Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Pogledajte ko im igra odbranu, kako su uigrani pozadi, razmislite logicno i dolazite do zakljucka da su 2komada u najavi i vise nego izvesna..

igraju im isti oni dunsteri koji su igrali i prethodne dve utakmice u kupu, koje smo izgubili, primivši 4 komada...

Ej, bre, ljudi, nama je jedan borha :bahgnead: dao gol... onaj što vola u dupe ne može da ubode...

A na logiku se ne bih previše oslanjala, jer iste nije bilo mnogo u poslednje vreme ...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Odmarali smo neke igrace i trebalo bi da pobedimo.
Vreme je da ih naguzimo. :D:

Ako izgubimo - Granta na kolac(neomašćen)!!! :banghead
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
@jokics
opet ne razumem, jel se ta pobeda od jesenas racuna ili ne? kakve veze ima tu trener.. za cige ta pobeda je proslost ne racunase, pritom bari pomenu 20 puta.. sta ti je propaganda :D

ljudi uzivajte, osvojena je titula. pobeda u derbiju bice samo slag na torti, nista vise..

Мислим да си промашио коме постављаш то питање,пошто сам јасно ставио да се мој пост не односи на комплетну сезону већ само на овај дио од кад је дошао Грант.Не знам како други виде јесењи део и овај,али ја ту правим јасну разлику.Једно је био онај Партизан када су у њему били људи који воле Партизан,а друго је овај дио гдје су дошли и остали неки људи за које и не знам шта је њихов интерес и шта желе од Партизана и са Партизаном.Знам само да ти други имају два за редом пораза од дрољетине.А сви добро знамо (а цигани поготово:D) шта значи психа у овим утакмицама.Просто себи не смјемо приуштити то да нас овакви цигани побједе три пута за редом и тачка:puke Ем што би се наставило проклество или који је већ к.... да страни тренер не може добити дерби,ем би ови наши почели да стрепе од дербија као што то цигани раде пет година.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.405
Evo,sada gledam statistiku,znao sam da se 2007 zadnji put desio poraz na JNA,ali nisam znao datum.A datum je 5.5.2007, jos je trajao bojkot.
Tako da punimo tacno pet godina od poslednjeg poraza.Valjalo bi tu tradiciju produziti,cini mi se ako izdrzimo ovo sada i iducu godinu da ce proci decenija do sledeceg poraza(februar 2008 poslednji).

Kup se naravno i ne racuna u statistiku, jer ne bi bio (ovaj sto sledi) 142. nego 231. ili vec koji veciti derbi. Secam se kao klinac fame kako ih nismo pobedili 18 godina na njihovom terenu. To su stalno ponavljali pred svaki derbi u rupi, a meni nikako nije bilo jasno zasto niko ne pominje kup susret na kome sam takodje prisustvovao kada je Vujacic izvrsio snosaj nad komsinicom "sveckim prvakom". Eto,sada sam shvatio,tacno 20 godina kasnije, kup se brise iz secanja, ne postoji, nije ga ni bilo...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jos jedna simbolika, tog nedopustivog 05/05/2007 (ako je tako kao sto si rekao, a verovatno jeste), titulu su slavili oni, sad je slavimo mi ...
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Sve u svemu treba ih pobediti(pozeljno i zgaziti)pa nek kevcu sto god im volja.Pazite,ciganska medijska masinerija ce naci utehu u finalu kupa,povezati ga sa nebeskim barijem,tako da u subotu treba udariti u glavu azdaju.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Do kraja lige (možda čak ni duel sa ciganima) ne bi trebao da igra niti jedan igrač koji će otići. Sve, ali sve treba podrediti uigravanju i pripremi za evropu. Tako bi trebalo....a da li će tako biti....voleo bih da verujem. Cigani su već davno postali "FK sledeća sezona" (možda čak i "Sledeća decenija") ali ne bih nikako voleo da mi u evropi postanemo "Sledeća liga šampiona". Uvek stvaramo novi tim koji naredne godine treba da se pokaže i dokaže i tako svaki put...a ne može biti jasnije da samo malo treba stisniti muda da bi došlo do sasvim lepog rezultata. Čim ne rasprodaju sve što vredi i čim dovedu nešto malo pristojnije....Ali izgleda da puno tražim(o).

Videćemo sad u ovom duelu sa ciganima da li je i šta je Grant naučio iz prethodna dva propala susreta. Ne priznajem dobru igru bez rezultata. Jebe mi se za to. Može jednom da se dogodi da se nema sreće ali nikako dva a kamo li tri puta. Samo da promašaji ne postanu simptomatični. To mi govori o lošoj psihičkoj pripremi igrača. Pogrešnoj motivisanosti. Verovatno zbog jezičke barijere. Ne ume Grant da motiviše ni 5% kao što je to Stanoje umeo. Ni pre ni tokom utakmice. Ali dobro...videćemo. Ne mogu reći da sam optimista ali nisam ni baš skroz.... videćemo šta će biti.
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mac sa dve ostrice, mi nemamo sta da izgubimo, tako da treba gurnuti svu nasu decurliju u prvu postavu Aksentijevic, Ostojic, S. Markovic, L. Markovic, Ninkovic... Pa nek ih deca pojedu.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Grobarima i grobarkama srecna 24 titula i 5 uzastopna dabogda za 100 godina slavili stopetu
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nema sanse, igrace oni koji se 'prodaju' bilo da idu za dz bilo da se ocekuje obestecenje. Mesto je zacementirano u derbiju Rnicu,Tomicu,Babovicu...
 

Verica

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2012
Порука
52
Reaction score
10
Ja posle duzeg vremena idem na fudbalski derbi ali ako ne budem videla Aksentijevica,Ninkovica i L. Markovica (ako bude zdrav) u prvih 11,ja i moj pratilac odmah odlazimo sa stadiona i pre nego sto je pocelo.Neigranje bilo kog od ove trojice (ili dvojice ako Lazar nije spreman) bi bila sabotaza u ovoj situaciji.Ostalih 8 neka budu koji god,ali ovi klinci moraju da igraju.
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Navijajte ti i tvoj pratilac za Partizan, a ne za pojedince. I bolje da ne dolazite ako cete da izlazite pre pocetka meca :puke
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
vidim opet ovde ide loženje kako bar 2 komada jadna ciganska odbrana treba da primi. Tako su ljudi ovde furali priču pred revanš u kupu da je ono bila samo nesreća i da je samo pitanje dal će biti 5 ili 4-0. Ne primajte se ljudi previše, naša odbrana takodje nije baš baš sjajna, a napadača osim dijare nemamo. ne očekujte previše. Da su smešni jesu, ali i takvi nam utrapiše 4 komada u dve utakmice, pa se vi srpdajte s njihovom odbranom. Da ne pominjem što imamo ovog komedijaša na klupu, da je sale tu mogao bi da potpišem da bi ih pokidali ko svinja masan džak.

Voleo bi jedino da oni prepodobni velikomučenici sa severa odluče da odu lepo skupa u jednu skromnu posetu hilandaru ili tako nešto, čisto da ne moram da gledam govna opet kako nam se razvlače po stadionu. :puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Malo statistike nije odgoreg...

0 - 1 - 5, to je naš rezultat sa njima kad nas vodi stranac, a uz to nismo postigli NI JEDAN JEDINI GOL!

... a sada nastavite da pričate kako ćemo ih otresti za vikend.

Jeste, tradicija je tu da se ruši, a srušićemo je jedino ako prvi postignemo gol. Ako oni povedu, ne gine nam još jedan poraz za strancem na klupi.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Rece danas grant da je navikao da rusi tradiciju, samo ne znam na koju misli, na to da smo ih trpali 5 godina, pa sad oni nas ili na to da ih dobije sada
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
kad pomislim da ce taj grant ni kriv ni duzan u svoj CV da umuva da je osvojio titulu sa FK Partizan iako sam prilicno ubedjen da ce on ovu polusezonu da zavrsi iza zvezde, povraca mi se.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Морамо то да отаљамо, да се не брукамо. Срамота је изгубити од Црвене звезде.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top