Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Suludi je ocekivati ikoga kvalitetnog da dovedemo...jedina nada nam je da ova djeca sto su gurnuta u vatru proigraju..za Tomica i Ilieva se nadam da ce otici jer nikad nisu trebali ni doci, bar ne jos jer nisu dotasli da vode prvoligase, kamoli Partizan.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Zato je u komsiliku realno da dodje jbni Sisinjo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.802
Локација
Храм фудбала
Zar tokom sezone nije isla prica da smo zavrsili vec 3-4 igraca i da se samo ceka kraj sezone kako bi zvanicno objavili
.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa dva već znamo, a kao treći se pominjao onaj bek iz Javora. I eto Nikola je napisao da je završen golman.

Tako malo pameti i ljubavi prema ovom klubu je dovoljno da se odradi ovaj prelazni rok i napravi odlična ekipa, bolja od svih prethodnih koje smo imali u godinama dominacije. Odlična ponuda, a prelazni rok još nije ni počeo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Jebeš ga, kukate za Markom Jovanovićem. Cenim to što je Grobar, ali čak i da se niko ne dovede, radije bih tu gledao Miladina.

Cenim da nisi odgledao nijednu utakmicu ovog proleca... Ako nista drugo, onda nisi gledao uzivo. Miladin Stevanovic nema nijedan kvalitet koji bi ga preporucio za poziciju stopera. Kao i more igraca iz nase skole, zarobljen u nekim medju pozicijama, bez da je profilisan. Bas onako kako mi "volimo" - polivalentan igrac.

Pandan su mu gomila igraca iz veznog dela, gde prosto nemas pojma sta ta deca uopste znaju da igraju. Obzirom da su za sredinu malo tanani sa idejama, da pozadi ne umeju da igraju takticki i kvare igru - ti ih onda gurnes na krilo - a oni veze nemaju sa krilnom pozicijom... Vazno je da su talentovani...

Marko Jovanovic je na prvom mestu vrlo ispravan momak, zatim je iskusan, bolji nego u prvom mandatu kada nije bio uopste los. U moru stopera koji su prosli kroz Partizan ima daleko izrazeniji ucinak. Plus zna klub, svlacionicu, zamenik kapitena i sl. Na sve to, zaradili smo solidne pare na njemu kada smo ga prodavali prvi put.

Tomic ima te "strucne" tripove... Tipa neracunam na Cirkovica, ali zato utakmicu sa OFK igram sa Miladinom. Cenim da ce i Balazica da otera. Tako da ako ne planiraju da dovedu dva proverena stopera, posto Gogua ima te pijane tripove kad ne zna gde bije, (valjda je ovde rakija jaca nego gore), Milenkovic je vise da cepa drva na nekoj planini, dok ne postane igrac, Balazic tek izasao iz povrede...

Mada ko zna, mozda mu u trenutku briljantne strucnosti padne na pamet da igra pozadi sa trojicom kao sto bi voleo...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Meni samo nije jasno što je dovodio Marka, ako ga sada neće. Ionako je prolećnu sezonu trebalo iskoristiti za leto koje nam sledi, a mi i one što smo zimus doveli teramo sada.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zato što je poslao ekipu na odmor pa ih posle dva dana zvao nazad. Zato što je to Ivan Tomić. :D
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
mrzime, sve se slažem.
A da li je moguće da je Markovo zdravlje upitno?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Niste pomenuli i onog Freda Frajdeja ili tako nešto. Na klipovima deluje solidno. KAžu da je neko kao na tviteru valjda objavio da su ga zapazili ovi naši.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Balažic je ex yu, tako da je to valjda ono 4+2.
Golman kog sam pomenuo, ako se promeni uprava, otpada verovatno kao opcija. Jedino ako ga Ðuka bude hteo...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Spisak srpskih fudbalera čija je (po Transfermarktu) trenutna vrijednost
između 750.000 - 2.000.000 €‚ a kojima ove godine ističe ugovor:

http://www.transfermarkt.de/detailsuche/spielerdetail/suche/3767999

Treneru‚ sportski direktore‚ upravo‚ izvolite.

Braca Scepovic u spic, Pantic iza njih.

Mislim da na listi ima igrača koji bi sigurno bili pojačanja i za mnogo jači PFC
od ovog sada.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.317
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ako dovedu zver na mestu stopera,onda bih donekle razumeo odluku o zahvaljivanju marku jovanovica. Ali,znajuci nas i nacin poslovanja,valjda je svima jasno da od toga nema nista. Dakle,grozan i glup potez!
Kao prvo,mare je odigrao vrlo solidno prolecni deo i direktno je zasluzan za osvajanje kupa.
drugo: decko koji moze biti upotrebljen kao back up,i na kog se uvek mozes osloniti u rotaciji.
i trece: logicnije bi mi bilo da milenkovica posalju negde na kaljenje,a sezonu poceti sa maretom,goguom,balazicem i cirkovicem. Ali ne, mi cemo malog blekija forsirati sto vise. Znaci,gurnucemo golobradog deckica u kvalifikacije za LE,gde nas mina vrlo lako moze zadesiti vec u drugom kolu.

Neka,sacekajmo da vidimo ko ce uopste voditi tim i prelazni rok. Nadam se da cemo saznati sto pre.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Cenim da nisi odgledao nijednu utakmicu ovog proleca... Ako nista drugo, onda nisi gledao uzivo. Miladin Stevanovic nema nijedan kvalitet koji bi ga preporucio za poziciju stopera. Kao i more igraca iz nase skole, zarobljen u nekim medju pozicijama, bez da je profilisan. Bas onako kako mi "volimo" - polivalentan igrac.

Na JNA sam ovog proleća odgledao svaku, osim Vojvodine u poslednjem kolu, a van JNA sam bio samo na Vračaru, u rupi i u Milanovcu. Nemam potrebu da se hvalim kako idem na tekme, ali kad već ovako "ceniš", onda je red da napišem da grešiš. Možda jednostavno nemam pojma o fudbalu.

Oko Miladina može da se diskutuje. I sam sam napisao da me nije oduševio, ali ne mislim da nema nijedan kvalitet za štopera. Koliko je dobar, to ćemo još da vidimo, ali sam ja sasvim siguran da ništa ne gubimo time što će on da bude opcija umesto Jovanovića.

To da je Jovanović ispravan momak ni ja ne sporim, ali sporim konstataciju da je u ovom mandatu bolji nego u prošlom. U prošlom mandatu nije bio loš, a u ovom mandatu je bar za dve klase slabiji. Imamo dva mlada štopera kojima treba pružiti šansu i to je to.
Pozitivan je lik, pamtim pozitivne stvari u vezi sa njim, naročito onaj gol na Omladinskom stadionu protiv Borče, kada je nastao potpuni haos kod nas na tribini, ali stvarno ne mislim da je veliki problem da ga se sada odreknemo. Jbg, ne treba nam, to je bar moje mišljenje.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Svi cemo se sloziti da je Mare kritican za evropskog fudbala. Da ga ostavimo na klupi nije nam cilj jer imamo Stevanovica i obog drugog klinca uvjek mu zaboravim ime. Na Balazica tesko da ce se racunati. Mislim da je Ilijev u proslom intervju rekao da ciljamo na stopera, desnog beka, 2-3 spica, 10ku i krilo. Pa sad......
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ostacemo bez upotrebljivih stopera jako brzo, kao i uvijek...losa odluka jer seuopste ne nadzire kako ce odbrana izgledati.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.321
Локација
Banja Luka
Ajde da smo doveli 2-3 stopera pa da shvatim, ali ovo mi nema smisla... Tim pre jer Ostojic kukavac i kad je zdrav nije ni za k. a Balazic je tek izasao iz povrede. Ne shvatam, solidan je za nase njive, plus moze po potrebi da pokrije i desnog beka, i dobar je kao rezerva, a i nije stranac. Ili smo vec ugovorili neke stopere, pa da smanjimo platni spisak, u sto nesto ne verujem, znajuci kako se kod nas "planski" radi... :pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
joj daj otvorite milevu :)

ovaj ivica ima viziju ,sve boNba do boNbe
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top