Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А мој брат Рашко само што није заплако после меча ...

Јако тежак пораз психички пре свега. Морали смо у Белгији ово да решимо. Морали !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Opet, ja sam to onda rekao, ali niko nije verovao!

.... Проблем је што је овој утакмици дат митски значај, без икаквог разлога. То је само пролаз у Топ 16. Наравно да би било супер да смо прошли, наравно да су многи подбацили, али то није разлог за пљување по клубу и играчима.

Људи у клубу требају да све сагледају хладне главе и утврде стратегију за даље такмичење.

Nije ovo samo prolaz u Top 16. U pitanju je prilično dosta novca, koje sada nećemo dobiti, a ne treba zaboraviti ni A licencu. Treće, samopouzdanje košarkaša je sada na najnižem nivou, a već za vikend igramo sa mandovima. Ovaj poraz će nas debelo koštati.

Za vas koji smatrate da ne treba da se kritikuje, jer ipak svi volimo Partizan. Pa volimo mi i svoju decu pa im svejedno pošteno naprašimo tur kad ukake situaciju, a Partizan je danas baš usrao stvar i treba da se kritikuje. Naravno, isto kao i za decu to znači da ćemo sutra da ga volimo više nego danas.

Nije ovo smak sveta, mada mogli smo bez ovog sranja.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Какве се овде небулозе могу прочитати, па то ти је дно дна!

Глувом говорити и ћоравом нешто показати, то је увек мало тешко ишло! Дајте људи смирите се, идемо у суботу да згазимо напаљене гурбете који сада мисле да су прваци НБА!

Шташ , спорт је то, идемо даље! Мени је вечерас од свега највише жао и криво због оне петарде на крају! Овом приликом желим да јебем мамицу циганском гурбету који је бацио, па да ли ти мислиш на следећу годину коју ћемо играти у празном Пиониру, да ли си мислио на казну која ће да буде толика да можемо да платимо доброг играча, знам да ниси :banghead !!!

Треба бити велики и у поразу! Партизан изнад свих!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ovako,komentarisao sam posle bruke u lijepoj njihovoj kada smo popili gorku cedevitu da necu komentarisati,kritikovati do zavrsetka utakmice polusezone u cetvrtak i da je tada najpogodnije uraditi presek polusezone bez obzira da li dobijemo ili ne.Utakmica je prosla,porazeni smo i mislim da bi trebalo napraviti neke promene.Mislim da bi bilo jako nezgodno sada menjati trenera ma sta mi mislili o Vladi Jovanovicu.U igrackom kadru neke promene bi morale da se dese.Mislim da se treba zahvaliti Ejsiju i Raduljici,na njihova mesta dovesti neke druge momke.Ejsi Lo ma sta pricali igraci u svojim internim razgovorima o njemu ili pojedini forumasi ovde je ubedjivo najgori americki plej koji je nastupao u svetom dresu.Apsolutno svi njegovi prethodnici su bili bolji Kamings,Palasio,Kurtis pa cak i Dzerald Braun.O Bo-u ne treba trositi reci.Draganu Milosavljevicu treba dati uslovni kredit u narednim utakmicama odn. ograniciti mu preveliku slobodu koju ima u igri,jer previse divlja.Neverovatno je da posle fantasicnog prvog poluvremena,covek se napali toliko u drugom i izsiluje svaku akciju da sve dobro sto je uradio u prvom jednostavno prospe u nastavku.Ako se ne uklopi u ovu novu ulogu,zahvaliti se i njemu.Ovo za uslovni kredit vazi i za Lucica jer mi je neverovatno da ovde citam kako je on talentovan,kakav je potencijal.Kakav ljudi potencijal sa 23 godine,on sa ovim godinama mora da bude igrac a ne talenat.Kada ce da igra ako ne sada,mozda sa 33..?!Neshvatljivi su mi ovi komentari koliko je grupa jaka bila i da nam je neko ponudio ovakav epilog na kraju prve faze bez razmisljanja bi prihvatili.Takvo razmisljanje bi moglo da ima smisla da smo prvi krug odigrali slabo i vec tada zatvorili vrata top 16 faze,da smo recimo imali skor 0:5 ili 1:4.Medjutim mi smo u prvom krugu dobili "Belgijance",Real i Armani a drugom Makabi.Primera radi dve prvoplasirane ekipe nije dobio niti jednom Efes koji je na kraju zavrsio kao treci a Armani je dobio samo jednom vodeci dvojac i to Makabi na samom pocetku.Zato teza o prihvatanju ovakvog skora da nam ga je neko ponudio pre pocetka Evrolige ne pije vodu.Jednostavno sve je bilo u nasim rukama,rezultati u prethodnim kolima su nam isli na ruku.Posledica svega toga je bila da smo dobili 3 mec lopte za prolaz dalje,od toga su dve bile realne.Nije iskoriscena ni prva ni treca.Zbog svega ovoga,zbog nacina na koji su se stvari odvijale u nasoj grupi,koje su listom nama isle u prilog,ovakav kraj naseg bitisanja u Evroligi ove sezone predstavlja VELIKI NEUSPEH.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Opet, ja sam to onda rekao, ali niko nije verovao!



Nije ovo samo prolaz u Top 16. U pitanju je prilično dosta novca, koje sada nećemo dobiti, a ne treba zaboraviti ni A licencu. Treće, samopouzdanje košarkaša je sada na najnižem nivou, a već za vikend igramo sa mandovima. Ovaj poraz će nas debelo koštati.

Za vas koji smatrate da ne treba da se kritikuje, jer ipak svi volimo Partizan. Pa volimo mi i svoju decu pa im svejedno pošteno naprašimo tur kad ukake situaciju, a Partizan je danas baš usrao stvar i treba da se kritikuje. Naravno, isto kao i za decu to znači da ćemo sutra da ga volimo više nego danas.

Nije ovo smak sveta, mada mogli smo bez ovog sranja.


Ово је 200% тачно. Пара нема , фрка је одавно. Лиценца нам виси , при том нека договорена појачања неће доћи. Не можемо да рачунамо на неке бонусе нове спонзоре паре од града .... И оно што ме највише брине , на лето немамо кога да продамо.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Nije bas najsrecniji trenutak za ukljucivanje jednog gustera u diskusiju no dobro... Slazem se da nismo bas najsjajnije igrali u pojedinim momentima, tacnije veci deo drugog poluvremena, slazem se i da su neke odluke ljudi u crnom bile najblaze moguce receno diskutabilne (da sam dzomba ne bih birao reci)... Ali pre sam misljenja da smo mi postali jako razmazeni tokom poslednjih 5-6 godina pa se neulazak u najboljih 16 dozivljava kao katastrofa. To se pre svega odnosi na moje skoro celokupno grobarsko okruzenje koje ovaj rezultat i ispadanje u prvoj fazi ravna sa debaklom a sve posipa omalovazavanjem momaka u klubu, da ne kazem pljuvanjem...
Malo je klubova koji su redovni ucesnici top 16 faze u proteklih 5 godina, tj pored nas cini mi se da su tu uvek bili još samo Panatinaikos, Olimpijakos, Barselona, Real, Unikaha, Makabi (prastajte ako sam nekoga dodao-promasio). Za tih 5 godina pobedili smo sve njih barem jednom, a pride i Montepaski Sijenu, CSKA Moskvu, Efes Pilsen, Lijetvos Ritas... Razne Bamberge, Cibone, Olimpije, Sarlroe, Orteze, Prokome i ne brojim... + Svake godine prodajemo igrače platezno mocnijim klubovima a rezultati opet ostaju na visokom nivou...
E TO MOZE SAMO KOSARKASKA INSTITUCIJA, a to zvanje se krvavim radom stice ali se i ne gubi tako lako, a pogotovo ne jednim neodlaskom u drugu fazu. Tesko mi je u picku materinu, ali k'o sto rece jednom jedan od najvecih grobara ikada: "Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan." Izvinjenje zbog duzine posta...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Opet, ja sam to onda rekao, ali niko nije verovao!



Nije ovo samo prolaz u Top 16. U pitanju je prilično dosta novca, koje sada nećemo dobiti, a ne treba zaboraviti ni A licencu. Treće, samopouzdanje košarkaša je sada na najnižem nivou, a već za vikend igramo sa mandovima. Ovaj poraz će nas debelo koštati.

Za vas koji smatrate da ne treba da se kritikuje, jer ipak svi volimo Partizan. Pa volimo mi i svoju decu pa im svejedno pošteno naprašimo tur kad ukake situaciju, a Partizan je danas baš usrao stvar i treba da se kritikuje. Naravno, isto kao i za decu to znači da ćemo sutra da ga volimo više nego danas.

Nije ovo smak sveta, mada mogli smo bez ovog sranja.

Da je moje dete igrao za njega bitnu utakmicu i izgubio,a pri tome dao sve od sebe, ne bi dobio batine nego podršku.Po guzi se dobija kada si nevaljao i kada nisi dobar,a ne kada je neko bolji od tebe.

Znao sam kao klinac da dobijem batine, zato što sam plakao kada izgubi Partizan,kako bih naučio kako se gubi.Mnogo je opasno ako se to ne zna od malih nogu.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Svaka cast momcima na borbi,ali nekad je potrebno vise od toga,vidim da se dosta prica o Ejsiju,pa moram i ja nesto iz mog ugla,on se meni uopste ne svidja kao igrac,zabije tako glavu kad imamo ceo napad,i izgubi loptu,sledeci napad ponovo ista stvar,pa de ces rodjace,de zuris,imali smo tad oko 7-8 razlike u +,u Belgiji se kliza ko po ledu,jbg desava se,nekako sa plejevima nikako da ubodemo,a posle ovog ispadanja preveliki je luksuz da ga drzimo u ekipi,kup je nebitan,nasu ligu cemo osovjiti i bez njega,a u ABA ligi najveci domet nam je F4,tako da ce verovatno decko da pakuje kofere,a i ne vidim razlog zasto bi ostao...
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Što se tiče priče da nam je ovo dodatni minus za dobijanje A licence... NakaR čini mi se pomenu na nekoj od pethodnih strana... to je sve mož' da bidne ne mora da znači... što je onda nismo dobili kad smo otišli na F4? Đordi to drugačije određuje :wink: tako da ta A licenca može biti kompenzacija za ovakvu grupu....

Nije to tako kao sto kazes. Postoji trogodisnja tabela na kojoj se gledaju rezultati u EL i Evrokupu u tom periodu na osnovu koje ce sledece sezone ekipa s najvise poena dobiti A licencu. Ne racunaju se naravno ekipe koje vec imaju A licencu. Partizan je gledajuci sezone 2009/10 i 2010/11 bio odmah iza Valensije koja ne moze da dobije A licencu jer vec postoje 4 spanske ekipe sa A licencom. Ali kada dodamo i rezultate iz ove sezone jasno je da ce Uniks da nas prestigne tako da smo opet ostali bez A licence, a ovo je bila idealna sansa. Steta... tako smo i definitivno ostali bez A licence na duzi period jer ce ova, pa i prethodna, sezona skupo da nas kostaju na sledecim trogodisnjim tabelama.

Iako je Law bio los danas, i ne samo danas, ja njega nikada necu da kritikujem jer svako ko poznaje kosarku moze da vidi da je u pitanju odlican igrac. Razmislite malo zasto nam nijedan "crnac" na pleju ne valja otkad je tu Jovanovic, dok su kod Duleta svi bili odlicni.
Tacno je i da Jovanovic ne moze da pogodi zicere i bacanja, ali on mora psihicki da spremi igrace da ne bi promasili 7 od prvih 11 bacanja, da ne bi promasili minimum 10 otvorenih suteva za tri itd. Iako Milano ima bolje igrace, nemaju dobar tim sto su i danas pokazali, bili su losi ali sta vredi kada smo mi bili jos losiji. Godinama unazad se znalo da mi ovakve utakmice u Pioniru dobijamo, bez obzira protiv koga igramo. Dobijali smo i sa potrebnom razlikom, a danas smo cak mogli i da izgubimo i da prodjemo dalje... Jovanovic je u 3 utakmice dva puta uspevao da ispusti +13 odnosno +11 sto takodje nije nasa karakteristika. Ima mnogo stvari zbog kojih moze da mu se zameri, a mene licno iznad svega toga vezanog za kosarku najvise nervira sto nikada nece da preuzme odgovornost za poraz i losu igru na sebe. Ponasa se arogantno, a nema status recimo Duleta da bi to ponasanje bilo opravdano. Jedno prosto pitanje: kakav je to trener koji pola sezone ne moze da postavi napad protiv bilo kakve zone? Neka nauci takve osnovne stvari u nekom Borcu pa neka dobije drugu sansu u gigantu kakav je Partizan ako je zasluzi. Trebalo nam je 15 godina da se vratimo u vrh evropske kosarke, a sve to bi lako mogao da upropasti jedan covek.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sad malo pregledah postove ostalih članova i neke moje... Serem mi se u intuiciju, a stvarno sam mislio da ćemo pobediti.
Law se dečko načisto pogubio, prvi put sam skontao da i Crnac može da pobledi, ali bukvalno. Na početku utakmice kap krvi nema u njemu. I ne treba da dobije otkaz zato što je večeras igrao loše, nego zato što igra loše otkad je došao.
Ostali na posao. Sad forsirati Bogdana, Miljenovića, Bešovića... Lepo večeras reče jedan na Sos kanalu, a ja to potenciram odavno, kod Vlade niko značajno ne napreduje. Svi su onakvi kakvi su došli, neko malo bolji, neko mnogo gori... Da li treba da se otera odlučiće oni, koji su nam zajedno sa prethodnom garniturom struke doneli toliko radosti. Do sad mi nije padalo na pamet ko bi bio bolje rešenje, ali sam dobio sugestiju od jednog člana foruma :D, DŽIKIĆ. Zanimljivo...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Večeras u kratkim crtama i o razlozima:
1)manjak talenta
2)manjak košarkaške inteligencije
3)i pored svega toga trener nije uspeo da izvuče pune potencijale svakog igrača na pravi način

Ovo potpisujem od A do S.


Uvek smo imali bar jednog vanserijskog sutera i centra.Sada to nemamo.

Zemlja centara i sutera je spala na 2 centra i nijednog sutera,to je stanje u nasoj kosarci generalno.


Partizan je razvio sistem ratnicko-radnicke kosarke,gde se forsiraju pre svega disciplina,trud,zalaganje ili da skratim forsira se ,,Paunic" pre ,,Vujanica,Berica..."

Vazne su ove gore nabrojane stavke ali mi i kao klub i kao zemlja gubimo sjajne lucidne individualce,sutere,smekere upravo jer gusimo nase talente preteranim forsiranjem "ratovanja" i "rvanja"


Nedopustivo je da u ekipi imamo par ekstra talenata i da oni nemaju neku vecu slobodu,da se guse i da moraju da igraju ono sto nisu.
Andjusic je suter strelac i treba ga pustiti da sutira....Bogdan isto a ne davati sansu na kasicicu.

Ako je Dule uveo ratnicki sistem da bi sa losijim sastavima napravio rezultat ne moramo sada kada imamo par talenata,kada imamo materijala da taj materijal gusimo.Ne treba preterivati!


Ja sam posle Efesa rekao da ispadamo,ipak imali smo mec loptu u Belgiji a sam danasnji mec je bio klasicna lutrija....
Ejsiju ne zameram jer vise i ne moze a Vlada vodi ekipu od sumraka do svitanja i natrag,toplo-hladno....

Tezak udarac za nas klub,jer smo opstajali zahvaljujuci Evroligi i uspevali da se iskrpimo....
Bojim se da upadamo u manju ,mozda 1-2 godisnju krizicu....nadam se da gresim.

ps.Pionir letargican....
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da je moje dete igrao za njega bitnu utakmicu i izgubio,a pri tome dao sve od sebe, ne bi dobio batine nego podršku.Po guzi se dobija kada si nevaljao i kada nisi dobar,a ne kada je neko bolji od tebe.

Kamo lepe sreće da su dali sve od sebe! Da jesu, mi bi prošli dalje. Problem je što nisu! Ajde što ponekad sjebu napad, ili odbranu. Ajde što promaše i otvorene šuteve, a večeras ih je bilo ihaahha, ALI promašiti toliko slobodnjaka nema nikavog opravdanja.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Пошто се ради о Нашем КК немам намеру да претерано критикујем и лупам главом о ...

али ипак морам да пренесем неке моје утиске од вечерас ..

доста лоша игра Нешег КК ( колико само акција које су се завршиле потезом " хитни лоптицу у шумицу " ?!) , катастрофални "шут " за 3 ... и Наше појачање из НБА лиге који је постигао 6 поена у овој ( тако важној утакмици )

надам се да ово неће да остави какве последице по Наш КК ... ИДЕМО ДАЉЕ !!!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Jel ima onih sto su pre par meseci mahali nekim kutlacama odusevljeni svojim poznavanjem kosarkase i tempiranjen forme? Pozeleo bih vam prijatno i da ceo kazan olizete. Onako lepo.
А има опет и оних који су тада на то махање кутлачама (које ја нисам подржавао, чисто да се оградим) били увређени и рекли да је то безобразно, то што се после победе провоцирају чланови различитог мишљења. Ако се не варам, и ти си био један од њих. Био или не био међу њима, ни ово твоје ликовање сада у најмању руку није лепо. Онако лепо.
Meni bre zao ode nam najbolji stranac koji je zaigrao za nas. Osta nam jos samo najbolji trener koji trenira Partizan od kad postoji. Rezultati ce biti ocekivani.
Ja ponavljam mene ispadanje iz EL ne brine, brine me mozda malo sa novcane strane oduvali smo soludnu svoticu novca. Ali me strasno brine ona pogubljena igra koju gledam dve godine, izuzev onih par utakmica dok smo imali Pekovica.
Vlada na konferenciji kao pravi dzentlmen, busa se kad ga novinarka pita da li je deo krivice njegov. Frajeru sto ne kazes, JA SAM KRIV I TRUDICU SE DA ZASUCEM RUKAVE I POPRAVIM OVO STO SAM ZASRAO. E tako bi to radili majstori.
Ти си такође колико ми се чини био један од оних који су се жалили на ликовање појединаца после победа? Чему онда ово што ти радиш после ове утакмице? Уствари после сваке утакмице коју изгубимо, или чак и победимо али не толико убедљиво колико твоји стандарди налажу?
Поред свог твог сарказма, Владе јесте био џентлмен, и понео се како треба на питање дотичне госпође. Рекао је апсолутно једино што се може рећи на тако глупо питање.
Eto vam ga "veliki strucnjak" Vlada Jovanovic.Sakrijte se svi njegovi dupelisci,taj covek nas je doveo do dna.Njegov poraz,kao i svi do sada.Ako taj baksuz ne podnese sutraq ostavku,pokazace da je i moralna nula(kao sto je trenerska nula).
PS A vama kosarkaskim strucnjacima svaka cast.Ogadili ste ovaj deo Foruma koliko ste strucni.Sreca,pa ce da cutite do Oktobra 2012.Na nasu zalost.
ОК, значи играмо се дупелисци VЅ. дупемрсци. Кул.
Пријатељу, ти позиваш на моралну обавезу тренера који је на крају крајева за једну једину лопту изгубио пласман у топ16 у групи смрти?! Зашто потенцирам да ТИ позиваш? Колико ме сећање служи, а Богу хвала још ме служи солидно, ти си се више него једном компромитовао на овом форуму: пљувао си својевремено Дулета, ево сада и Сашу Даниловића; улазио си више пута у жучне расправе са осталим члановима форума о темама које су забрањене баш из тих разлога потенцијалних свађа (било је ту свега и свачега у тим сукобима); нападао тотално без разлога друге чланове форума; спочитавао си рачунање медаља наше бивше репрезентације као наше (репрезентације Србије), итд. Је л' требало тад ми да кажемо "Сале, докажи да ниси морална нула, и прекини са писањем на овом форуму, видиш да не иде... Свађаш се са људима, уносиш немир у екипу, много си нервозан..."? Не, јер то не би било другарски и колегијално, ма колико се не слагали.
Ја разумем да нам је тешко, ја сам вечерас имао и главобољу, и температуру, и повишен притисак и убрзан пулс, и био сам љут и сморен, и сад не могу да заспим па блејим у монитор, али побогу људи, живот иде даље. Ако ти је овај део форума огађен, мени је жао. Стварно. Али ми је жалије што постоје људи који су заборавили како се радује, па после победе просипају теорије о срећи, незнању, заслужености и незаслужености, уместо да се искрено радују победи свога клуба, или после пораза дођу да ликују над нама дупелисцима што нисмо знали да нагрдимо кога је требало нагрдити, испсовати кога је требало испсовати, и отпустити из клуба оне недостојне наших циљева, уместо да искрено тугују и пруже подршку свом тиму како год могу. Овако испада да вам је драже да изгубимо како бисте могли неком нешто тррљати на нос.
Знам шта ћете рећи, тј. неки од вас: треба и у победи и у поразу истаћи где се грешило ради бољег сутра. Да, али унутар клуба. И тамо постоје људи мноооого стручнији од свих нас задужени за то. То што ћемо ми овде исправљати криве Дрине, може само да послужи новинарима, било недобронамерним, било сензационалистичким, да направе негативну атмосферу пред један важан меч, па као последицу тога имамо да екипа уђе са пресијом и промаши 11 пенала, а на претходна 4 меча код куће укупно 16! Неће баш бити да то није имало ефекта, те да је сва кривица на тренеру који није психички спремио играче за те пенале и оне отворене тројке из њихових омиљених позиција. Све те 4 утакмице су биле много важне и са подједнаким резултатским притиском као и ова. Међутим, с неке стране је направљен додатни притисак на екипу који ови младићи вечерас нису издржали. Од мене и даље имају безрезервну подршку. Сви до једног. Жао ми је, много ми је жао што нећемо играти тај Топ16, али сам сигуран да је њима још теже и жалије што су баш они били ти који су прекинули низ. А све је могло да буде другачије са само једном тројком, или са само три мање, тј. чак дупло више промашених пенала од просека на домаћем терену... Главу горе! Лако је бити поносан и достојанствен кад су ти резултати покриће за то. Покажимо се на муци.

Што се петарде тиче, 100% сам сигуран да неће бити озбиљније казне. Они су своје одрадили проласком богатих даље, ми смо им сада неинтересантни. Да смо победили друга би ту прича била. Имао би шта мистер Серђо да пријави комисији к'о ономад на светском за Крстића и Теодосића и тучу с Грцима. Овако ће лукави Латин ћутати и глумити господина, као и цела та лицемерна Европа.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ljudi da li ste vi svesni da smo mi sebi mogli da dozvolimo luksuz da izgubimo 3 razlike kod kuće,na vrelom domaćem terenu od ekipe koju smo sa Galinarijem tukli u sred Italije posle onakvog preokreta? Imali smo 2 meč lopte...U Belgiji i sad u Pioniru,nijednu nismo iskoristili i nismo žaslužili da prođemo dalje,molim lepo! Mi smo ovu utakmicu morali da dobijemo,MORALI! Iskreno ,bila bi me sramota da smo prošli sa porazom od 2-3 razlike! Ponadao sam se da će se ovaj poraz iskoristiti za neke promene u sastavu , ali kada sam pročitao izjavu dragog nam trenera : “Pričaćemo o Lou, ali on ima punu podršku svih u klubu. Ipak, morao je da donese mnogo više nego što je doneo. Zbog čega nije, to je za dublju analizu, videćemo”, naveo je Jovanović.“ ,zanemeo sam! Pa čime više taj čovek zaslužuje toliku podršku...Nije mi jasno zaista! Imam utisak da nas ovaj Jovanović da izvinete zajebavA! Pogotovo ovo za Anđušića mi nije jasno...Od početka mu daje minutažu na kašičicu,a onda mu u najznačajnijoj utakmici u sezoni da 11 minuta! Pa ne ide to tako...Normalno da se dečko pogubio,potpuno ga razumem!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
“Pričaćemo o Lou, ali on ima punu podršku svih u klubu. Ipak, morao je da donese mnogo više nego što je doneo. Zbog čega nije, to je za dublju analizu, videćemo”, naveo je Jovanović.“
А шта је требало рећи? "Чукнем га у главу црначку, попео нам се свима у клубу на ону ствар, а заболе ме баш та ствар из ког разлога је лоше играо, треба га отпустити одмах и не платити му ни досадашње плате!" Је л' би то било у реду?
Знаш како, код мене барем у фирми, а и у Партизану је бар досад, то ишло овако: Имаш радника који је дошао из једне јако добре фирме са добрим препорукама. Испостави се као истинито оно што си чуо о његовим радним навикама и људским квалитетима, а због чега је и стигао у твоју фирму. Међутим, из неког разлога, он подбацује са нормом. Неће га а даје све од себе. Да ли тог породичног човека шутнеш у доњу грбину и истераш као кучку, или даш све од себе да му помогнеш да се уклопи све док је у твојој фирми, па ако ни поред тога не иде седнеш и поразговараш с њим шта даље?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Jbg sta je tu je

Mozda nam fali malo kvaliteta, nekima malo iskustva, ali borili su se kao lavovi tu nema sta covek da im zameri, ja rezevrni klub nemam. Tezak je Partizanov dres a i breme koje je nosila ova utakmica, sve je to dosta uticalo,promasivali smo i bacanja, Boze moj.

Pola foruma obozava Duska i pola foruma mu se klanja i citira ga, mo0zda bi pravo pitanje glasilo razumete li vi njega? On je covek rekao da ce doci dan kada ce se ovo jednom dogoditi i da je to prirodan tok stvari jer nije normalno stalno praviti cuda, jednom se moras i okliznuti. Nista to nije strasno kada imamo ovakvu upravu sa Sasom i Tosom, budite spokojni.


Crnobeli glave gore, sutra je novi dan a prekosutra nova utakmica. Bijemo bitku za domacu titulu i sta napravimo u aba ligi, puna kapa.
Jos jednom za kraj, ove god u EL padali su redom

Real, ArmaniJ, Sarlroa, Makabi
Efes nam je ostao za dogodine..hvala momci
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Jednostavno može on da se trudi koliko hoće,ako iza njega ne stoje rezltati! Ne znam koja bi to firma trpela da ispašta zbog jednog radnika koji je kvalitetan,ali iz nekog razloga podbacuje?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Još jednom sam mazohistički odgledao noćas snimak i tek onda sam ispizdeo...Lou...:banghead...jebote on je OBA PUTA pre izvođenja bacanja u finišu (kad je od 4 bacanja promašio 2) mogao u napadu da doda loptu slobodnom igraču pre nego što je fauliran!!! OBA PUTA!!! On uopšte ne gleda, on uopšte ne kapira da mora da izbegne faul, da nam je cilj da probamo da šutnemo trojku... :banghead:banghead:banghead Radi ono što treba (odigrava Anđušiću) tek u poslednjem napadu, kad je ionako Anđušiću falilo jedno 2 metra da je bliže, pa da "normalno" šutne i proba da pogodi za 3 poena...

Zbogom Lou, ovde zaista nema više šta da tražiš. Potrošio si sve kredite. Ali sve.

PS
Raduljica je odigrao i više nego solidno. Njemu se za noćas nema šta zameriti. Ovo sinoć je bilo značajno poboljšanje u odnosu na sve prethodno. Šteta...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Najupecatljiviji detalj trojka Milosavljevica sa 10m. Lose po nas krece posle faula pri sutu za tri poena kada pocinju da nam se priblizavaju i onda nas sjebase... moram da pogledam snimak pa da strucno proanaliziram :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top