Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pojavila se informacija da igra Diara a da je Markovic na klupi.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
979
Reaction score
320
Mi eventualnom pobedom danas ne dobijamo nista ,a eventualni porazoa nas vracama 5 godina u nazad ....Tako da veceras samo jedan tim dobija, dok drugi ostaje da tumara....

Jer objasnio to neko ovom nasem morzu na klupi!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nema portala koji nije dao svoju verziju igre i svaka je razlicita! Nemoj da se lozite , jer verovatno samo jesa, Vanja, i mozda igraci znaju tacnu formaciju.Tako da do 18h (kad se saopstavaju timovi) ladovina.

Ono o cemu mi treba da brinemo je grmljavina, svejedno na kom se delu rupe budemo nalazili

SVI K'O JEDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Jel tacno da krecemo samo sa Markecom?
Ako jeste, jel' to ona formacija koju smo igrali na pripremama protiv Sahtjora i ostalih 'jacih' ekipa?!

Pojavila se informacija da igra Diara a da je Markovic na klupi.

Obe su kombinacije dobre jer se ocekuje otvoren protivnik tako da ima mesta za ubacivanje u prostor nasih "brzanaca".

Pretpostavljam da ako pocne Mamba, zamenica ga Markec i obratno.

U svakom slucaju, nek nam je sretno danas. :napred Partizan
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Samo molim Boga da u formaciji 4-2-3-1 Medi ne pravi drustvo Babovic... :confused

ПАРТИЗАН (4 - 2 - 3 - 1) : Стојковић – Миљковић, Рнић, Иванов, Лазевски – Камара, Бабовић – Л. Марковић, Томић, С. Илић – Дијара.

Новости
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Није лош састав тај састав са Маркецом на крилу,и Убицом у шпицу.
Да ли је ко упознат да ли и једна страна телевија преноси утакмицу,било ко сем јбн арене?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zagore nemoj pogrešno da me razumeš ali danas je dan derbija..Nije da mene nije briga za sistermsko uništavanje..ali danas me zabole i za Stanoja i Zabranjene i Nezabranjene i za kurs evra,neplaćene račune i za komšije koje danas umesto dobro jutro pod prozor ih budio sa " zaperi bulju perhane"...Oću sutra da im bacim banku da mi zapevaju ...Nemoj da mi kvariš doživlaj :D:a već prekosutra možemo da razglabamo o tome kako preko tastature ništa ne možemo da promenimo...
На страну што се ово свако мало понавља, поента није у њиховом опоравку, него у томе да нас овај трули систем стално вуче наниже.

Нико ни не мисли да њима трпа у дупе цео бруто друштвени производ, него да и нас сведу, мимо свих околности, на просјачки штап и на маргину, како спортску тако и финансијску (мада ни до сада нисмо отпузали далеко).
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
najmanje je danas bitno ko igra, nego kako igra.. da ostave muda u rupi, da ginu za grb, pa sta bude..

srusicemo stadion, srusicemo stadion..
 

Zagor

Guest
Zagore nemoj pogrešno da me razumeš ali danas je dan derbija..Nije da mene nije briga za sistermsko uništavanje..ali danas me zabole i za Stanoja i Zabranjene i Nezabranjene i za kurs evra,neplaćene račune i za komšije koje danas umesto dobro jutro pod prozor ih budio sa " zaperi bulju perhane"...Oću sutra da im bacim banku da mi zapevaju ...Nemoj da mi kvariš doživlaj :D:a već prekosutra možemo da razglabamo o tome kako preko tastature ništa ne možemo da promenimo...

Извињавам се. Поздрави Алису ако је видиш...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Нисам опуштен и миран као пред прошли дерби, јер после свега што нам се издешавало, увукао ми се неки страх у кости и плаши ме то да ће јешован много да тумба поставу, да експериментише нешто, а против оваквих ганфера, са безброј дебитаната, играчима којима ће клецати ноге кад изађу на терен и виде ко је преко пута њих, ми би смо морали да играмо офанзивно, као против Јагодине, баш ту исту формацију.

Стиснути их од првог судијског звиждука, не дати им да дишу, уваљати им један гол, наставити опет истим темпом, уваљати им још један гол и затворити ово све(copyrights by Lola Smiljanić). :D

Бар данас од Вукића очекујем да има бар један ваздушни дуел, да уклиже на неку лопту, да мало испрља дрес, а рачунајући да ће Миљко заиграти пре Аксентијевића, од њега очекујем да буде добар у одбрани колико је био у прошлим дербијима, да се не глупира код офсајд замки и да не игра руком у казненом простору.
Бабовић ће данас бити најбољи, имам тај осећај. :D
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja mislim da Diara mora da igra celu utakmicu a da se Markec i Edu zamene ukoliko bi bilo potrebe!!!
evo i zasto mislim tako: zato sto ubica mora da zabije cergi samo mu treba vremena,dali ce to biti u prvom ili drugo poluvremenu jednostavno ima nos za gol protiv cigana!!!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Ma brate neka ga da ko hoce, Stojke neka im ga turi, samo da dobijemo, idemo breeeee, borba do kraja
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste li i vi poleteli kao cigani. Puni optimizma i sigurni u pobedu! Znate onu staru "ko visoko leti... ".

Valja i te kako biti oprezan sa ciganima, jer nikad ne znaš šta ta govna spremaju. Da se igra kod nas uopšte se ne bi brinuo, ali igramo u rupi i tu su moguće svakakve smicalice, a garantujem vam da će ih danas biti i to dosta. Njima je ovo "biti ili ne biti", jer ako danas puknu gotovi su za ovu sezonu i slobodno mogu da zaključaju vrata na rupi. Osim na severu, uopšte neće imati navijača, čak i da je besplatno.

Dakle, danas oprezno protiv musavih, i ništa ne prepustiti slučaju. Čak i flaširanu vodu doneti sa našeg stadiona, a uz igrače imati obezbeđenje od ulaska u stadion, do svlačionice, pa prolaska kroz njihov famozni tunel i sve do izlaska na travu. Bilo koji incident... odmah prekinuti utakmicu.

Dosta su oni nekažnjeno divljali u toj rupi!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Svaki sledeci post ce biti verovatno sve cudniji, emocije u naletu sve jace. Ta trema, koja me na dan derbija prati celog zivota, nikada nece proci. Porastao sam, sada je ubijam pivom od ranog jutra, borim se lakse nego pre....

Cak sam i sanjao nocas derbi...

Fenomen "vecitog derbija" ce zauvek ostati nedokuciva tajna, kao simbol neunistivosti.

Za mnoge probleme i stresove koji su sastavni deo zivota vecine gradjana ove zemlje, boljeg leka od pobede u derbiju nema. Ona donosi mir i spokoj, bar na trenutak zaborav na svakodnevicu i ono sto nas okruzuje.

"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan".


Еееее, искористих прилику да цитирам део, или делове Гаргамеловог поста, јер нађох неке сличности са мном у свему томе...

Порастао сам, са тремом пре дербија се борим много лакше него кад сам био млад (а нисам ни сад баш старац!), додуше, не пијем пиво да ,,неутрализујем,, трему, као Гаргамел, али...
Сањам и ја свашта...

Сањам ја, ноћас, неки тамни, млади јелен и кошута, није срндаћ, него јелен, а опет има два рога као неки ђаво...

Аха, тамни...значи да кажемо...црни су, да ли то значи неки повољан знак за нас, односно црно-беле, видећемо, да ли две животиње, два рога, имају неке везе са бројем два, или четири, или са головима, немам појма...
Ал' надам се да им увалимо бар два комада, а лепше би било четири, (или пет!)...пусте жеље, пусти снови...

Када би мој отац (пред важне утакмице) сањао беле, или бар црне коње, то је увек био сигуран знак да Партизан побеђује!
За јелене, не знам?

Да ли, можда, неко наш, брз и млад (као јелен, или - као Лазар), или можда црн (и ,,ђаволаст,, као Дијаболични Дијааррррра) могу да учине данас нешто корисно за нас, или не, не знам...?
Јебига, барем се, уз те симболе из сна - надам...

А још сам и сањао да се мој друг, Партизановац, распитује за неког мог дебелог бившег станара...који је Звездаш...
У том сну, није било јелена, него, као неки пужеви голаћи, црвенкасти, али ситни, ситни, мали, па ти се лепе свуда, а ти их скидаш са себе...
(То већ има везе са ,,комшијама,, - ,,дебели,,(,,масни, масивни, надувен,, станар, сустанар, тј. такорећи комшија) - има их много, масовни су, ,,надувани су,, воле да се ,,дувају,,...али и - ,,голаћи,, - у дуговима су, ,,лепе ти се,, - досађују ти својом ,,величином,, или ,,маленкошћу,, и - покушавају да нас (на разне начине) ометају...)

Изађем јутрос у ходник, нема струје, све црно -повољан знак за нас црно-беле, или неповољан, јер ће нешто да се неком (коме??) данас (ноћас) на утакмици, ,,зацрни,,...?... не знам... У стану има струје, у лифту има, у ходнику нема...чудно...

Уплатим на киоску допуну за сина и мене, да можемо да комуницирамо у ,,тактици,, ко са које стране и где пристиже на дерби-куп-утакмицу, чак и ако, један од нас ,,излази,, мало раније, са пар, 2-3, или више часова из школе...
Поред мене човеку на мобилном звони мелодија ,,Само један клуб, само један град...,, - повољан знак!

Враћам се назад, има, не једна, него чак две екипе Рома који скупљају картоне, затим виђам комшију, ортодоксног ,,циганина,, који је увек ил' у Звездином или у неком другом црвеном дресу (овога пута у дречаво црвеном дресу Енглеске) - неповољан знак...

Пуштам га да откључа врата, јер не желим да вадим мој кључ са привеском у облику Партизановог грба, да ми он не ,,баксузира,, грб и Партизан...

Он притиска интерфон, нико му не одговара, зато вадим свој ,,Партизановачки,, кључ, и, откључавам браву (хоће ли тако наш напад, данас, ноћас, откључати Звездину одбрану?)

Улазимо заједно у лифт, у њему светло, на ходнику тама,
шта ли ће ноћас бити са нама?

Неком светло, ил' некоме мрак,
а можда буде - и нерешено...?
Чак.

:BB:BB :šal:šal
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Одлично ако је Марковић на клупи. Нека се лепо истрче и изморе, па нека их Маркец докрајчи у финишу утакмице.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Videcemo sve izmedju 19h i 21h, sve ostalo su pretpostavke, nadanja, zelje... Da napisem i ja sta bih voleo i vise ne pisem do kraja utakmice. Voleo bih da pocnemo sa dva napadaca u formaciji 4-1-3-2 raspored igraca na terenu kao kod Stanojevica, presing na njihovu zadnju liniju od prvog minuta, jer su u dosadasnjim utakmicama ovog proleca pokazali nesigurnost narocito su nesigurni prvih 20-tak min. Tada im je cela ekipa nesigurna, lose "ulaze" u mec zbog dosta novajlija, debitanata, mladih igraca bez mnogo iskustva, treba im vreme i sa vremenom postaju sve sigurniji, kako odmice utakmica sve su bolji. Samopouzdanje kao timu im fali na pocetku i to treba iskoristiti. Na svim pozicijama smo jaci, imamo vise iskustva, psiholosku prednost, ali treba biti oprezan, jos jednom da ponovim kao u proslom komentaru sve je moguce i sve je otvoreno. Raduje me sto je sve do utakmice odradjeno kako treba, jos tamo do dolaska igraca na mec i ulaska na teren sve lepo da prodje i na konju smo, verujem da nasi na terenu mogu dosta dobrog da urade. Nek nam je sa srecom braco Partizanovci!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
@Zagor

Kada bih znao ko se u koga maskira u snovima, obogatio bih se na kladionici...

A, pošto ne znam, ovako...,,lupam,, svašta, i, zapravo ,,ubijam,, vreme (ili možda malo treme) do te bitne utakmice...

Biće ipak da sve zavisi od onih naših 11 (plus rezerve koje uđu) - momaka koji istrče na teren...

Danas, milioni ljudi sigurno imaju neke svoje (različite) rituale, verovanja, snove, sujeverja, i ubeđenja oko večerašnje utakmice...i njenog rezultata...

A samo će neki biti u pravu!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gospodo, ja cu malo da mracim sada, jer nesto mi ne daje bas da budem toliko spokojan u nasu pobedu veceras ili pa u nas prolaz u finalu:

1. Ne igra nam Scepovic. Doduse ne tolko bitna, jer mi imamo napadace: Edu, Markec i Dia; ali Scepa je odigrao utakmicu zivota na prosli derbi: asistirao, dao gol, samleo njihove stopere... Jes' sada imamo napadace, ali to su rekovalescent Diara, klinac Markovic i Eduardo koji nista zivo nije mogao da pogodi u proteklih 3 meseci (pripreme+prvenstvo). Nadam se da ce bar jedan od njh postici gol danas.

2. Na klupi nije vise Stanojevic. Coveka zbog koga sam pratio fudbalski derbi istim zarom sa kojim pratim kosarkaski. Majstor za derbije i zbog njega sam se radovao kad smo izvukli zvezdu u 1/2 Kupa. Znao je da motivise igrace, mesecima unazad pripremao je taktiku za derbi, znao je od svakog igraca da izvuce maksimum. Nije mi bilo bitno kako igramo, bitan je bio rezultat, a rezultate pod njegovu "palicu" smo imali. Ne znam koliko dobro moze Grant da se spremi za ovaj mec i koliko moze da motivise igrace, ali bolje od Stanoja ne moze sigurno. Ovo nam je najveci nedostatak, kad su fudbalski stvari u pitanju.

3. Mozda i najbitniji, izjave APPa (Anti Pucistickog Pokreta) iliti nasu upravu. "Sve sto ovi Pucisti rade, podpomognuti g-dina Bogicevica rade u interesu zvezde."; "Kup mozda i necemo osvojiti..."; "zvezda ce mozda osvojiti Kup..." itd, su bile izjave clanovima nase uprave i Duska Vujosevica na izlaganju na govornicu za vreme zasedanja Skupstine 20.02.2012. Znajuci sta je sve jos izneo Stanoja na svoju konferenciju za stampu("Ruzic nakon Samroka: Mozda i nije u interesu da uvek Partizan uzima trofeje"), mene najvise plasi ova nasa lopovska uprava!? Bojim da su prodali utakmicu, pa i ceo dvomec, pa da ce Grant postaviti taktiku da ispadnemo... Sad mozda sam pomalo paranoican, ali ukoliko ovo se ispostavi za tacno, nadam se sabotazi igraca. A ove gorepomenute izjave su od pre mesec dana i nisu nimalo naivne.

E sada dosta sam mracio, malo i da prosvetlim ovaj post.:) Dakle sad malo da nabrojimo stvari koji nama idu u korist:

1. Sudija Mazic. Nije Bog zna koliko bitno, ali dobro je sto nam sudi neutralni sudija, sto znaci da niko nece imati prevelike razloge buniti se nakon meca. Mazic je nas najbolji sudija, a to se dokazauje i s tim sto sudi u LS i LE.

2. Nasa dobra igra protiv Jagodine. Znam da je Jagodina za klasu nize od zvezde i da necemo igrati (pretposatvljam) toliko ofanzivno danas, ali dobro je za podizanje samopouzdanja pred derbi.

3. Dijecak Plavi vs Avram Grant. Koliko god da je Grant los trener (ili po naredjenju gubio utakmice) on je ipak trener sa velikim iskustvom i trenercina u odnosu na robija. Pa kad je mogao sa rapsali Portsmaut da igra finale FA Kupa (jedini njegov trenerski uspeh, finale LS stigao je sa timom koji je Murinjo stvarao 3 godine).

4. Nase iskustvo i fizicka sprema nasih igraca. Kao i godinama unazad, tako i sada ocekujem da iskustvo nasih igraca kao i bolja fizicka sprema. Ukoliko je pametan Grant bi trebalo da postavi defanzivniju formaciju, pa na momentima za zvizne po neka kontra i gol. Obicno u 60tom minutu oni vise ne mogu da se dvize, pa tada bi doslo ovo do izrazaja.

U svakom slucaju treba igrati borbeno, hrabro i nikako ne smemo ih potceniti!
Uprkos svemu, ja sam optimista!

AJMO CRNO-BELI OOoooOO!!!:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top