Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Kakvo pisanje po ljudima.
Prvo ih lozite, sad ce, sutra ce, samo sto nije. A onda kad prodje par meseci, onda ste instant generacija. Kad vam legende foruma kazu, tako je.

brate smorio si posle 150te poruke ovog tipa... jbt ako ti se nesto ne svidja, ili osecas bunt protiv nekoga ili necega, kreni sam brate menjaj... pa ces onda najbolje znati sta se desava...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Gargamel je upravu, njegovo mišljenje deli 70 % foruma. Ali ljudi se plaše da otkucaju rečenicu ili dve protiv mišljenja moderatora. Evo svi znamo zašto smo protiv mutavog, ali zašto smo za Bogičevića ? Pitanje je na mestu, jer čekamo da iznese svoj plan već nekoliko meseci. Mutavi je barem imao video bim...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085

Сасвим коректна изјава Владице Ковачевића, између редова делује и као један добар предлог, да се Тумбаковићу повери омладинска школа, а Моци место спортског директора. У сваком случају, боље било ко од њих двојице, него Кежман да решава питање плаца који је купио од мутавка преко Партизана.
 

Zagor

Guest
@Mario 4c

I cek, tebe je neko ucutkao autoritetom?

Pucina je stoka jedna grdna...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
polaskan sam titulom, mali dzine. trud se uvek na kraju isplati.
mvp, zasto provociram? napisati da neko zeli sve i odmah, a nakon toga da je tako i napravljen, nije provokacija?
a posto sam vas smorio, postoji opcija ignore. lakse je od secera i vode.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Gargamel je upravu, njegovo mišljenje deli 70 % foruma. Ali ljudi se plaše da otkucaju rečenicu ili dve protiv mišljenja moderatora. Evo svi znamo zašto smo protiv mutavog, ali zašto smo za Bogičevića ? Pitanje je na mestu, jer čekamo da iznese svoj plan već nekoliko meseci. Mutavi je barem imao video bim...

A ti jadan ne mozes da izneses svoje misljenje???? Sta ja mogu da ti uradim? Da te bijem?

Nije problem izneti misljenje, problem je ponavljati se kao papagaj a pri tom jos i provocirati...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
A to da je uvek bilo "hoću sve i odmah" zajebi rabotu! Nekada si radio 3,4,5 godina da bi skupio novac i kupio auto, ali danas ne moraš... uzmeš kredit i kupiš "sve i odmah", samo što dug potraje duže od auta!

Kakve to veze ima sa novim generacijama? Nekada su bili potrebni meseci da bi se presao okean brodom, pa su ljudi izmislili putnicki avion kako bi brze stigli na zeljeno mesto. Je l' su i oni bili instant generacija?

Uostalom, ja ni u koga direktno nisam uperio prst... sami ste se prepoznali!

To je vise puta ponovljena fraza kako su nove generacije "instant generacija", to je generalizacija.


A ja licno nisam nikog sa foruma napao zbog tvrdnji kada ce doci do smene uprave. Cak, sta vise, smetaju mi napadi na korektne clanove zbog prenesenih informacija koje su podelili u najboljoj nameri. Znam u kakvoj zemlji zivim i svestan sam koliko realnost moze brzo da se promeni.

Meni je zasmetala generalizacija zbog pojedinacnih ispada...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Urednici nemaju opciju ignore, samo ban :D
 

Zagor

Guest
polaskan sam titulom, mali dzine. trud se uvek na kraju isplati.
mvp, zasto provociram? napisati da neko zeli sve i odmah, a nakon toga da je tako i napravljen, nije provokacija?
a posto sam vas smorio, postoji opcija ignore. lakse je od secera i vode.

Posto sam ja napisao ono za pravljenje, obrazlozicu, ok si clan. Dakle, mislim da se o omladini ne vodi dovoljno racuna. Iako skolovani, nisu obrazovani kao karakteri. Dopustam da sam i ja takav.

A da su instant, jesu.

Prastajte off.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
Апелујем да се ГАРГАМЕЛ-у додели титула "Форумски дисидент". Ненадјебив је човек, кеве ми...
Nemoj samo da bude disident kao ovaj pravi sto ministru policije organizuje bakljade i kartonijade. Mozda on i gazda sada pijuckaju negde pice i loze nas "obican" narod :ziveli

Ajde,znam da smo svi nervozni sto cigani osvajaju titulu u kupu i sto oni iz Borca promasise ono u prvom, ali ne moraju da se otvaraju ovde neke teme i da padaju ruzne reci. Ja sam rekao relativno skoro i napisao ovde da ne verujem nista dok ne vidim svojim ocima. Jos nisam potpuno uveren ni da GranD odlazi, a kamoli djura i potonuli mornari. Ko je predao bilo kakvu vlast u ovoj Srbiji bez icega i tek tako? Verovatno su neki dilovi u igri, veci nego sto mozemo i da zamislimo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Осећам да морам узети учешће у овом генерацијском сукобу и као човек компромиса (јер сам леп, а уз то сам и паметан) хоћу да делујем помирљиво на све актере.

Старијима желим да поручим да ми морамо нашу младост чувати као зјеницу свога ока. "Будимо реални тражимо немогуће" су речи које су покретале револуцију '68, а куд неће ову нашу.

Младима хоћу да поручим да је тренутак победе ту пред нама. Наши само што нису стигли, већ су негде код Жагубице и настављају даље да продиру незадрживо.
Окупатор више и не крије да му је куцнуо последњи час и покушава да за собом остави пустош. Наши илегалци међу њима, прошле ноћи онеспособили су микрорерну за подгревање бурека. Победа је близу! Смрт фашизму, живео Партизан!

П.С. за млађе: научите да читате између редова, у својој иницијалној поруци Газда је хтео да каже:
:prekrsti (Боже ме сачувај шта урадих) :banghead (грешан сам јер укинух репутације) :pop (благослови оче да их поново уведем)

П.П.С. Сада озбиљно, чему свађа, када сви желимо исто. Уживајте, јер срећа је лепа само док се чека.......
Оног тренутка када се све буде издогађало, почеће неке наше нове бриге.
Пред зору је најцрње, и како год на све гледали сутра ће сигурно бити боље...
:ziveli Свима
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gargamel je upravu, njegovo mišljenje deli 70 % foruma. Ali ljudi se plaše da otkucaju rečenicu ili dve protiv mišljenja moderatora. Evo svi znamo zašto smo protiv mutavog, ali zašto smo za Bogičevića ? Pitanje je na mestu, jer čekamo da iznese svoj plan već nekoliko meseci. Mutavi je barem imao video bim...

Uz svo dužno poštovanje "ne kaki van noše". Kad bi moderacija zaista kažnjavala "po zakonu" pola vas bi odavno letilo sa foruma. Toliko vam se gleda kroz prste da je to strašno. Skretanje sa teme, ostavljanje poruka na pogrešnom mestu, opšta kurcobolja za zakon na forumu.

Nijedan urednik ovde ne daje poene ili banove zato što se ne slaže sa nečijim komentarom, ali ako taj komentar pređe sve granice, kao jedan naš član koji u poslednje vreme testira i poslednje živce urednika i admina, onda... ...

Što se Bogićevića tiče šta vama nije bilo jasno kad je rekao "da ne želi da pravi probleme u klubu dok traje sezona". Da niste mislili da sezona možda traje do kraja marta!!?!!

Da, Đurić je imao "video bim"... i šta je od toga uradio NIŠTA!

Bogićević ćuti i radi. Šta mislite da je dolazak Vukotića, Vermezovića i Tumbakovića, Đurina želja!

Žali Bože ove testature i što sam uopšte trošio vreme da ovo napišem.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Газда .. значи ли то да су наши људи већ " ушли " у ПФК , и да је реорганизација и демонтирање штеточинског спс-ђура режима у току .. ?

значи ли све ово да је Партизан добио нову управу ... ?!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Nemam nameru da branim gazdu i ostele koji su napisali da tek što nije evo sad će i varijace na temu, ali moram da kažem da iz ličnog iskustva znam, da oko mnogo manjih stvari promene su se dešavale preko noći, od toga da da recimo u petak vidim sopstvenom očima da se stvar odvija kako mi je rečeno da bi izmeju petka i subote situacija se okrenula , i ne samo to već su ojačane neke pozicijie, jer su igrači odigrali na sve ili ništa , izvukli asa iz rukava, i sjebali stvari izmedju ostalog i mene. Ovo je generalni opis , a u detalje i konkretizaciju ne bih da ulazim, jer kao što je nebrojano puta rečeno nešto nije za net. I ja pizdim što "obećanja" glavešina foruma nisu ispunjena u datom roku, al ajd da malo probijemo rok a da se ispuni sve i da se napravi sanitarni otklon iz našeg kluba.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Stekao sam utisak da se gazda i insajderi direktno pitaju ko će biti u novoj upravi. Omaldina traži konkretne rezultate, a ovi se pravdaju i traže još vremena :buhaha
Ako Bogi odloži promociju zbog ljetovanja ima da nastane luda kuća.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kakve to veze ima sa novim generacijama? Nekada su bili potrebni meseci da bi se presao okean brodom, pa su ljudi izmislili putnicki avion kako bi brze stigli na zeljeno mesto. Je l' su i oni bili instant generacija?

To je vise puta ponovljena fraza kako su nove generacije "instant generacija", to je generalizacija.

Generalizacija jeste, ali je i istina. Naravno da nisu svi "instant" ali dobar deo omladine jeste.

Nemoj samo da bude disident kao ovaj pravi sto ministru policije organizuje bakljade i kartonijade. Mozda on i gazda sada pijuckaju negde pice i loze nas "obican" narod.

Nadam se da se zajebavaš, inače ... ...

П.С. за млађе: научите да читате између редова, у својој иницијалној поруци Газда је хтео да каже:
:prekrsti (Боже ме сачувај шта урадих) :banghead (грешан сам јер укинух репутације) :pop (благослови оче да их поново уведем)

:buhaha ti nisi normalan :buhaha jebote, još ću na kraju morati da otvorim "Nuklearni otpad II"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top