Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Не говоримо о Шамроку, узгред 2-5 је (колико сам ја учио у школи) већи пораз од 1-2 (после продужетака) а ради се о тимовима приближне класе. Немојте ми само рећи да је Петах Тиква била крем европског фудбала.

Дакле, не говоримо о Шамроку, већ о Вермезу али у Србаља је омиљени спорт замена теза. Па пошто се прича о сјајној европској сезони 2004/05, што да се не помене и она следећа, или ћемо да се правимо слепи и заборавимо да нам је и тада Вермез био тренер?

A Fljamurtari :)

Def 3 najcrnja momenta kluba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ako cemo realno najveca sramota je samrok rovers kuci, veca od petah tikve

Neverovatno :banghead:banghead

Ej bre, pa nama jedan Real nije dao 5 PET golova, a dali su nam jebene ješe iz neke vukojebine i to posle 2:0 za nas u toj istoj vukojebini! Petah tikva je NAJVEĆA mrlja u našoj istoriji!

Ono što je još gore, ta blamaža se povezuje sa još jednom blamažom kad smo prodali utakmicu protiv Rome 1988. Ono što je još interesantnije obe utakmice se vežu za jednu osobu... čika crni!

Uopšte nisam oduševljen njegovim dolaskom. Čovek nema kičmu i tim mu pravi ko god stigne. Nema ni obraza da ode i kad vidi da je utakmica nameštena, a namestili su je samo tako. Kako sam ja čuo neki, a znati svi vi "koji" su uzeli čak 13 miliona na toj blamaži!
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Dobro, samo ovaj put imamo srece, pa ce nam Bogi biti preCednik,a zna se da on pravi Evropski Partizan, gde se niko ne mesa u tudji posao,pa ce cika crni imati odresene ruke. Ziveo Bogi
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
čekaj, ako će nova uprava da bude tako bajna i sjajna, onda će valjda da obezbede i da mu se niko drugi ne meša u posao i sastavljanje tima? Ili će da bude sve ispočetka?

Voleo bih i ja nekog još boljeg od Vermeza, ali prosto nema ko.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ovako bih rasporedio trenere uzimajući sve parametre, od uspeha i zasluga do gotivnosti odkako pratim Partizan:

1. Tumbaković. :respect
2. Stanojević.:respect
3. Vermezović.:respect
4. Jokanović.:respect

Само бих испред свих ставио Ивицу Осима, иако је био ту само једну сезону (91-92). Ако посматрамо потенцијални повратак Чика Црног кроз, сада већ можемо рећи претходника, овог несрећника и преваранта којег је мутави довео у јануару, онда је то велики корак напред за Партизан. Надам се да ће Чика Црни успоставити неки ред међу играчима, још ако заиста оде ова говнарска управа, имаћемо итекако разлога да се радујемо и наредне сезоне.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.957
Локација
vaginamandibularia
Murinjo da dođe pljuvali bi ga. Da dođe trener iz Apoela, i njemu bi našli zamerku. Ne postoji trener kojim bi bili zadovoljni. Iz sadašnje perspektive, u odnosu na diznizroda, Čika Crni je bog. i jebe mi se i za tikve, i šamroke. Mi smo kurac za evropu, hoću nastavak niza u Srbiji! Menjam plasman u lš za 6. Vezanu titulu!
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ma ljudi nema veze ko je trener ako uprava ne stoji iza njega.đabe pep, murinjo, , fergi......
I onda kad, neko kaže, ne rade ono što smo se dogovorili, gde su pare. Mi kažemo što izleču , kad nisu pokriveni.
Pa mi bi se jebali , da nam.......:roll:

edit
dugo kucam , enslaved me preduhitri
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ma ne ja sam nesto pobrkao, cika crni je ipak najgori trener u istoriji, samrok je za petah tikvu real madrid...

mislim omalovaziti uspeh vermezovica, a velicati neke trenere koji nisu nista uradili izvan naseg dvorista, zbog jednog neuspeha, pod sumnjivim okolnostima, je u najmanjem slucaju neobjektivno
da se razumemo, nisam ja strikto ni za koga, ali kad vidim da se tako omalovazava trener koji je imao najvece uspehe u zadnjih 10 godina... mislim sta reci
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ono što je još gore, ta blamaža se povezuje sa još jednom blamažom kad smo prodali utakmicu protiv Rome 1988. Ono što je još interesantnije obe utakmice se vežu za jednu osobu... čika crni!

Fascinantno mi je da je pre par meseci bilo sasvim normalno i poželjno da neko ko je isto tako učestvovao u ovim utakmicama bude jedan od glavnih koji stoje iza naše strane, dok je Vermez koji je najjači trener u poslednjih 20 godina iz sličnih razloga nepoželjan..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo zato što je Bjeković bio protiv Đurića, ne znači da ga sada svi želimo nazad... da opet bude direktor!

Niko ne omalovažava uspehe koje je imao Vermezović! Problem je druge prirode!

Onaj koji nije naučio iz svoje istorije dozvoliće da se ta istorija ponovi!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Slažem se sa Crno-belim i Gazdom. Ono što su oni izneli su čisti egzaktni podaci, nema pogovora.
Onako subjektivno što se meni nije sviđalo je igra sa jednim napadačem, koja jednostavno ne pripada filozofiji Partizana. Videli smo ovog proleća kako to izgleda.

Vuk Rašović nije ništa manje iskusan u odnosu na Vermezovića kada je dobio šansu. Sviđa mi se njegova filozofija igre, poznaje mlade igrače i bio bi u neku ruku logičan nastavak rada Saleta Stanojevića.

Kada se piše da nema ko još da bude trener zaboravlja se Darko Milanič, čovek koji je proveo deceniju u našem klubu, jako dobro zna šta je Partizan, a pri svemu tome je izrastao u ozbiljnog trenera. Ne bi imao ništa protiv da dođe zajedno u paketu sa Zahovićem.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Za prvu ne znam, a za drugu nema veze sa osobom o kojoj ti pišeš.

Protiv Rome znam za sigurno, mada moram da budem fer i da kažem da nismo ni imali izbora... ili prodaj utakmicu Romi i zaradi milion, ili suspenzija zbog požara na JNA u prvoj utakmici. Problem je što Partizan nije video taj "milion", nego je otišao u nečiji džep!

Što se Petah Tikve tiče, nije direktno učestvovao, ali bio je trener. Ako smo mi mogli da vidimo šta se radi i da je namešteno, mogao je i on da vidi i reaguje, tj izbaci iz tima onoga što se nameštao celu utakmicu, namerno ispadao i dozvoljavao ješama da ga buše kad god im je palo na pamet.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ko kaže da nije reagovao u svlačionici u poluvremenu?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nadam se da cemo gledati ofanzivan Partizan, i da je Vermezovic iskusniji ( zbog rada u JAR-u), te da ce promijeniti donekle svoju trenersku filozofiju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vermez mogao jeste da reaguje protiv Tikve, ali da li je smeo? To je pitanje karaktera i nema veze sa trenerskom stručnošću. Da je tako postupio završio bi kao Sale Stanojević.
Sada, ako se promeni uprava, neće imati takvih situacija - moći će na miru da radi i pokaže da li je dobar trener.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
uz duzno postovanje, a gde si to video filozofiju vuka rasovica, nesto ovog proleca i ne ide teleoptiku kolko ja pratim... mislim ok je on, radio je sa stanojem i to, ali a priori reci da je dobar trener je nemoguce, zato sto nigde ozbiljno nije radio pa nismo mogli da se uverimo u to

i to oko napadaca, nebitno je s kolko napadaca igras, nego rezultat, skoro svi veliki timovi danas igraju sjednim napadacem, i 2 poluspica,uostalom igras s onim sto imas, a tvoje je da napravis rezultat, stanoje je na primer izveo protiv brage ovde 3 napadaca pa nismo stvorili sansu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top