Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sram te bilo.Suviše si bezobrazan za nekoga ko je skoro pomilovan.A to zašto si bio banovan je govorilo i o tvom mentalnom sklopu.I još jednom,SRAM TE BILO!
Tu ciganšturu treba banovati malo duže - recimo zauvek. Ja stvarno ne znam šta ova administracija čeka - taj je klasičan ciganski provokator, pogledajte bre kako se raskokodakao baš večeras, pogledajte bre kako likuje...ban za mandova bre doživotni!!!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
За новац не само да знам него сам и сигуран, и због тога сам рекао да је петарда идиотска, а видећемо колика ће казна бити! А за ово са домаћим тереном, ма колико ја то знао, ово вечерас ме ни мало није убедило да нам домаћи терен нешто значи, чак петарда и предмети ће доказати да нам је вечерас више штетио него користио!


Sve je u redu stari, play je užas, VJ nije DV, slažem se... Ali zašto, kada su svi nervozni doći ovde u fazonu - in your face, evo vam, zar je trebao KKP da izgubi, da bi se ovde dokazivalo ko je glavni vidoviti baja ?

EDIT : Moderacija je brza kao MIG - 25, respect...

- greška, neznam zašto ali citirao sam poruku DULE - BG inače...
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.641
Локација
vaginamandibularia
Plejevi pod palicom v.j. :
Popović katastrofa, lafajet katastrofa, džerels skoro uvek katastrofa, lo katastrofa. Pera par minuta, jaramaz takođe..
Centri pod v.j. :
Džavai katastrofa,
Katić u ovoj sezoni katastrofa, raduljica havarija katastrofa dno. Pekovića nije stigao da oduči od košarke.
Ostale pozicije: sin dragan često katastrofa, lučić u ovoj sezoni katastrofa, čakarević ispod očekivanja, anđušić katastrofa, mačvana nije stigao da uništi, ali ima vremena.
Možda sam glup ko kurac, ali je meni daleko važnija institucija KK Partizan nego institucija trenera KK Partizana.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Za sve koji pljuju grde kritukuju, nadam se da se videli face nasih igraca, sada kod tegija, njima je najteze, ali to smo mi gazi coveka koji vec u blatu, poseri mu sena glavu kad je do govana u grlu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Sve je u redu stari, play je užas, VJ nije DV, slažem se... Ali zašto, kada su svi nervozni doći ovde u fazonu - in your face, evo vam, zar je trebao KKP da izgubi, da bi se ovde dokazivalo ko je glavni vidoviti baja ?

EDIT : Moderacija je brza kao MIG - 25, respect...

Да ли би могао да ми кажеш јеси ли се лично мени обратио и шта си хтео овим да кажеш? Да сам ја неки видовњак, мислим стварно не разумем шта си хтео да кажеш?

Међусобна препуцавања на ПМ, овде о Партизану у Евролиги!!!
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Grbu sam oduvek cenila kao velikog Grobara, a od večeras ga obožavam... čovek je sve lepo objasnio...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad smo svi u kurcu, ali kad pogledaš grupu i provališ da smo u toj grupi imali 4-6 na kraju - pa jebote, stvarno moraš biti idiot pa prokomentarisati da je to "katastrofa i smak sveta"....

Da, stvar postaje "katastrofičnija" ako se posmatra činjenica da smo do 4-6 došli nakon 4-3, da smo propustili i ovo danas u zadnjem kolu, kod kuće, ali...pa čekajte, a kako smo dobili u Milanu? Dobili smo onako kako se MOŽDA jednom dobija u 100 utakmica...

Ne može neulazak u TOP 16 biti smak sveta za Partizan...Evo vam samo dva puno "katastrofičnija" primera iz ove i prošle sezone:

1. Jedan CSKA prošle sezone nije ušao u TOP 16...hej ljudi, jedan CSKA koji je igrao valjda 7 ili 8 fajnal forova u 9-10 sezona...pa znate li kakav je to šok za njih u poređenju za nas i ovo što je nas danas snašlo...

2. Jedna Kaha Laboral ga izduvala danas i to sa bilansom 5-5 (što se nikad ranije nije desilo, prvi put da se sa 5-5 izduva)...i to ljudi popušiše za prolaz, a bili na 1. mestu do poslednjeg kola!!!

Jel vam sad malo lakše posle ova 2 primera. Meni jeste. Mora se dalje i moramo se dignuti. Mnogo veći giganti (makar u finansijskom smislu, mada ni CSKA a ni Kaha nisu igrački "pikolini" u evropskoj košarc) su doživeli ovo što smo mi danas...i
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Za sve koji pljuju grde kritukuju, nadam se da se videli face nasih igraca, sada kod tegija, njima je najteze, ali to smo mi gazi coveka koji vec u blatu, poseri mu sena glavu kad je do govana u grlu.

Ovo boldovano si potpuno u pravu i nadam se da ce ludilo prestati. A za ovo podvuceno... kad smo kritikovali i upozoravali na neke stvari koje nisu ohrabrujuce dok je stanje bilo korektno, opet nije valjalo. Postoji li trenutak u kojem se sme izreci kritika na forumu? Dobronamerna, mozda pogresna, ali niposto zlonamerna. I uvek sam za to da se kritikuje kad se pobedjuje, jer onda to ima pravi smisao. Sada moze i keva moje devojke da kritikuje nasu igru, reci ce da je opravdano.

Ne upucujem pitanje tebi licno Dominuse, vec uopste.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Међусобна препуцавања на ПМ, овде о Партизану у Евролиги!!!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Dobro sta da se radi sta je tu je, mogao se i naslutiti ovakav epilog posle Belgije.Jebes TOP 16 samo kad bi oterali Loua Tosa i Danilo da bar ima neke vajde od ispadanja, ako sad ne popije otkaz ja ne znam kad ce?!

Sad je bitno dobiti ciganiju u ABA jer ce se i Cokijevci osiliti i onda videti sta nam je ciniti, neko pojacanje na centru i pleju pod obavezno!Sudije jesu krale ali mislim da nam je stiglo na naplatu igranje na Pekmena bez plana B, moje misljenje!I gde je Miljenovic,Bogdanovic... sad narocito kad igramo samo domaca takmicenja!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Evo i Tegeltija, provlači između redova, da će Law da dobije pedalu.

Neka skinu Miljenovića, neka ga biju svi u ABA i našoj ligi, može samo da ojača za sledeću godinu. Gori od ovoga ne može mnogo da bude.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ove sezone retko komentarišem mečeve KK Partizan, pošto navijačkoj grupaciji koju podržavam nije dozvoljen ulazak u Halu Pionir, ipak ova večerašnja katastrofa nikog ne ostavlja imunim na komentar.

Teško se sada svi osećamo, najpre odajem priznanje onim ljudima koji su sačuvali dostojanstvo i pokazalu ljudsku veličinu time što su oštri na primeren način bez vređanja trenera, košarkaša, rukovodilaca kluba, iako im se večeras srušilo pola sveta.

Ovo je veliki udarac za klub, bili smo na korak od plasmana u Top 16. Polazalo se ipak da je grupa bila preteška za naš tim bez Pekovića, i da oscilacije koje imamo u igri u poslednjih nekoliko mečeva trener ne može da neutrališe i obezbedi stabilnost u ovako važnom meču.

Posle ovoga će se neke stvari, možda i ljudi promeniti, ali ne preko noći, Partizan je gigant koji sebi to neće da dozvoli. Najpre ćemo zgaziti FMP u nedelju, a onda će ljudi u klubu da odluče šta ćemo i kako ćemo.

Svima nam je preteško sada, mnogo je nezgodno biti uz tv a ne u Pioniru u ovako važnim mečevima. Mnogo je teško gledati lice Milana Mačvana posle kraja meča, čovek nema trunku života u sebi... Mnogo je teško videti naše tužne momke, mnogo je teško i pomisliti kako je sada Nikoli Pekoviću...
Ali, kao što govori Veliki Dule, nije važno koliko puta padneš, važno je da uvek ustaneš...
Mi ćemo ustati, zbiti naše redove i krenuti dalje.
To je odlika velikih, a Partizan je najveći.
To je pokazao mnogo puta brojnim povizima kojima se divi ceo košarkaški svet, pokazaće to i ovog puta i iz ovog nokdauna ćemo izaći jači, pametniji, bolji nego pre njega.
Ona govna koja se sada raduju će osetiti naš bes na svojoj koži. I oni i svi ostali.

Iako mi se sve srušilo i osećam se pregaženo, iako rečenice koje slede nemaju potpuno istinito uporište, Partizan je iznad svakog neuspeha...

JEBEŠ EVROPU JA VOLIM PARTIZAN, JA VOLIM PARTIZAN, JA VOLIM PARTIZAN!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Steta zaista velika steta to moze samo Partizan, ucinili su od gotovo veresije bili smo na pragu top 16 i ispadnes po za mene cudnih okolnosti. Vodis 11 razlike i imas napad da povecas na 13 i onda pad u igri gubis utakmicu. Po malo mi mirise kao da smo im prodali utakmicu ne mogu da verujem da nismo prosli. Nema sta da se zameri igracima i ovo je veliki uspeh sta su ostvarili pri tom na neke utakmice mi igramo i protiv sedam igraca ne protiv pet, to je bio slucaj i sa danasne utakmice. Protivnicki 6 igrac je nas americki plej a 7 sudije. Sve ce ovo da se zaboravi pobedom nad komsinicom ovoaj poraz i neprolazak u topo 16 nie moze da se poredi sa ipsdanjem od samroka ipak bili smo u jako teskoj grupi. Ipak smatram da treba malo izvrsiti rekonstrukciju tima zahvaliti se ejsija i za te pare dovesti novi plej koj ce da poveze redove.
 

Vojkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
30
Reaction score
2
Ovo nije toliko velika tragedija. I da smo prosli verovatno nista ne bi uradili u top 16, tragedija bi bila da se sada raspadnemo na liniji igraci-trener-uprava-navijaci(oni pravi), tj. da se smenjuje trener, tera ovaj ili onaj igrac, bojkotuje, proziva itd... Moramo da ostanemo homogeni, sistem mora da nastavi da funkcionise. Jedno su nadanja posle predstavljanja tima, a drugo posle shvatanja dokle taj tim moze da dogura, do top 16 nije mogao, a to se videlo odmah posle odlaska Pekovica, nista nismo dobili u EL od tada. Ipak i ovakav tim ima da osvoji prvenstvo i kup i da igra finale ABA lige, to potpisujem, a to nas opet cini liderom u regionu, ono sto sada moramo da uradimo je da zbijemo i redove i uz punu podrsku klubu razmontiramo svu boraniju do finala sa Makabijem i da u narednu sezonu EL udjemo stabilniji.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ne može neulazak u TOP 16 biti smak sveta za Partizan...Evo vam samo dva puno "katastrofičnija" primera iz ove i prošle sezone:

1. Jedan CSKA prošle sezone nije ušao u TOP 16...hej ljudi, jedan CSKA koji je igrao valjda 7 ili 8 fajnal forova u 9-10 sezona...pa znate li kakav je to šok za njih u poređenju za nas i ovo što je nas danas snašlo...

2. Jedna Kaga Laboral ga izduvala danas i to sa bilansom 5-5 (što se nikad ranije nije desilo, prvi piut da se sa 5-5 izduva)...i to ljudi popušiše za prolaz, a bili na 1. mestu do poslednjeg kola!!!

Aпсолутно, ја не видим никакву катастрофу у свему. Питање је колико је ово уопште неуспех. Шта је требао да урадио Пао када смо га избацили, или Макаби кад смо им ускратили Ф4, да се угасе?

Гледао сам пораз од Таукерамике пре 8 година, је ли се окренуо Београд наглавачке кад смо пукли у Пиониру? Да не помињем поразе од Цибоне више пута, да се не враћам у неке давне године када смо таворили у СФРЈ лиги. Па је клуб опет устао.

Проблем је што је овој утакмици дат митски значај, без икаквог разлога. То је само пролаз у Топ 16. Наравно да би било супер да смо прошли, наравно да су многи подбацили, али то није разлог за пљување по клубу и играчима.

Људи у клубу требају да све сагледају хладне главе и утврде стратегију за даље такмичење.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Crno Beli u ovoj utakmici moze se reci da je podbacio samo law..Odigrali smo odlicno neki promaseni otvoreni sutevi i slobodna bacanja smo promasili..A i sudije nas sjebale za faul bozica i sto nije svirano lucicu..Bili smo u igri celog meca , borili smo se dali sve od sebe i ja sam prezadovaljan..Za ljude u klubu ja nemam brige Danilovic i Todoric su iskusni a verujem i da ce Vujosevic kao i nasi bivsi asovi pomognuti savetima ako treba..Ne ocekujem neka tumbanja u ekipi mozda samo law ode i dodje novi plej a isto tako ocekujem 4 i nadam se da ce doci neka..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Poslednjih 5 naših akcija su bile toliko providne da sam ja pored TV-a znao šta ćemo da odigramo a ne njihov iskusni trener (inače klasičan debil :D).
Da nam nije Kecmana oni bi još ranije rešili meč.

I dalje ne mogu da verujem šta smo izgubili,posle +11!I to od totalno raštimovanog Armanija!Inače,oni su odlična ekipa ali imaju trenera ala Pešić.

I dalje ne mogu sam sebi da objasnim zašto smo na 30 sekundi do kraja igrali bez centara na 4 razlike za njih?Stvarno mi nije jasno...
I posle se čudimo što napraviše 2 vezana skoka u napadu.A Vlada gleda i neverue!
Bez zajebancije (više mi nije ni smešno),oni prave taj drugi skok u istom napadu a Vlada se zabio u ugao i NE MRDA! NIŠTA JEBOTE !!!! Bez plana B!Tek je neko sa klupe počeo da skače na Peru da napravi faul (nisam video ko jer sam gledao u trenera).
A Vlada gleda u njega pa u parket...Tuga...

Krivo mi je,mnogo mi je krivo.Bio sam besan sačuvaj Bože,ali sad sam skenjan najstrašnije...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Po malo mi mirise kao da smo im prodali utakmicu ...
Pa dobro bre da li si ti normalan? Napišeš u postu nekoliko normalnih, finih stvari ali džaba ti sve nakon ovoga...ja moram da te pitam još jednom - DA LI SI TI NORMALAN? :pop Jebote ljudi izginuše na terenu, u svemu dobrom i svemu lošem što su danas prikazali, na kraju snuždeni kao da su im...pu, pu, pu, ne daj Bože...kao da su im stradali najbliži...a ti ovako nešto odvališ...:pop
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Koliko para toliko muzike.
1. Realno, bez Pekovica mi nemamo kvalitet da pariramo jacim evropskim ekipama.
2. Vlada nije ni priblizan motivator kao Dule. A to, kada nemas kvalitet, cesto ume da bude presudno. Voditi u trecoj cetvrtini 11 razlike protiv ovakvog Armanija, sa zalizanim klovnom na klupi i na kraju ispasti, pokazuje da VJ nije (bar za sada) trener za KK Partizan. Izgubiti skoro sve 3/4 je sramno.
3. Lou u pojedinim trenucima pokaze da je odlican igrac, ali vecinu utakmica odigra kao potpuni amater. Konstantno imamo problema sa plejom i pre mi se cini da je tu neki problem do strucnog staba, a ne samo do igraca.
4. Navijanje je ono sto je cesto donosilo prevagu na nasu stranu. Veceras je ono bila tragikomedija. Uzas!

Odraditi nekako limene cigane, zahvaliti se Lou, mozda dovesti jos 1-2 igraca u zavisnosti od finansija i nekako izgurati ovu sezonu do kraja. Samo da ne bude totalni potop na svim poljima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
E, vala neka je Vlade naduvao ovu "novinarku" Sporta... OK je kritikovati, ali treba pružiti podršku KLUBU, ne pojedinačno igraču, ne treneru, nego PARTIZANU.

Da li ste svesni uopšte kako će se sada dići i kuso i repato na nas?! Slušajte samo KZŠ!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top