Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Branio sam sve vreme Stanoja ali sam isto tako sinoc ocekivao da ce podneti ostavku, ne zato sto je on glavni krivac, vec iskljucivo iz moralnih i ljudskih razloga...

Ako su te jebali ovi iz uprave do sada onda bi vise trebalo da ti prekipi i da ih oteras u kurac sve, a ne da se stapas sa njima i da pricas o nekim ponudama koje si odbio i da si potpisao ugovor pre mesec dana...Budi covek, spasi sebe, ne dozvoli da bace ljagu na sve sto si uradio do sada, i podnesi ostavku...


Mladene Krstajicu bio si dobar igrac, ali to ne znaci da si dobar u struci koju sada obavljas...Bio sam ubedjivan ovde da je on pravo resenje, da je on covek koji nam treba a razlozi su bili samo to da je fin, uljudan, posten i dobar igrac...za posao je potrebno nesto vise od toga....Ti si prvi koj treba da leti iz Partizana, jer pojacanja koja si doveo jednostavno su blago receno KATASTROFA...

Jedan doveden povredjen, drugi ne moze da izdrzi vise od 70 min. (opravdanje je da je odigrao pre ko 50 utakmica, pa bole me kurac, nama su pojacanja trebala u mesecu avgustu da bi izborili plasman u Evropu, a ne da cekamo da se doticni rehabilituju pa onda na zimu da krenu da igraju), doveo si Jovancica:pop:pop:pop, doveo si Markovica i Babica da igraju za B tim, Rankovica da bi mu verovatno vratio neku uslugu od ranija....Jednostavno ti si najveci promasaj u celoj prici...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stojković nije ni u jednom klubu u karijeri spojio više od godinu dana bez pravljenja sranja.
To valjda znate. Pravio je sranja i u osnovnoj školi, pravi ih i dalje, jednostavno čovek je takva ličnost i pravo je čudo kako se on i dalje bavi profi sportom s obzirom na glavu koju ima...

I u zvezdi je trajao godinu dana, u klubu uz koji je odrastao, čije je dete i cela porodica velikih cigana...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja bih dupe dao da se desli sledeca stvar: Da Bata, Gordan, Jokan i cela ekipa na celu sa Ivanom Tomicem naprave paralelnu upravu, nesto poput VLADE U SENCI.

Da predloze program za preporod kluba i da ubuduce javno komentarisu svaki potez kluba. Recimo, oglase se posle letnjeg prelaznog roka i kazu: procenjujemo da je finansijska situacija takva da je Tejgo lako morao biti kupljen, uz njega i Volkov ili jos jedno-dva pojacanja, a da zbog priliva novca od LS niko nije morao biti prodat. ili, nebitno, smatramo da je Savic morao biti prodat, ali ne i Fejsa. Nesto u tom stilu. Bez ikakve demagogije i podilazenja navijacima u stilu - svaki potez uprave je los - nego lepo da se kaze kako oni misle da stvari stoje.

Ili da, recimo, izracunaju i kazu koliko bi kostala kompletna rekonstrukcija terena, koliko izgradnja famoznog internata i sta bi nam on znacio, kakve mere treba preduzeti da bi se gradio novi stadion. Itd, itd. Kad vec ne moze da bude dobro, da bar znamo kako bi moglo da bude.

E sad, veliko je pitanje da li ti ljudi imaju vremena i snage da se time bave. HOCEMO VLADU U SENCI koja ce vremenom pridobijati sve veci i veci broj navijaca i predlagati nam sta da radimo kako bismo skinuli sadasnju upravu.

RAT, MAMU VAM JEBEM, RAT!
 
Последња измена:

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Шта сад? Ником ништа? Петогодишњи план и бомбе на зиму...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sinoc je nas klub imao oko 10-12 STOPOSTOTNIH SANSI! to govori da je igra postavljena dobro, da smo ih nadigrali, da smo stvarali sanse - za mene dovoljan razlog da kazem da Stanojevic nije tu nista kriv! njegovo je da postavi igru tako da se stvori sansa za gol! a ne da kaze igracima - kad je lopta ispred gola, ti trebas da savijes nogu iz kolena prema napred tako da ti vrh kopacke udari u loptu i usmeri je u skoro pa praznu mrezu! njegovo je da namesti igru tako da igraci sa loptom mogu da se nadju ispred skoro praznog gola, a guranje lopte preko linije nije njegov posao vec posao napadaca i ostalih igraca koje se igrom slucaja nadju u gol shansi! nista Sale nije kriv, krivi su samo oni koji su promasili i boga!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ma opusteno, ko zna zasto je ovo dobro. Ionako je liga evrope neprofitabilno takmicenje, sad mozemo na miru da se okrenemo domacem prvenstvu. U svakom slucaju, racuni se svode na kraju sezone, pa cemo tada pricati. Pa kad tada osvojimo i petu uzastopnu titulu, ni tada pojedincima Djura nece biti dobar. Vama covek nikad ne moze da udovolji, koliko Djura treba titula da osvoji da bi bio dobar?

...ne seri...
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Nisavac je u pravu! Revolucija braco, to je jedino sto nam preostaje da ponovo vidimo nas Partizan. Pokusali su govnari da se ovajde od njega, doveli su ga do ivice propasti, ali mi smo ti koji moraju da povuku nas Partizan na stare staze slave, a ne da ga i mi guramo u ambis. Zato treba organizovati protest, sa samo jednim ciljem. A to je da svi oni moraju podneti neopozive ostavke.

Na celu kluba moraju biti nasi proslavljeni asovi. Mijat, Jokan, Bata, Moca, Gordan, pa cak i Savo. Moramo se ocistiti od sljama ili cemo gledati klub kako iz dana u dan sve vise tone!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Pa zar vi ne vidite dve bombe? Pa jedna je odjeknula u Dablinu a ova druga je odjeknula sinoc kod nas. Sponzore dobijamo cim ova uprava produzi svoj mandat. Znaci obecanja skoro da su ispunjena.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Djomla aludira na mene, nesto sam ja slicno govorio. E pa provokatoru malo si se zajebao, nikad nisam u to racunao ispadanje od amatera...
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ljudi, ne trosite energiju na tkz. igrace. Oni su takvi kakvi jesu (nikakvi), okrenite se na one koji su im omogucili da kaljaju sveti dres. Daj te da se organizujemo i najurimo govna. Neko rece da je bez "juga" to ne moguce. Ma jebe mi se za njih. Tim pre sto je olos zauzeo kultno mesto na stadionu i zato motiv vise. Najuriti govna-vratiti Partizan onima kojima i pripada. Ocistiti "jug"- vratiti ga pravim grobarima NE KUROLISCIMA I PLACENICIMA.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ниманте, кад си већ поменуо терен...ја кажем синоћ другарима на истоку - па оно је брука и срамота да нам онако изгледа терен! Такође је брука и срамота да ми у 21. веку имамо исти семафор који смо имали и 1949!

Ништа ти више не треба да би схватио о каквом се клубу ради, само погледај терен и семафор! Као што у коров обрасло двориште говори о домаћину, тако ове ствари говоре о нашем клубу. Па не кошта нови семафор 20 милиона евра, јебо вас он да вас јебо. Па све и да сутра крене да се гради нови стадион, а наравно да неће, па неће се бацити семафор, па можеш на Телеоптик да га ставиш у најгорем случају.

Али ње, њих заболи курчина она одртавела за све што се не тиче њихове фотеље и њиховог џепа!

Ништа није случајно, па ни тај руинирани терен нити семафор од пре 60 година. То је огледало стања у Партизану.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kako su se lepo dogovorili,mamicu im njihovu!!!!!
Lepo će da stave Stanoja kao svoju odbranu.
Problem je što ga stavljaju kao odbranu još od Brisela,a on se sve više i više liže sa njima.
Šta kažeš Stanoje bilo smo dobri protiv Genka.
Sve protiv genka je bilo onako,pogotovo u prvoj utakmici ništa kvalitetno nije bilo,to se videlo kad smo imali igrača više,a to što smo se i mi i oni lepo dodavali 10 na 10 je totalno druga priča,puštani smo i mi i oni.
60 minuta u Beogradu,s obzirom na snagu Genka se može nazvati ipak pokušajem da se igra fudbal,bilo je nekih naznaka.
problem je što već 8 meseci s vremena na vreme pojave se naznake,a onda se vratimo na staro,kukavičluk i nigde igre.
Stanojeviću igra nepostoji od januara ne pravi nas budalama.Ma koji igrači da ti igraju igre nema,.Igrali su i Savić,Krstajić,Tejgo,Raća ali igre nije bilo.
Problem je mnogo veći nego što ti pokušavaš da zamažeš.
Najveća sramota u istoriji FK Partizan,to je 100% tako i oni bi da se sve zaboravi i gurne pod tepih,a trener neme ni malo morala u sebi.Kazniće sebe i igrače,kao da se nisu zalagali u prvenstvu protiv Slobode.Ovo što pričaš može da važi za prethodnu utakmicu za ovu ne.

Ja mogu da razumem menadzerske igre i zahteve da mu igraju oni koji moraju da se prodaju,popušta u redu.Ali sigurno nije bio problem u takvim Šćepe i Miljka nema nigde,možda Tomić ali on je svoj posao odradio koliko toliko.
Razumem i odnose u ekipi,pa mi kad se nas 7 skupi da idemo da igramo mali fudbal zna se kojih 6 igraju a ko je na klupi,postoje određeni odnosi među ljudima.Shvatam ja da Ilić i Vukić ne mogu na tribine,pa ni Babović i sve tako bez obzira da li ima neko bolji.Jasno je meni da najbolji ne igraju.

Ali nije mi jasno,kako je Sacoyak dobro primetio,zašto bre igra Ranković pre Aksentijevića?Čime je Ranković zaslužio taj status,sem kukavičlukom Stanojevića.Ja Aksentijevića vidim potpuno isto kao i Volkova.Pa ljudi zamislite pored svog jada od sinoć da smo imali 2 Volkova šta bi bilo.
I to 120 minuta ne vrši treću izmenu i ne ubacuje igrača takvih kvaliteta,i to protiv amatera iz Šamroka,AMATERA.
Igrali smo mi fudbal prošle jeseni pod Stanojem,jbg. ali tad je bio Moreira.Da li bez njega od svih ovih drugih on ne može da pronađe igru.Pa tu je problem i do trenera da izvinete.

O.K. spreman sam da istrpim trenera u nastavku i ako mislim da nema kapacitet i mislim da je potpuno na strani uprave i da nema razlike među njima.
Treba pokušati izbaciti bar nekog iz uprave.
Ali treneru menjaj sve iz korena,Daj da igraju najbolji.
Hoću Aksentijevića i L.Markovića uvek u prvih 11,i to Lazara iza 2 napadača na mestu ovoga koga još uvek braniš,njega na tribine i zauvek iz Partizana.Svaka mu čast i hvala za sve ali to je prošlost,tolika nebitnost i nepostojanje bilo kakve koristi na terenu,vidimo to ovih 7 meseci,kakva bre loša forma,ko da smo videli nešto dobro.
Imamo tim koji može nekako da se bori po našim livadama.Stojke na golu je o.k.
Aksent ,Volkov najveća snaga.
Štoperi pored svega mogu da se provuku i Rna i Ivanov a nadam se i Markeš.Trkač kao Medo radi posao.
Ofanzivna trojka Tomić,Lazar,Babić,tu su i Ninković i Sale kapiten 45 minuta maksimalno u najvažnijim utakmicama,a može i Lola da pomogne bez obzira na ponašanje.
Najveći problem su napadači ali šta je tu je.Pokušati Eduarda držati više u sredini,nije razbijač kao Kleo i Tejgo ali može glavom da da gol i da dobro kombinuje,pogotovo kad ima ovakve bekove,koje trebamo da forsiramo.
Videti šta može da se izvuče od Dijare.Ne znam šta sa Jovančom i Šćepom.
Možda dovesti napadača ili igrati sa 1 Eduardom a deca iza njega Lazar i Dzigi.

I NE ZABORAVITE U NEDELJU SA OFK-om:" UPRAVA NAPOLJE".
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Mladene Krstajicu bio si dobar igrac, ali to ne znaci da si dobar u struci koju sada obavljas...Bio sam ubedjivan ovde da je on pravo resenje, da je on covek koji nam treba a razlozi su bili samo to da je fin, uljudan, posten i dobar igrac...za posao je potrebno nesto vise od toga....Ti si prvi koj treba da leti iz Partizana, jer pojacanja koja si doveo jednostavno su blago receno KATASTROFA...

Jedan doveden povredjen, drugi ne moze da izdrzi vise od 70 min. (opravdanje je da je odigrao pre ko 50 utakmica, pa bole me kurac, nama su pojacanja trebala u mesecu avgustu da bi izborili plasman u Evropu, a ne da cekamo da se doticni rehabilituju pa onda na zimu da krenu da igraju), doveo si Jovancica:pop:pop:pop, doveo si Markovica i Babica da igraju za B tim, Rankovica da bi mu verovatno vratio neku uslugu od ranija....Jednostavno ti si najveci promasaj u celoj prici...

Ubio si pogresnog coveka. Tako to izgleda kad NE POSTOJI SISTEM. Svaki konj zna, ali ne i nas konj predsednik kluba, da Brazilci zavrsavaju sezonu kad nasa pocinje i da su prvih sest meseci neupotrebljivi maltene. Ja ti garantujem da je Eduardo odlican igrac, ali treba mu sest meseci da dodje sebi, sto zbog spojene sezone, sto zbog prilagodjavanja na Evropu. Ako ne verujes, pitaj ljude iz Sahtjora kako dovode Brazilce. Dakle, ako si znao da ces prodati Klea, onda sest meseci pre prodaje dovedes Eduarda. Ali kurac moj, ko o tome da misli unapred. NEMA SISTEMA, NEMA SISTEMA! I Krle to zna, mislio je da moze s tim da se izbori, ali ocito da ne moze. Sto se gresaka poput Jovance tice, desava se svakom, pa i Murinjo je doveo u Celzi Sidvela, Ben Haima i slicne indijancuge.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
У садашњем погледу ствари Крле и Станоје морају да остану. Али морају.

Јесу засрали ово је и њихова брука и кривица , али главни кривци су маторе јајаре и фосили на челу са мутавим и вечитим младићем нашим пиониром Рашом.

Једноставно кола су се сломила , сад и да хоће , неће нико да дође на место тренера. Управа мора да се тера. А спортски сектор да призна грешке сагне главу и да настави да ради. Јесте ја да сам на месту Станоја поднео бих оставку, али тако бих само урадио лоше Партизану и олакшао Шнајдеру посао.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Još jednom se pokazalo da SVI oni (uprava, igrači, treneri, skretarice, tetekice,

ekonomi,...) žive od Partizana, a da SVI mi (navijači, simpatizeri, budale, borci za

pravdu,...) živimo za Partizan (osim onih koji dobijaju pare od Đure).


E pa gospodo, malo ste se zajebali, ako mislite da će najveći sportski neuspeh u istoriji FK-a proći ovako, bez posledica po Vaše nakradene, uobražene, nesamokritične bulje.

Nas je izbacio tim čiji je godišnji budžet oko 650000 evra.

Đubradi bez trunke morala i obraza.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
^U pravu si Munjo. Ali upravu ne mozemo da oteramo mi navijaci (na stranu sto ovi sa Juga i ne zele). Krajnje bi glupo bilo da sad krene ono prenemaganje i razvlacenje koje je bilo za vreme bojkota.Protest, pa parole na istoku, levo desno.To ne bi moglo da se zavrsi do zime, a do tad bi gospoda i ekonoma uspela da prodaju. Jedini spas je neki blizkrieg, a to moze da izvede samo `neko odozgo`.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ubio si pogresnog coveka. Tako to izgleda kad NE POSTOJI SISTEM. Svaki konj zna, ali ne i nas konj predsednik kluba, da Brazilci zavrsavaju sezonu kad nasa pocinje i da su prvih sest meseci neupotrebljivi maltene. Ja ti garantujem da je Eduardo odlican igrac, ali treba mu sest meseci da dodje sebi, sto zbog spojene sezone, sto zbog prilagodjavanja na Evropu. Ako ne verujes, pitaj ljude iz Sahtjora kako dovode Brazilce. Dakle, ako si znao da ces prodati Klea, onda sest meseci pre prodaje dovedes Eduarda. Ali kurac moj, ko o tome da misli unapred. NEMA SISTEMA, NEMA SISTEMA! I Krle to zna, mislio je da moze s tim da se izbori, ali ocito da ne moze. Sto se gresaka poput Jovance tice, desava se svakom, pa i Murinjo je doveo u Celzi Sidvela, Ben Haima i slicne indijancuge.

I ja tvrdim da je Eduardo odlican igrac, ali sa ovakvom sredinom terena u kojoj vlada mrsomudjenje i kurcobolja ni bolji napadaci se ne bi naigrali...

Od kad ja pisem da se iz aviona vidi da Vukic i S. Ilic ne mogu da igraju zajedno, da nam treba brzina na sredini terena...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top