Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Vesterman ipak nazaduje :). Mogao bi da mi oda tajnu kako se podmladjuje...daleko stabilnije, iskusnije i produktivnije je igrao u okobru nego sada. Sasvim je verovatno da je umoran ko pseto, pa ne bih da mu zameram...

@Petar-Skopje, jel si u tu racunicu uracunao karte koje se dele odredjenim "vatrenim" navijacima za dzabe? Jel si u to uracunao karte koje idu glavonjama i sponzorima za dzabe? Jel si u to uracunuo da, kada posle par utakmice, izgubimo sanse za plasman dalje da bi Arena bila polu prazna? Jel si uracunao u to da treba neko da plati za iznajmljivanje Arene- i to ne samo za utakmicu nego i za nase treninge kao i za treninge protivnika?

U NAJBOLjEM slucaju prepolovi tu cifru...a ja bih je podelio sa 3.

Odbi i kaznu zbog streljaštva upaljačima i dve,tri utakmice prazne arene...
Znači uštedeli smo ne-plasmanom u TOP16 ... i sjebali gazdinu matematiku :ziveli
EDIT.
Negde sam čitao da u zavisnosti koliko karata prodaš toliko ti je najam Arene.
Za punu Arenu negde oko 25h po događaju
A da bi recimo Partizan bio na nuli mora da proda negde oko 9hiljada karata
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Petar-Skopje, jel si u tu racunicu uracunao karte koje se dele odredjenim "vatrenim" navijacima za dzabe? Jel si u to uracunao karte koje idu glavonjama i sponzorima za dzabe? Jel si u to uracunuo da, kada posle par utakmice, izgubimo sanse za plasman dalje da bi Arena bila polu prazna? Jel si uracunao u to da treba neko da plati za iznajmljivanje Arene- i to ne samo za utakmicu nego i za nase treninge kao i za treninge protivnika?
Sve sam uracunao. Kao sto vidis, oduzeo sam 5.000 od ukupnog kapaciteta, a te karte bi isle na one koji imaju sezonsku (tu racunam i one navijace "iz price") i one koje bi dobile karte od sponzora. I sve sam izracunao ako bi se prodavali kompleti za 7 ulaznica (kao sto je preprosle godine bilo za 3, protiv Makabija u 1/4 finalu za 2...), dakle i da bi bila prazna dvorana nakon 3 utakmice kod kuce, karte za te utakmice vec bi bile prodate i pare bi bili u klubskoj kasi.
A, mislim da ne bi nista placali za iznajmljivanje Arene, cini mi se da su upuceniji pisali o tome.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Mislim da je neka realna cifra oko 300 k evra ne više od toga ali je i to odlična svota. Ali čega nema bez toga se može i mora. Glupo je uopšte sad pričati o tome jer šta je bilo, bilo je.

Sve sam uracunao. Kao sto vidis, oduzeo sam 5.000 od ukupnog kapaciteta, a te karte bi isle na one koji imaju sezonsku (tu racunam i one navijace "iz price") i one koje bi dobile karte od sponzora. I sve sam izracunao ako bi se prodavali kompleti za 7 ulaznica (kao sto je preprosle godine bilo za 3, protiv Makabija u 1/4 finalu za 2...), dakle i da bi bila prazna dvorana nakon 3 utakmice kod kuce, karte za te utakmice vec bi bile prodate i pare bi bili u klubskoj kasi.
A, mislim da ne bi nista placali za iznajmljivanje Arene, cini mi se da su upuceniji pisali o tome.

Pa samo sponzori bi dobili gomilu karata a sezonskih je prodato oko 4000. Koliko ja znam za Arenu nikad nije bilo pušteno više od 12000 karata. Možda i grešim.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Opet vi o limitiranim igračima. Kako ne možete da ukapirate šta to znači. To ne znači da je neko loš, nego da neće biti bolji nego što je sada. Došao je do nekog nivoa, i dalje neće napredovati. Doduše, i za Lebrona bi se moglo reći da je limitiran, jer nikad neće biti bolji nego što je sada :D

naravno da neće, sa 27 godina.. :D
al' ovaj 'mali' ima "samo" 19, a vidi se iz aviona da može da bude bolji no što jeste, i to u kategorijama igre koje mu mnogi trenutno ne bi pripisali..
da, nezgrapan je, srlja, pravi glupe greške.. kao i ostatak tima.. koji ima isto toliko godina, otprilike..
ali ja vidim napredak, i to ne samo u šutu, to je i ranije imao pa to i manje gledam.. možda to nije dovoljno brzo, ali napredak postoji..
ono u čemu je on limitiran trenutno je u ulozi nosioca igre, al' i to će doći vremenom..

da se razumemo, ne sumnjam ja u tvoje dugogodišnje iskustvo u vezi košarke, ali mooožda si pomalo zaboravio kako je to biti u telu 19 godina 'starom' ( i ja polako zaboravljam, mada do 37 i nije nešto mnogo.. al' nije da nije :wink: )


izvin'te na off-u, o utakmici ću ipak sutra, odmornog mozga..passout
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Нека нико не схвати лично, немам намеру да било кога вређам, али читајући добар део коментара тек сада у потпуности разумем Вујошевићево тражење диплома разним ''новинарима'' (типа оном што је водио квизове или тако нека срања на Трећем каналу РТС-а, а сада има част да се шета око паркета и испитује...).

Много страна сте исписали, нисам прочитао све са пажњом, па је могуће да сам неке ствари пропустио.

Многи критикују Вестермана за игру у продужетку, а нисам приметио да је неко поменуо то да је човек пред крај регуларног дела добио ударац у лице и крвав је морао да напусти паркет.

Милосављевићева бацања... Па само да вас подсетим да тај човек Дуди није ни на најширем списку био ове године, а упоредите његову игруо ове сезоне са игром наших одабраних репрезентативаца на истој позицији. Да се ја питам, Гагика би у Партизану остао као играч докле год може да стоји на ногама...

Вујошевић као тренер... Нама је први центар дошао их Мега Визуре, исхране или како год... Други је у распалом Хемофарму био други центар, а трећи није ни био у сениорском тиму тог истог Хемофарма. Имамо једну једину четворку. Прва опција на позицији три је играч који је претходне две године играо четворку. На позицији два стартер нам је играч који за Дуду није ни у 5 српских најбољих бекова, а алтернативе су му играч који скоро нигде није играо сениорску кошарку и играч којем је Дуда на сваком тајмауту јебао све живо и мртво (чак и кад не игра)... На плеју имамо једног од три најталентованија играча у Евролиги на тој позицији, али је његова резерва дошла тек пре месец дана...

И, са оваквим тимом, ми смо други у Јадранској лиги, а из Топ16 смо испали буквално за разлику коју доноси један посед лопте. Стварно је тај Дуле исувише концентрисан на естрадне новинаре 3К, Ћокија, Хаг, судије... А кошаркашка стручност - ма, он то никада није ни имао. Да он и Даниловић нису гепековали судије, курац би Партизан ишта освојио...

Да вас подсетим, пре другог доласка Вујошевића у Партизан, титулу нисмо освојили 5 година (Трајковићев куп смо славили као цигани онај о којем су снимили филм). Сетите се само како су изгледале прве његове сезоне у Евролиги у том другом боравку, где 5 или колико година нисмо могли да прођемо у Топ16.

Далеко од тога да гајим симпатије према Београдском синдикату, али морам да их цитирам - ''зар вас историја наша није баш ништа научила''? Можда је ово била и парафраза...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
I posle kise dodje sunce.Sta reci a ne zazaliti.
Krivo mi ove dece sto nisu uspeli.
Ko zna zasto je ovo dobro.
Ajmo sad na osvajanje ABA i sve ce biti u redu.
Naravno prvo kup u februaru i sve ce da legne!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Treba istrpeti Vestermana......ima decko srca.

Milosavljevic nikada nece biti igrac.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jednostavno,covek nije na svom nivou.Ako vec politicari 24/7 hocu da se i radi proporcionalno prici.

A ne kukamo na nepravdu a u nasim redovima pola stvari ne stima.

Ko je kriv sto je Gagic u grcu,sto je pogubljen a sprdao se na pripremama,davao covek onako rutinski po 25-30 poena,sad ne zna gde stoji.....
Andjusic takodje ne zna gde udara kao i Cakarevic.

Musli je sav mlitav,bez krvi.Ko je kriv za to?Suteri ne mogu da nam ubodu trojku dva meca u nizu,ako ubace 3-4 trojke u jednom mecu,sledecih 5 ne mogu bazen da pogode.

Potenciras u svakom postu neki slabiji rad, tj kako se lose radi na treninzima...pa jesi prisustvovao istim? Jesi prisustvovao treninzima i pre 3-4 godine pa znas kako se ranije radilo!? Ja jesam, pa te zato pitam ili pises cisto da bi napisao.

Mogu i ja sad da kazem, Besovica su unakazili, on je trebao ove godine u NBA iako pojma nema. Tako ti pises o Gagicu i Musliju.

Ako su ti reper prijateljske utakmice, posle 10 treneniga u Parizanu...i ako mislis da je on posle tih 10 treninga napredovao toliko da su partije na prijateljskim utakmicama prava njegova slika, onda nema o cemu da se diskutuje vise. Daj mi jedan njegov potez koji je izgledao kosarkaski od pocetka sezone, pa cak i na tim pripremama, to je neko bacanje lopte bez osecaja, guranje bez ikakvog smisla...
I da se ne zaboravi da je on bio treci centar Hemofarma u konkurenciji Mladena Pantica i Ivana Marasa. Mislim da je to dovoljno. A ako ne moze da izdrzi pritisak trenera onda i nije za ovaj sport.

Musli je inace svugde igrao sa mnogo zara, zato je i napravio sjajne uspehe sa Kahaom...naigrao se. Molili ga da ostane tamo, a on nije hteo.

Kako se ne setite u ovim trenucima i Brace Milosevica, Vukasina Aleksica, Rasica, Besovica....svi su oni bili ubijeni u pojam i sputani od strane naseg trenera da pokazu sta znaju. Nego su sad bitni Cakarevic i Andjusic sto su izabrali da sede na klupi a ne da idu, pa se odmah zakukalo posle utakmice za njima.
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zeljko Obradovic. A i free agent je bio letos, obozavam ja Duleta, ali bih pre Zeksa ponovo stavio za glavnog kouca.

Posle ovakvog posta zapitah sebe da li sam i ja ovako mlatio kada sam postao clan foruma:D

Elem nakon prespavane noci(spavao sam kao mala beba) prisecajuci se sinocnje veceri moram da napomenem da sam onog trenutka kada je Lucicu svirana tehnicka greska zbog simulacije bio siguran da ce sudijska GOVNA uciniti taman onoliko koliko bude potrebno da se ovakav Partizan obori na pleca. Nije mi toliko zao sto nismo prosli, najvise mi je zao nasih igraca. Zao mi je da gledam ona decija lica kako su izginuli sinoc a GOVNA im onako saseku krila tacno kada 'treba'.Njih mi je najvise zao i verujte mi, njima jeste najteze zbog ovoga
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Milosavljevic nikada nece biti igrac.


On jeste igrac. Problem je sto vi ocekujete Bodirogu, Danilovica sta li...


Ja bih voleo da znam Duletovo iskreno misljenje o Gagicu...mislim da neinteligentniji igrac dugo nije igrao za nas (mada bih voleo da me demantuje)
Muslija ne treba napadati jer je sinoc jedva stajao na nogama zbog bolesti.


Mene zanima zasto nekad ne igramo sa Gagijem na trojci, tj sa malo nizom spoljnom linijom...ok je da Dule hoce visoke, visinsku prednost ali moze nekad i niza i brza spoljna (kao sto igramo nekad i sa Gordonom na petici)
ali dobro
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Dobra utakmica, takmicarska. Pohvale za trud, zelju i povratak sa dvocifrene razlike, kritike za dekoncentraciju. Vesterman reaguje dosta brzopleto i to se cesto ponavlja. Koncentracija mu je u velikom padu. Kao da sam prizvao da ce nam bacanja biti glavna prednost ili nedostatak, ispalo je ovo drugo. Zonska odbrana je trebala da se kombinuje jos u prvom poluvremenu, jer su nas njihovi bekovi dosta lako probijali i ostavljali njihove centre na ziceru ili ciste suteve spolja. Kad vec imamo Gordona, zona je trebala ranije, ali sad je lako pametovati. Dobra skola, ako su igraci naucili i ako primene steceno znanje.
Ono sto mi bode oci je... da ako nasi, srpski centri, ne mogu da uloze trud koliki ulaze Gordon (koji je osporavan da je slican Dzerelsu i njegovoj nezainteresovanosti) o cemu onda pricamo... Razumem da on zeli u NBA (tamo ce i otici, jer ima kvalitet za tu ligu), ali valjda i ostali zele da im karijera ide uzlaznom putanjom. Osim Milosavljevica, Lucica i Gordona, ja ne vidim ko jos daje preko 100%. Bertans igra u jednom smeru od samog pocetka i to uglavnom zasniva igru na sutu za 3 poena, dok u prodoru to sve izgleda dosta trapavo. Bogdanovic ce, bez sumnje, biti odlican igrac ali mu treba dosta da se vrati iz povrede, pre svega suterski i brzinski. Ovakav Gordic, kod Vujosevica nece mnogo igrati, jer u pozicionoj igri "divljanje" nije pozeljno. Da se smiri, inace ce samo odmarati Vestermana. Milutinov je odlican, ali mu nedostaje jos snage da bi prilikom skoka dobro gradio jace igrace i mogao da ih izgura dalje od kosa (to se videlo i sinoc). Gagicu predstoji mukotrpan rad i ucenje osnova centarske tehnike. Musli bi ubrizgavanjem odredjene kolicine Gordonove krvi postao centar na koga mozemo da se oslonimo. Anjusic mora da popravi odbranu, ali pre svega toga glavu.
Jednostavno, mladi su momci, oscilacije su neizbezne. Ubedjen sam da cemo izgurati ABA ligu do prvog mesta. Sad ce biti vremena za odmor. Ne slazem se da smo izgubili ispadanjem, jer mislim da je glavni cilj obezbediti Evroligu za sledecu godinu. Novac smo izgubili, ali smo dobili vreme za oporavak tima.
I nismo gubili utakmice zbog nedostatka srece, vec zato sto nemamo igraca za zavrsnice. Po meni je to Bogdanovic, uvek. On treba da ima loptu kad se resava utakmica, ali je jos uvek rovit. Lucic ne moze da resava, jer protivnik zna sta ce on uraditi. Vesterman ne moze, jer i pored zrelosti, nema mirnocu, zna da bude dosta dekoncentrisan. Ocekujem Bogdanovica u punom sjaju u drugom delu ABA lige i zavrsnici.
Za Partizan!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Svaka cast momcima borili su se ali jbg ovaj put smo ispali ali sledece godine nek se cuvaju!Svaka cast i grupici grobara culi su kad je bilo potrebno.Glavu gore crno-beli.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sta reci za ove kojima je najveca patnja i muka u zivotu sto je Dule rekao ono prosle zime i uradio ono proslog vikenda...pa jedva cekaju da ga pljuju za sve i svasta. Da li se time zadovoljava neki svoj ego i bude im merak ne znam ali vidim da je razlog pljuvanja sad odjednom i Andjusic a on zadnjih 2 meseca ima ovakav status. NIko ga sem par ljudi nije spominjao ovde i objasnjavao stvari oko njega, ali bre Dule se pokacio sa zabranjenima daj da odmah krenemo da ga napadamo za neigranje Andjuse, Cakarevica i Djekne

Odigras produzetak, znaci 45 minuta igre a minutaza:
- Leo 39!!
- Lucic 38
- Gordon 37
- DRagance 32
Andjusic i Cakarevic nisu imali ni minuta, rezervni plej nepunih 6 minuta.
I kako ocekivati da ovi momci sa ovolikim minutazama pruze odlicnu partiju do samog kraja, bez gresaka? Nerealno je. Svi su oni dali sve od sebe, ginuli na terenu. U 80% utakmica ove sezone minutaza je manje vise ista, narocito u EL. Od tolikog trosenja i umora dobro je da grese jos i duplo vise. Ovi momci nemaju adekvatne zamene!

Zasto je to tako, treba da se zapitaju oni koji su krojili tim na pocetku sezone, igraci tu nisu nista krivi.
MOrao je pored Lea da bude neko ko ima puno utakmica iza sebe, neko ko na iskustvo moze na povede ekipu napred, iznudi faul. Neko od koga i Leo i ostatak ekipa moze da uci! Neko smiren koga nece lopta povuci da pogresi kao Leo protiv Barce na par sekundi do kraja i sinoc onaj pas kad su ga isekli isto pri samom kraju. Znaci kasicno neikustvo i zelja da se resi. Jbg. uci jos uvek
Moralo je da se reaguje sa nekom cetvorkom jer nemoguce da se nije znalo da je Djekna mrtav sto se tice kosarke do kraja karijere! Zato se i dalje nadam da ce stici Dasic.
Morao je da roster bude bolji ili barem vise korisniji. I ne moze niko da me ubedi da za nesto boljeg igraca treba mnogo vise para. Moglo je i za ove pare da se probere nesto bolje.

Sta je tu, idemo dalje. Maksimalno skoncentrisani na ABA ligu. Nece vise imati izgovora za slabije partije, u vidu umora i istrosenosti zbog jakih EL meceva.
Znaci sve karte na ABA ligu i siguran sam da cemo tamo vrlo verovatno ostvariti sve pobede u narednih 6,7 kola i doci do mesta br.1!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jutro

Sad kad su pljuvaci zavrsili sa svojim nastupom, mogu da postavim jedno pitanje za koje cu nadam se dobiti odgovor.

OK, Gagi pokaze da je mrtav, da nema snage, Bertans OUT, Lucic premoren a Andjusic i Cakarevic se zagrevaju za domacu ligu jel?

Igracima se A ne moze reci, njima naklon do poda ali ovo sto radi Vujoseviceva tvrdoglavost i njegov inat ne doprinose dobro ovom timu. Daj im papire, oslobodi ih mucenja ako su toliki promasaji od igraca pa umesto njih dvojice dovedi bar jednog igraca koji ce se "ukapati" u taj zeljeni sistem a ne svaku utakmicu izvlaciti 200% od ostalih igraca a njih dvojicu drzati na klupi i odmarati ih za nesto. Mi covece igramo bez 3 igraca ( Djekic, Andjusic i Cakarevic ) a pojedini igraci imaju 35+ minuta u igri a da pri tome nemaju snage ni da mahnu vise rukama da nemaju snage.

Ako ti igraci nisu za Partizan, resavaj status, prodavaj ih, salji na pozajmice, dovedi samo jednog igraca umesto ta 3 ali igraca koji ce doprineti igri, igraca koji ima kvalitet da odigra par minuta umesto Luce ili Gagija.

Prefosriranost je izbacila iz takta i Lucica i Lea i Bogdanovica, sva trojica su odlicno poceli sezonu ali PREforsiranost ih je preko povreda izbacila iz ritma.

Sada svim silama na osvajanje ABA lige i daj da se resi ovaj status igraca koji uopste ne igraju a zauzimaju nam mesta na klupi.
 

Cleo_PFC

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
32
Reaction score
0
i dalje sam pri misljenju da je ne proci ovakvu grupu cist JERES!
i pre par nedelja sam napisao, da se nikad ne igra sa uslovno receno 12 klinaca. vec da uvek oni moraju imati pored sebe dva ili bar jednog iskusnijeg koji ce ih povuci.. uostalom, nisam to samo ja pricao, niti je to neka topla vada, to je misljenje i 99% ljudi koji se iole razumeju u kosarku...
ko je kriv sto kecman i rasko fakticki "oterani"?
ko je kriv za to sto ostavis andjusica umesto kecmana a onda tog istog andjusica ni ne koristis?
ko je kriv sto tori na vreme nije zamenjen?
naravno da nema bolje opcije od duleta za klupu, al da nas je njegova tvrdoglavost i sujeta ovog puta debelo kostala, to je vise nego ocigledno...
sto se tice abe, tu se ne sekiram, posto cemo i onako biti prvi... mene interesuje samo evroliga, a tu se dule ove godine debelo kockao a sada vidimo i da je debelo debelo podbacio.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Onaj ko posle ovakve evroligaske sezone, ostricu svojih kritika usmeri ka igracima - nikada se nije bavio ozbiljnim sportom i dozivljavao teske poraze.

Kada pet meceva izgubis prakticno na jednu loptu, prvo sto treba da uradis je da pogledas sastav tima. I onda vidis da su to sjajni, mladi momci koji, izuzev Luceta i sina Dragana, nemaju cestite minute profesionalne kosarke a kamoli igranja u elitnom evropskom drustvu.

Stojance i jos neki su ovde divno primetili sa kakvim smo mi zapravo sastavom bili barabar 2X sa Barsom, Bambergom i jednom sa CSKA. E tog Vestermana (kome bih vec danas dao ustedjevinu na cuvanje iako ce gubiti jos mnogo glupih lopti ove sezone) za prvog pleja je stavio Vujosevic. Tog Gagica je za rezervnog centra (Vranesa, Katica) stavio taj isti trener. Onog Kecmana i Bozica (ah, da, jedva stoji) je taj isti trener oladio. Sam je covek birao, sam rizikovao, sam se zajebao. Losa selekcija, losa strategija, o taktici naravno necu jer se ne razumem i nema sta da pricam.

Ekipa se - upamtite sad pa za sva vremena - ne podmladjuje tako sto oteras sve "matorce" i das mladjariji da potpuno sama presudjuje o svojoj sudbini. Jer ako to ucinis, dobices ovo sto i mi - ogromnu zelju, cudesnu borbu i prebolne poraze koje je samo perce delilo da predju na drugi tas. Klasicna sudbina svake premlade ekipe.

Prema tome, ovo nije neuspeh. Bice ako i samo ako sledece sezone na predstavljanju tima budemo videli manje od 80 odsto ovih momaka koji sinoc plakase u Svabiji. Ostanu li oni na okupu, TOP 16 ce biti realnost jer ne mogu ti mladi ljudi biti stariji od svojih godina, kao sto ni niko od nas to nije i nece moci nikada.

P.S. Posle carsava, malo carsava gneva. Na kurac mi, dame i gospodo, idu te podrske na Vujosevicev racun kada je odnos prema medijima i drugima u pitanju. Da, momak sa Sport kluba je postavio glupo pitanje, ali se covek 13 godina profi bavio kosarkom i nije debil. Nek je i debil, sta je problem sa ostalim novinarima? Ko na konferencijama sme da zucne? Jbt, pa naravno da je za mene, tebe i sve nas ovde on magistar kosarke, ali bolesno je bre da se njemu nista ne sme reci, pitati. Pa i ja sam za 90 odsto vas ovde magistar novinarstva pa ste, s pravom, komentarisali i kritikovali uz kafu neke moje tekstove (ni neznajuci da je pisao vas forumas :D). I pljujte, brate mili, ako sam nesto zajebao.
Kritikovali smo na ovom forumu Tadica, Nikolica, Slobu, Tita, kraljeve iako niko od nas nije sedeo u njihovoj fotelji; pljuvali smo profesore sto je skolstvo sjebano iako sem nekolicine nismo ni imali ispit iz pedagogije; jebali mater Petku (oh, da, Sestku) iako nikada nismo na fudbalskom SP vodili tim zemlje koja ne postoji, dok nas iznutra busi i kuso i repato, a cigani unistavaju atmosferu u i oko tima; pišali po doktorima koji su nam lecili suljeve iako pojam anatomije vezujemo za Danila Kisa... i tako u nedogled. I sve je to, hvala Bogu, bilo dozvoljeno i odobravano ovde, ali ne i zaboga reci nesto negativno o Duletu Vujosevicu. Nista, cuvajte i dalje vaseg sveca, za koga naravno iskreno mislim da treba da ostane trener KKP jer je za to mesto bolji od Fila Dzeksona, Peta Rajlija i Rika Adelmana zajedno.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Maestro, nisi u pravu...

Ako se ne varam, jedna o glavnih zamerki na racun VJa je bila nedovoljna minutaža Andjušićeva.... ako je to ostalo i sada nepromenjeno, zašto da se ne pomene?

Nisam samo sigurna šta je teže nekima da prihvate:
1. VJ je bio u pravu

ili

2. DV nije u pravu?

Zasto je to tako, treba da se zapitaju oni koji su krojili tim na pocetku sezone, igraci tu nisu nista krivi.

Apsolutno se slažem sa ovim što si rekao. Ali zašto se onda iščuđavaš kritikama na račun Vujoševića? Zna se ko se najviše pitao oko dovođenja igrača.

EDIT:
@Divan post....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top