Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Do pre desetak dana sam zeleo i prizeljkivao da :pickaciganska ispadnu odmah na startu kvali u Q2 i da se u sezoni kupanja oproste od evrope. Medjutim analizirajuci nasu i njihovu sezonu 2015/2016, nikako nije interes Partizana da :pickaciganskavi i OSTALI klubovi ne doguraju sto dalje u evropi. Cak sta vise idealno bi bilo da grupu LE igramo i mi, i cukaricki i :pickaciganska i novosadski cigani.

Iskreno da ti kazem,ja ne poznajem nijednog navijaca Partizana(a znam ih bas dosta) koji bi zeleo da ciganska drolja igra u LE.Svaki navijac Partizana oseca odbojnost(ogroman deo nas i mrznju) prema cz.Meni ljudi koji navijaju za taj klub deluju kao defektni u glavi(ima ih i normalnih svakako,ali to je manjina).A sto bi nasi vaterpolisti rekli-oni smrde.Razlozi koje si naveo da je bolje da udju u LE takodje nemaju logiku.Kad smo osvojili 6 titulla po redu(7 su nam ukrali),tada smo igrali LE,pa LS,pa opet LE...i nista nam nije falilo.(isto je radio i KK Partizan).E sad,cigani su tada bili u problemima,ali eto recimo 2003 nisu bili u problemima,a na polusezoni smo bili skoro egal.A igrali smo protiv Reala(Galaktikosi),Porta(osvajaca LS) i Marseja(finalista LE).
Nemam nista protiv da Cukaricki igra LE,ali stavljati one smradove("komsije") ili cigane 2 u tu listu je najblaze receno-NEUKUSNO.Da Bog da nikad ne usli u LE ili LS.Neka pocrkaju od muke,gledajuci kako mi igramo tamo gde oni nece nikad.Onaj za kojeg kazu da je picousti i da je peder ne moze da im pomogne u Evropi.
PS Kad bi jedan ozbiljan tim psihologa-psihijatra(za njih u vecoj meri) iz neke zemlje van ex-YU napravio ispitivanje nas i njih razjasnio bi mnoge stvari.Ja njihove ljude recimo prepoznajem(a verujem i vi) kao sto prepoznajem siptara na ulici u Skopju.Nema greske,mnogo retko.
PPS Izvinjavam se sto sam toliko rasirio temu,ali me je razocaralo ovo "navijanje" za LE.Partizanovac i Grobar po meni nikad ne sme tako da razmislja.Kazem opet-po meni.Sto bi rekao Bozo Koprivica-"Da igraju protiv 11 Hitlera,ja navijam protiv zvezde.To je ESTETIKA."
https://www.youtube.com/watch?v=nP6mkGqYFog
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...dite-nam-devet-igraca-trojicu-u-napadu/136586

Ajde da vidimo bar pola od ovog cuda.

Inace, kad je vec Ivica dosao na mesto SD, sto nikako nisam zeleo da ne bih pokvario sliku o njemu kao igracu, voleo bih da ostane sto duze, jer mi deluje, iako ne znam coveka licno, da je on toliko posten da nema teorije da moze da ima bilo kakve zle namere. Jednostavno cim vidis tu pojavu, jasno je da tu nema govora o nekoj pokvarenosti. Mislim da ce cim bude osetio da su lopurde pocele preterano da se mesaju, napustiti funkciju.
Sale Ilic, Zvone Vukic, Ivica Iliev... ta tri imena su mi sinonim Partizana 21. veka.
Kakve je kretnje imao taj covek, da je imao neku pristojniju realizaciju, daleko bi dogurao.
https://www.youtube.com/watch?v=SLe1dP7mLh0 ovo bi mozda Mihajlovic mogao da pokusa iskopirati... neka Ivica lepo obuje kopacke i demonstrira.
https://www.youtube.com/watch?v=phqSvwN4B5Q ponovljeno i u dresu Visle, 0:30.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo da manje priča i više radi. Dela uvek najbolje pričaju.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...dite-nam-devet-igraca-trojicu-u-napadu/136586

Ajde da vidimo bar pola od ovog cuda.

Inace, kad je vec Ivica dosao na mesto SD, sto nikako nisam zeleo da ne bih pokvario sliku o njemu kao igracu, voleo bih da ostane sto duze, jer mi deluje, iako ne znam coveka licno, da je on toliko posten da nema teorije da moze da ima bilo kakve zle namere. Jednostavno cim vidis tu pojavu, jasno je da tu nema govora o nekoj pokvarenosti. Mislim da ce cim bude osetio da su lopurde pocele preterano da se mesaju, napustiti funkciju.
Sale Ilic, Zvone Vukic, Ivica Iliev... ta tri imena su mi sinonim Partizana 21. veka.
Kakve je kretnje imao taj covek, da je imao neku pristojniju realizaciju, daleko bi dogurao.
https://www.youtube.com/watch?v=SLe1dP7mLh0 ovo bi mozda Mihajlovic mogao da pokusa iskopirati... neka Ivica lepo obuje kopacke i demonstrira.
https://www.youtube.com/watch?v=phqSvwN4B5Q ponovljeno i u dresu Visle, 0:30.

Шта је он радио несрећном Карлеуши ту утакмицу ... Овај је само у првом полувремену зарадио бар три жута картона, јер је од муке морао да хвата рукама Илиева. Срећа Карлеушина па је суђење на дербију такво какво је.

Мени се током пролећне полусезоне чинило да нам треба 13-14 нових играча, тренер и СД су ипак скратили то на 9 (претпоставка да Шаранов и Михајловић остају, а измене су само за пичке - па нам толико играча и не треба).
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ma kakav Rumun, pa ne vodi Nedic prelazni rok pa da nam prodaje fore sa propalim fudbalerima sa renomeom(citaj Bozinov).

Rumun je bio dobar, ali 2 godine ga hronicno muce povrede, preveliki rizik, nece se Tomic kockati sa tim

Valjda ste iz prethodnog prelaznog roka mogli skontati da Ivica i Ivan traze igrace koji imaju dobre sezone iza sebe, a ne polovnjake koji stizu iz bolnice, tribina ili egzoticnih destinacija
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nije nam dosta debeli Bugarin, moramo da imamo i debelog Rumuna...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.240
Reaction score
2.817
Sad biti pametan kao sto rade ovi u Mariboru i lijepo dati koliko toliko pristojne plate uz dobre bonuse za evropske i titulu, pa da se necemu nadamo. Ako budemo trazili samo ove za koje ne moramo obestecenje, a ne zelimo im dati ni platu, tesko cemo sta uraditi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dovode ga jer potencijalno može da se proda za par miliona. Mlad je i perspektivan.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
CIprian Marika-- obzirom kako se pise njegovo prezime, moguce je da cemo uz Ivicu imati dugoprizeljkivanu MARICU
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
On je otišao u Dansku. Može biti onaj iz Čuke ili neko za koga nismo čuli ako je domaći. Podržavam ako je zamena za Šaranova, ako je talentovan neka ga. Onaj Nikolić iz Jagodine može biti opasan golman ali i on je otišao preko čini mi se...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.801
Локација
Храм фудбала

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top