Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Katastrofa i Tragedija (sa velikim slovom)

Law je najgori crnac (od dobro plaćenih) koji je igrao kod nas, mogu zvanično da ga proglasim!
Milosavljević je divljak tipa Vuka Radivojevića...

Sad više nije ni važno, sad ne mora niko da dolazi, ne znam kako će da izgleda sezona sada, kad je NLB prsten nemoguća misija, i ispadneš u prvom krugu EL... I to u sezoni kad si dobio Real i Makabi...

Ovo je najgora ekipa KK Partizan od kad je Danilović u upravi. Da nije bilo Pekovića imali bi 0-10

Jovanoviću, ako imaš obraza i poštenja daj ostavku!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ali ne mogu da verujem sta smo uradili od skoro obezbedjenog top 16!!!
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
идемо даље.Шта да се ради.Сад морамо да збијемо редове,јер како Дуле каже "не дајте се пасјим синовима".Нисмо ни ми преплаћени на топ 16.Јесте велики неуспех,али имали смо и веће,па смо излазили још јачи.Напред Партизан.

ПС:појединци су дочекали да ликују.Много ми је драго због вас.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.403
Reaction score
10.453
Локација
okupirana Srbija
I naučite već jednom da pogađate jebena slobodna bacanja! :banghead
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sta je bilo , bilo je ... Borili su se ,izgubili su ... ja niti ih volim vise a ni manje ... Law je evidentno podbacio ali sta da se radi ...

Ponekad se zapitam ciji je ovo forum ,kolika kolicina pljuvanja se plasira ,pomislim da sam u cigan mahali .
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ranije sam gledo po tri puta reprizu nase tekme u mrtvoj guma ligi, ovaj covek me je naterao da preko one stvari gledam KKP u EL.
Ogadio mi je partizan, ne licimo na onaj tim i ne igramo onako kako smo igrali ranije. Taj stil se izgubio. Nazalost tako je.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pokazali smo da smo veci manekeni od ovih manekena. Posle Pekovic nije pola tima? Hehe Necu nikog da pljujem, puna podrska klubu zato sto kad imas limitirane igrace na bitnim pozicijama u timu ne moze bolje. Jbg realnost je takva. Nasa sansa je bila Sarloa. Stvarno steta. Imali smo sanse da prodjemo ovu tesku grupu nije da nismo i to samo zaslugom jednog coveka koji je pravio razliku. Znate i sami ko je to da se neponavljamo ko papagaji. Sad nam ostaje ta borba za Final4 ABA lige koju veoma tesko mozemo da odbranimo pored Makabija i Cedevite i naravno domace prvestvo i kup. Igramo protiv cigana za vikend i nebi me cudilo da tu platimo danak zbog psiholoskog ispraznjenja. Eto Pesicu, sad imas lepu sansu da nas pobedis posle dugo vremena ali samo ovaj put jer posle ce se nastaviti standardna rendaljka.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mnogo je razloga neuspeha.
1. Vlada prerano potrosio tajmaute.
2. Law nema kvalitet.
3. Navijanje ispod svakog nivoa.
4. Sudjenje- dve kljucne lopte, faul nad Rokom i ne sviran faul nad Lucicem posle Herstonovog promasaja, sto je povezano sa losim navijanjem.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Sta li Jovanovic prica u svlacionici na poluvremenu, da mi je znati... Opet neverovatan pad u trecoj cetvrtini. Napunili smo ih faulovima u prvom poluvremenu, i mi prihvatamo njihovu igru u drugom, umesto da ih busimo na mestima gde su kriticni sa licnama. Kapiten kad igra, mi igramo kosarku. Kad onaj stranac udje (necu ime da mu pominjem, jer moram da gadno opsujem) nasa igra se raspadne. 47 sekunde do kraja, mi ne igramo na brzi faul. Ne mogu da verujem sta smo mi veceras propustili. Ufff, kako sam besan.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Odgovor onima koji pitaju šta je Vlada kriv...

Kriv je jer je držao Loua celu treću četvrtinu kad su nas i prestigli i donekle nagovestili da će ovo biti kraj naš....ovo što je Lou proašio bacanja u finišu je samo njegov pečat...
Lou nas je večeras ubio...ne volim da svaljujem krivicu na pojedinca, ali on je taj...naravno u paketu sa našim trenerom...

To je to...jurićemo domaćicu, računam da ćemo do tad da se oporavimo...dok je sada i F4 ABA lige upitan...kup će, kao i uvek, zavisiti i od pojedinaca...

Elem...jasno je da Lou nema šta više da traži kod nas...hvala i doviđenja, mada bih lako mogao da budem i grublji...razočaravajuće...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Lawa bi prekookeanskim brodom poslao kuci u drvenoj kutiji :prekrsti Dovidjenja i prijatno :pop Da smo Zeca iz Vizure sa 40 godina doveli bolje bi se pokazao od ovog izgovora za igraca :confused
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Igrali, borili se izgubili...

Hvala horu bečkih dečaka u Pioniru na paklenom koncertu za decu iz vrtića.... hvala na tome što ste svojim "navijanjem" doveli do toga da se ne svira faul u napadu, hvala što se ne svira lopta u aut već lična... veeeeliki navijači :puke:

Domaći teren? Pa bolje je bilo navijanje u Milanu! Zagor objasnio :wink:

Ekipa je dala sve od sebe, a to očigledno nije bilo dovoljno.

Pošto, koliko sam ja razumela, Vlade Jovanović ima podršku Danilovića, molim da se ovde oplete iz sve snage po njemu, nemojte slučajno da ga preskočite... Na kraju krajeva, on je doveo Jovanovića tu gde jeste....

'Ajde da vidimo ko će prvi? Niko? Štooo?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
JasminaT, Danilovic je doveo i te navijace o kojima pricas...Ajd' i ti onda po Danilovicu.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Pre pocetka sezone kada smo videli grupe bio sam svestan da ovo moze biti realan ishod, ali uz dobre partije tokom grupne faze, nekoliko velikih pobeda iskreno sam se nadao prolasku.
Imali mec za prolaz na domacem terenu i uz podrsku sa tribina smo uspeli da izgubimo.
Ovo je za mene veliko razocarenje baz zbog nacina kako smo ispali, a ne sto smo ispali.
Posle pet uzastopnih godina nema nas u top 16

Vlada mozda moze biti jednog dana dobar trener ali mislim da nije dorastao za Partizan.
Lou je ocajan, slabo sam sta dobro video od njega ove sezone, mislim da bi trebalo da nas napusti.
Nadao sam se da ce se Raduljica probuditi posle Pekovicevog odlaska ali od toga nista.

Sve u svemo Armani je bio veceras bolji i zasluzeno idu dalje a mi sada treba dobro da se zamislimo sta dalje, da vidimo sta ce se menjati ...

Verujem Danilu i Tosi da ce povuci dobre poteze ma koji to bili
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Podrska Partizanu nikad nece izostati, i da je poslednji na tabeli. Ali da se kaze svakome ono sta mu ide, vala mora se!


Pa ta podrska je izostala veceras od strane dobrovoljnog pevackog drustva. A da li treba da sepodsecamo na crne serije, kada nismo imali vise od 2 pobede u EL pa se skandiralo svinjo debela pa je posle bilo uzmi Dule evro titulu, mojne mene brate rano je
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sasvim očekivan ishod!!!! Nemamo tim i to je to! Peković je bio ne pola nego 3/4 tima.

Ono što mene najviše muči je to što ćemo sada za vikend da popušimo ovim mutantima iz Železnika. Živi bili pa videli. Igrači su sigurno pali psihički i evo... i ovo ću da vam garantujem "nećemo se plasirati ns Final 4 ABA" ... osim ako ne dovedemo dva igrača, centar i plej.

Ovo je kraj dominacije Partizana u regionu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не знам шта да кажем... Али оно на крају што сам гледао, једноставно добијам да поверујем... Ајде све то прокоцкали смо добијену утакмицу и све, али да Лоу човек лаганини води лопту а треба нам тројика, уз то маши два слободна бацања у одлучујућим моментима, и када нас не казне, ми опет имамо напад да шутирамо за три, а он дечко опет исти фазон, лагано превођење и то је то...
Милосављевић је невероватан дечко! Па оно је нешто невероватно! Оно треба да се потрудиш па да имаш онакав шут, онакве промашаје, онаква додавања, онакво проспиање напада, онакво посеравање по саиграчима који се иоле труде нешто! Њих двојица, што се мене лично тиче треба да почну да пакују кофере! Докле да се зајебавамо са оваквим полуиграчима?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
Bravo za vladu jovanovića, sjajno je vodio ekipu ka posrnuću, sad da nastavimo ovako, i za par sezona smo na nivou regiona.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ranije sam gledo po tri puta reprizu nase tekme u mrtvoj guma ligi, ovaj covek me je naterao da preko one stvari gledam KKP u EL.
Ogadio mi je partizan, ne licimo na onaj tim i ne igramo onako kako smo igrali ranije. Taj stil se izgubio. Nazalost tako je.

ako se tebi ogadio, nekima nije.. skapiraj da je to nas isti Partizan i na +10 i na -10..

Momci hvala na svemu, borili ste se koliko ste mogli, neko nije dozvolio da prodjete dalje..

Putuj evropo do sledece sezone, lepo smo se druzili :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top