Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
i do sada, kada im nisu davane karte, više od pola partera B je smrdelo...

Još oni cigani redari puste tribine i parter da se spoje.... i puste ih još da maltretiraju ljude koji tu sede...

ne smem ni da pomislim šta će sada biti...
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
To su cigani simpatizeri valjda. Narko dileri bojkotuju ABA ligu ali zato ne bojkotuju evroligu u koju su usli preko ABA lige.
Ali i za to postoji neko objasnjenje sigurno nego me bas ono mrzi da ga trazim.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Имам неки осећај да би могли да направимо изненађење... :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kvota na nas konstantno raste sada je vec 10.5 , u inat kladionicama idemo po pobedu :) Srecno crno beliiiiiiiiiiii !
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Danas bas nesto pricam sa drugarom, i konstatujemo ti on i ja da je pravo vreme da Partizan pobedi na strani. Jos CSKA, de ces bolje! :šal
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Drugari ako neko ima link za prenos, neka ostavi, hvala vam unapred :)
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Kako će nosioci izdržati/preživeti ovu sezonu, pitanje za meleon dolara(naš budžet).

Mislim da osim onog Armanija onomad, niko nikad nije igrao utakmicu EL sa 6 igrača. Samo da se iščupamo iz ove situacije što pre.

Koliko je ovo ozbiljno sa TK?
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Nekada su samo finansije bile problem...i mogli smo se nositi sa tim problemom.

A u ovoj baksuznoj senoni em nas finasije jebu em povrede nas unistavaju...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
jbg desilo se ono cega smo se svi plasili. Sa ovako tankom klupom i malo igraca u rotaciji a ovi koji igraju imaju ekstremno veliku minutazu, neminovno je bilo da dodjemo u ovakvu siuaciju. Sad ulazimo u najvazniji period sezone sa dva povredjena veoma bitna igraca. NIje se imalo para e sada ce morati da se nadju. Samo daj Boze da nije nista strasno sa Vestermanom i da se vrati za koji dan inace smo ga nadrljali!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebeno sranje, pa dal je moguće!? Ako budemo igrali i bez Lea i bez Muslija protiv FMPa biće strašno...Samo da sve bude ok sa Leom...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ta utakmica protiv FMP-a uopšte nije bitna. Bitno je da bude samo istegnuće i da nisu pokidani ligamenti... Ostaje da se nadamo da je tako. I 15 dana pauze je ništa naspram 6 meseci.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Veliki maler nas je poterao sa tim povredama , i to sve zbog male klupe koju imamo..... Dule je morao vise da koristi Bezbradicu, Salica..... ili da se dovede neko drugi (znam da para nema :( )

Daj Boze da povreda Westermana nije ozbiljne prirode .....
Ako je ne daj boze ono najgore i odsustvo duzi period , mora se dovesti pokjacanje ....
A posto para nema , treba pokusati i dovesti nekog igraca na pozajmicu , npr iskoristiti dobre odnose sa Barselonom i dovestti Pullena na ppozajmicu posto njima ne igra a nama bi znacio ....
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Koji debakl...nadam se da je Leo dobro
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Au dugo vremena nas neko nije ovako razmontirao.Sad mi je mnogo jasnije zbog cega Dule nije davao priliku Bezbradici, on covjek odbranu ne igra uoppste, a ni u napadu veceras nije nista pokazao, Djekic je barem znao kad udje da ubode tricu ovaj to moze samo sanjati.
Nadam se da sa Leom nije nista ozbiljnije inace smo ga najebali.
Budemo li kompletni u revansu ovu CSKA dobijamo ubjedjen sam.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
po meni sramno izdanje,ali se vise nije ni ocekivalo.. nadam se da je leo dobro !! mnogo se plasim utakmice sa fmp-om,samo da nam se i tamo ne dogodi debakl.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Више брине повреда Вестермана него пораз од 40+ разлике... Како бре немамо среће с тим повредама јебем ти живот.

Што пре заборавити ову утакмицу.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jednostavno je tako sudjeno, nije se moglo ... Ne krivim nikoga, zgazili nas i to je to.
Idemo dalje bice bolje u narednim utakmicama samo da su Kinsey i Leo ok.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top