener dođe u FK Partizan umesto Stanoja, to je bruka i sramota do sada nezapamćenih razmera u istoriji kluba.
Zasluzili su govnjivu motku i u slučaju da samo pregovaraju sa ovom budalom.

O jebena, raspalo upravo, jebem vam svima seme prokleto i alavo...
I vama će doći kraj, brže nego što mislite.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mene emocije za Kežmana vežu još od malih nogu. Igrao je za 2 kluba koje volim, Loznicu i Partizan, bilo mi je mnogo teško kad je odlazio iz oba, i uvek sam sanjao da će da se vrati...

E, sad u kakvoj je on formi ne znam, ja ću imati iluziju da će on opet uraditi nešto veliko kao i prošli put!

SS i Krle ga ne žele u ekipi? Ne želim ni ja Miljkovića, Vukića i Balerinu(kvazi-kapitena) da vidim, pa ih gledam već mesecima kako se vuku po terenu u dresu kluba zbog kog sam sebi više puta narušio zdravlje!

Jedan je Žmanke Mateja :šal


edit: A Milinkoviću, duvaj nam kurac, pa nemamo mi pamćenje filadendrona! Pičko prodana!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ко је баш толико докон (као ја :D) може исте те гласине о Милинковићу да види и на форуму симпатизера ФК Слога (НС). Не кажем да је кредибилан извор, али прича се...

Углавном, ништа то не би било чудно. Контактирали су га још крајем прошле полусезоне, што не би и сада?

Deja vu. Креће медијска припрема терена преко појединих Ђурићевих новинара - чмаролизаца (није тек тако доајен новинарства Тодоровић написао онакав пљувачки текст у данашњој "Политици"), чека се само једно лоше полувреме или још боље по њих, лош резултат...

И као што су прво кроз медије почели да руше Јокана и Ивана Томића, тако и сада раде са Станојем.

Не требају нама цигани. Већа гомила паразита и штеточина од челника управе Партизана не постоји.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Da se pridruzim: "Milinkovicu odjebi!"

Vidim vlada atmosfera kao da je Stanojevic vec prezaljen. Mnogo toga zavisi od
utakmice sa ragbistima, ukoliko ne prodjemo bice to prvoklasna sramota i tom slucaju glave treba da lete.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
E, sad u kakvoj je on formi ne znam, ja ću imati iluziju da će on opet uraditi nešto veliko kao i prošli put!
Многи су имали илузије и када је Вукић у питању, а не би ме чудило да, ако настави да игра овако како игра, буде почашћен по којим звиждуком

Црно-бели објаснио начин на који ће Сале бити отеран :clap
То су те методе...
Само је питање времена, убеђен сам...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Uprava napolje, ako ode Stanoje!
Ako neko zasluzuje da, to je uprava!
PODRSKA ZA STANOJA!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ako Milinković ne prihvati, neka razmisle o Kristiću, on je cigan istog ranga kao i ovaj sijedi, a i znanje im je identično.
Ako smijene Stanoja i zamjene ga onim smećem, neka se nose u p.... materinu i Đurić i kompletna uprava.
Još ne mogu da vjerujem da oni koji su od kluba napravili autobusku stanicu svu krivicu pokušavaju da svale na trenera.

Đuriću đe ti je sponzor?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Катастрофа у најави - смена Станојевића, долазак Милинковића. Чисто да се зна ко води ФК Партизан, и о чему ти људи размишљају. Милинковић повлачи екипу са терена против Партизана и сере по новинама пре само три месеца! Хеј, метузалеми из управе Партизана, пре само три месеца! Немогуће да је већ све изветрело из главе. Како не изветре фразе "сви су на продају", "позитивна нула", "буџет 15 милиона" ...
Ово је једна од оних информација које никада неће бити званично потврђене, које ће остати рекла-казала. Партизан добија утакмице и у четвртак и у недељу, са те стране (резултати) неће моћи Станојевићу ништа.
Искрено се надам да ће Станојевић остати, али и да ће он сам променити свој однос према играчима, и да ће им завести мало већу дисциплину.
Узми Сале трећу титулу ... :šal
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako Stanojevic i Krle misle da im Kezman ne treba i da ce sa ovim napadom nesto uraditi onda i ne treba da dodje, eno Scepovica golgetera:puke
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Dalje ruke od STANOJEVICA, djuricu, jovicicu, babicu, bjekovicu i kako god da se zovete i prezivate i gde god da se sada krijete, pacovi smrdljivi. Samo probajte da nam dovedete onog pijanog zigola koji se jebe sa kurvama pa bude izbacen na ulicu.

I ja mislim da je busenje Stanojevica odavno pocelo i da se bagra nece smiriti dok ga ne otera. Liga Evrope je lepa lovica za nase funkcionere, steta je da se propuste, pa sumnjam da ce ga vec na Samroku rusiti, ali cim se nastavi prvenstvo i pocne Liga Evrope, najebali smo, videcete da ce biti glupo primljenih golova, ociglednog nezalaganja pojedinih igraca i sve sto samo smradovi umeju da smisle.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Станоје остаје тренер и нема говора о смени.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Sta mi sa istoka i zapada mozemo preduzeti u ovom slucaju da se otera Stanojevic a dovede Milinkovic? Ne dolaziti na utakmice pa kad bude 2000 ljudi (ako ih bude i toliko) na stadionu i kada se ovi preko puta budu podsmevali kako nam je stadion prazan, da vidim sta onda. Jel lepo videti 10.000 ljudi protiv Pazaraca? Naravno da je lepo. Ali nece vise ni simpatizeri, Partizanovci, Grobari ili kako god, da budu ovce. Pa jebote nismo mi svi sisali vesla. Ljubav prema klubu je jedno a biti ovca za potsisivanje sasvim nesto drugo.

Boli ova nemoc, kada samo mozes da gledas sta se radi i da te dusa boli sto hoce da oteraju Grobarcinu a da dovedu gnjidu poput Milinkovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top