Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Ne vredi se truditi sa "penjanjem na glavu" sa nasim ulaskom u Evropu. Jedan deo "tima" koji je oformio ribljousti sa ciljem ostvarenja onoga o cemu prica Dule, ima zadatak kontrole svega sto se pise o nama, i dozirano pustanje u stampu, tako da nista od toga nece ugledati svetlost dana. to se vec moze videti od pocetka prvenstva. Mi igramo sa Thunom, a oni raspalili o Napretku i nja nja nja temama koje veze nemaju sa fudbalom, ali se ticu njih. Oni, oni i samo oni. Jedino ovde gurbeti nemaju uticaj i nece moci da "diriguju", sve ostalo je "pod kontrolom"

Treba sve redom gaziti kao RK, a kad dodju na red i njih.Jedina sansa nam je to.
Da je neka druga garnitura u upravi, svi znamo sta bi trebalo da uradimo, ovako, mozemo samo da pobedjujemo do kraja i nista vise. Bice tesko, ali kad nije bilo.
Sve najbolje u Svajcarskoj, a posle da vidimo sta nam je ciniti, i ovde i u Evropi.
PARTIZAN SAMPION!!!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Питање је колико клуб може да утиче, јер се утакмица игра на терену ривала, али треба обратити пажњу на испаде. Не би ме изненадило да се понеки гурбет по директиви из Ћокијевог легла инфилтрира међу силне гастосе којих ће бити на утакмици, "сценарио Ђенова" ми се врти по глави.

Зовите то паранојом али ови умоболници су спремни на све. Пролазак Партизана у групе ЛЕ био би огроман ударац на њихове болесне мозгове.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Partizan iz prve utakmice i ovaj iz revansa nije isti tim.Stoji da su igraci isti,ali na psiholoskom planu mislim da smo sasvim nova ekipa.Ocekujem da 10 puta rasterecenije odigramo i naravno prodjemo bez neke narocite muke,plus cinjenica da opet igramo na "domacem" terenu.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja se najviše bojim nekog sranja. Naši ljudi tamo znaju da naprave govno čas posla. Dal su u pitanju cigani, mi ili repstacija uvek je na ivici nekog sranja. Nadam se nekoj dobroj kontroli i obezbeđenju i da sve na tribinama bude ok, a momci ko što neko već reče su sad sasvim druga ekipa. Mnogo su rasterećeniji, neki su fizički spremniji, bolje se poznaju. Ova utamica bi možda i mogla da odredi sezonu. Ako ispadnemo još ne daj bože nekim težim porazom bojim se da igrači opet padaju u bedak uz to istrošenost od puta i meča mogućnost gubljenja bodova protiv Rada. Ako pobedimo, veliki skok motivacije i samopouzdanja uz nadam se onda i slobodan ulaz za vikend i uz dobru posetu opet dobar rezultat protiv Rada kao protiv Radničkog i ništa nas neće zaustaviti. Uz to nadam se da bi onda još neko pojačanje došlo tako da bi nam pobeda izuzetno značila i svi treba da razmišljaju u tom pravcu da odigramo jako pametnu utakmicu tamo i da imamo na umu šta ona dobro može da nam donese...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Питање је колико клуб може да утиче, јер се утакмица игра на терену ривала, али треба обратити пажњу на испаде. Не би ме изненадило да се понеки гурбет по директиви из Ћокијевог легла инфилтрира међу силне гастосе којих ће бити на утакмици, "сценарио Ђенова" ми се врти по глави.

Зовите то паранојом али ови умоболници су спремни на све. Пролазак Партизана у групе ЛЕ био би огроман ударац на њихове болесне мозгове.
To nije nikakva paranoja nego realna opasnost sa tim umobolnicima.

Klub jeste gost ali moze da pozove navijace da budu sportski nastrojeni i da kaze da ima informacije da neki odredjeni pojedinci hoce namerno da naskode Partizanu.Tako se mogu probuditi nasi navijaci da u cetvrtak i oni paze da neko govno cigansko ne napravi sranje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.562
Локација
Kej Republika
Možda je mali off ali me zanima da li na naše igrače može uticati veštačka trava na terenu Tuna ?
Kolika je realna razlika u praksi ? Jbg na veštačkoj sam igrao samo po balonima ali kapiram da je na stadionima dosta drugačija...
Ako neko ima nekog iskustva nek podeli sa nama ....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.757
Realne razlike nema ako si realno sposoban profesionalni fudbaler....
Damo jedan oni moraju tri, damo dva oni moraju cetiri...prosta matematika....odemo lepo tamo sa namerom da prvi damo gol i to je to.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Iako se plasim da cemo u pocetku braniti rezultat mislim da je to skroz pogresno, moramo dati jedan gol jer sam siguran da ce nam oni uvaljati bar jedan. Kao sto drugar iznad rece damo jedan lepo i onda oni moraju tri sto mislim da je nemoguce !
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.702
Локација
Tamo gde si ti!
To nije nikakva paranoja nego realna opasnost sa tim umobolnicima.

Klub jeste gost ali moze da pozove navijace da budu sportski nastrojeni i da kaze da ima informacije da neki odredjeni pojedinci hoce namerno da naskode Partizanu.Tako se mogu probuditi nasi navijaci da u cetvrtak i oni paze da neko govno cigansko ne napravi sranje.

Nema sanse da ce cigani naci kamikazu koja ce da se ubaci medju Grobare.

Skrecem sa teme, ali oni ako budu nesto radili, radice to na utakmici sa Hrvatima.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Све је у нашим рукама. Резултат од 1-0 не даје никакву сигурност, али говори да смо били бољи за гол. Све што треба да урадимо јесте да пробамо да одемо скроз растерећено и да играмо фудбал. И то да играмо за гол, никако за чување резултата. Мислим и да смо таква екипа, тачније можемо да одемо и да се бранимо, али у оваквом саставу то би донело много више штете него користи. Него лепо на гол буразеру, па кад приме Швајцарци један, да видиш како ће ноге да им се одсеку. Као што смо умели да играмо, можемо да примимо и два, ал да уваљамо три...
Једино ми није јасно, а ко је упућенији, може да објасни, какав је ово наслов у Журналу, да су Митровић и Грбић тренирали нешто одвојено, и то на Карабурми? Јел то по плану, или шта? Стварно не разумем тај потез и о чему се ради...

Све у свему што се тиче саме утакмице, мислим, да заслужујемо пролаз. А самим тим се надам и да ћемо се онда адекватно појачати. И то би већ била друга прича.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Možda je mali off ali me zanima da li na naše igrače može uticati veštačka trava na terenu Tuna ?
Kolika je realna razlika u praksi ? Jbg na veštačkoj sam igrao samo po balonima ali kapiram da je na stadionima dosta drugačija...
Ako neko ima nekog iskustva nek podeli sa nama ....

Prvo, u Zemunelu, mislim, imamo teren sa vestackom travom. Drugo, u sklopu priprema za gostovanje Tunu, trenirali smo, ako se ne varam, na BASK-ovom stadionu, cini mi se da sam to negde procitao. I trece, poslednjih godina smo vec igrali na vestackoj travi vise puta - Tromso, Helsinki, Rubin. Ako nas poremeti vestacka trava, da prelazimo na futsal.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Veštačka trava na stadionu je puno bolje kvalitete nego u balonu a i na većini naših stadiona (pogotovo zimi)igrao sam više puta meni je sasvim ok a i mi imamo veštačku travu u Zemunellu tako mislim da ne bi trebalo predstavljati neki veći problem osim ako naši vole više džombe,rupe,visoka-niska trava,mekano,tvrdo...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Prvo, u Zemunelu, mislim, imamo teren sa vestackom travom. Drugo, u sklopu priprema za gostovanje Tunu, trenirali smo, ako se ne varam, na BASK-ovom stadionu, cini mi se da sam to negde procitao. I trece, poslednjih godina smo vec igrali na vestackoj travi vise puta - Tromso, Helsinki, Rubin. Ako nas poremeti vestacka trava, da prelazimo na futsal.
Prvo,nas teren sa vestackom travom u Zemunelu nema veze sa vestackom travom u Tunu.
Drugo,trenirali smo u Pazovi na terenu saveza na vestackoj travi jer je taj teren najslicniji terenu u Tunu.
Za trece si u pravu.:D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.757
Moze vestak da im prestavlja problem jedino ako im bude tesko da se naviknu na to da lopta ne odsakce na busen, da se ne klizaju itd... :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
U svetlu svih ovih novih dešavanja, sutrašnja utakmica protiv Tuna može se po značaju meriti sa derbijima na JNA iz maja 2010, na Veliku subotu godinu dana kasnije kao i onim iz maja ove godine... Mi prosto ne igramo samo protiv Tuna za jesen u Evropi nego igramo i protiv Cigana predvođenih zlim patuljkom iz Železnika i ostalom kriminogenom kamarilom koji više od sveg' žele da ne prođemo u LE.

Zato sutra veče naši igrači i stručni štab moraju znati šta je ulog... Ne moramo da pobedimo, ali ime našeg Partizana mora biti na žrebu za LE u petak!

orsato.jpg


I treba skrenuti pažnju našim igračima na Orsata... To je sudija koji će pustiti čvršću igru, ali istovremeno obožava da bude u centru pažnje... Zato, ako te u duelima biju, udri i ti njih, ali nikakvi prigovori, gestikulacije i slično ne smeju doći u obzir pošto Italijan takve situacije rešava sekundarno kartonima... Nema tolerancije.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ima jos karte u prodaji, zato Grobari iz CH, nemojte biti lenji, nego svi u Thun sutra. Ako mogu 3000 cigana doci na kup satova, mozemo valjda i mi na jednoj vaznoj utakmici! Thun ima mali stadion (10'000 mesta), najmanji budzet i po meni najgore navijace u prvoj CH-ligi. Ali nista jos nije odluceno, sanse za prolaz jos uvek podeljene. Po meni moramo barem jedan ako ne i dva gola dati, ako hocemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top