Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Lepo zvuči, samo mislim da je on produžio ugovor sa Slovanom.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Produžio je ugovor do 30.06.2020, ali traži izlaz odande, dugo je tamo... Za ovakvog igrača treba izdvojiti Slovanu onoliko koliko za njega Turci nude - 800k-1M plus 20% od naredne prodaje.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.421
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija
Forsira uspavanku, uspeo je da uspava sve osim protivničkih igrača.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Gajim nadu da je Miletic 2 dimna bomba ili zamjena za pravo pojacanje. U vosi i Vesterlou nemaju bas neke pohvale za njega. Jbt toliko sam se radovao ovim kvalifikacijama ali uvijek nekako uspiju da mi sjebu raspolozenje.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Meni je ako ne ode niko uspeh, realno nama treba kontinuitet, da dođe odličan igrač pa mu treba vreme, utakmice
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Ako dođe Suma, a zadržimo Leonarda, Đuku i Evija, smatraću ovo uspješnim prelaznim rokom.
Međutim, jedna stvar me zbunjuje...uz naše utakmice, najčešće pratim Vojvodinu, a Miletića se uopšte ne sjećam!?
Ipak, kad se sjetim koliko sam negodovao kad smo angažovali Ostojića i Đuričkovića, naravno da ću podržati Ivicinu odluku.
Isto tako osjećam i da će bljesnuti neki klinac jer i Milenković i Mitrović su se pojavili niotkud.
Bili su 4/5/6. opcija i stručnog štaba i navijača...
Sticajem okolnosti, potvrdiše talenat, napuniše nam i trofejnu salu i kasu!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sve je to ok, ali ti umesto Blekija, stene, dovodiš Miletića iz tima koji prima 2-3 gola po utakmici od šale, a može da igra i beka, što je i igrao, dok stručnjak tralalatović nije video njegov talenat na mestu štopera...
Nisam ni ja da se akontaciono pljuje, ja sam bio ravnodušan kad je dolazio Ostojić, podržao dolaske Đuričkovića i Marjanovića npr., samo sam bio protiv Stevanovića (golmana), i ovo sad mi je neozbiljno, u najmanju ruku...
Ako je za neki bekap, ok, ako on treba da igra.... bolje da igra Ćirko, pa Miletić levi bek da uleti na levog štopera u slučaju nužde...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ostojic je primio 7 od zvezde, ovde se pisalo da bolje da je dosla baba vanga, nego on. Covek ispade Tiram licno. Bice vremena za vredjanje, Iliev radi najbolje sto moze.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Bilo bi lepo Suma da dodje prizeljkujem ga odavno, a osim toga sto bi igrao iza napadaca moze da pokrije u Leonardovu poziciju ako se sa nasim brazilcem desi nesto nepredvidjeno. Kao i svakom afrikancu nedostaje mu par "dasaka" u glavi i sa te strane ne bih ocekivao previse ali je fizicki i tehnicki izuzetan...
Pojma nemam ko je ovaj Miletic mislio sam da se neko zeza :) Tako da ne bih o njemu mogao nista da kazem... Realno, imamo razlog da se nadamo da je Iliev opet potreVio u centar...bar smo toliko duzni njemu i skauting timu koji stoji iza njega :)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledam sada spisak ovih igrača koji su otišli u Sloveniju i ništa mi se ne sviđa. Naravno to je dobar znak dugoročno gledano :)

Definitivno nam treba neko pojačanje u napadu i u odbrani.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Zašto mi ne angažujemo Tejga? On je sad slobodan igrač. U paru sa Djukic ���� kako znam kad smo osvojili titulu on je napisao na svom instagram profilu da će grobar uvek ostati u njegovom srcu...

Tejgo je neupotrebljiv više. Nije bio loš tu sezonu sa dva gola kurvi, otvorio lepo protiv Inđije prvo kolo,posle bilo lepih golova, ostaće umpamćen večno, ali sada realno nije ni približno igrač za Partizan.
Ako uopšte i igra?

Neozbiljno strašno.
Umesto da damo 300-400k za obeštećenje za nekog ko bi bio pravo pojačanje, mi dovodimo ono što već imamo, ako ne i lošije, za dž, naravno...
Tako će baš da se uđe u LŠ ili LE...

Ali dobro, kad krene Đukina tika-taka bićemo strah i trepet...

Nema pravila, ali baš. Ušli smo su LŠ za 30k evra koliko smo platili Radišu OFK Beogradu , i izdominirali kroz kvalifikacije doduše i žreb je bio dobar Pjunik, Helsinki pa Anderleht tu smo bili pata sa njima, ali onaj mastorski potez Saleta kapitena preko odbrane do Klea a ovaj lobuje golmana. 2-1 za nas ludnica na tribinama :respect . A sledeće godine bacili lovu na Eduarda i Adersona oko 1,5miliona.
Sve je kako ti se poklopi.

Soumah je nesto najblize Moreiri, cak mislim da moze da bude i nadogradnja. Kada bi dosao u Partizan, ja bih skakao od srece.

Ne mogu ni da pomislim trio Leonardo-Djuka-Soumah
Iskustvo u praćenju Partizana mi ukazuje na opreznost kada god smo mi bili spremni da damo pare za nekog igrača, a prvo nas je odbio taj nije došao.
Daj bože da se varam.

Ako dođe Suma, a zadržimo Leonarda, Đuku i Evija, smatraću ovo uspješnim prelaznim rokom.
Međutim, jedna stvar me zbunjuje...uz naše utakmice, najčešće pratim Vojvodinu, a Miletića se uopšte ne sjećam!?
Ipak, kad se sjetim koliko sam negodovao kad smo angažovali Ostojića i Đuričkovića, naravno da ću podržati Ivicinu odluku.
Isto tako osjećam i da će bljesnuti neki klinac jer i Milenković i Mitrović su se pojavili niotkud.
Bili su 4/5/6. opcija i stručnog štaba i navijača...
Sticajem okolnosti, potvrdiše talenat, napuniše nam i trofejnu salu i kasu!

Realno izabrao si klub da pratiš svaka čast. Ne postoji ljigaviji klub posle Kurve BG, a koji se više trudi da je stigne.
Neka ga puši Kurva NS ziveo Partizan.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.466
Локација
Kej Republika
Ako dođe Suma, a zadržimo Leonarda, Đuku i Evija, smatraću ovo uspješnim prelaznim rokom.
Međutim, jedna stvar me zbunjuje...uz naše utakmice, najčešće pratim Vojvodinu, a Miletića se uopšte ne sjećam!?
Ipak, kad se sjetim koliko sam negodovao kad smo angažovali Ostojića i Đuričkovića, naravno da ću podržati Ivicinu odluku.
Isto tako osjećam i da će bljesnuti neki klinac jer i Milenković i Mitrović su se pojavili niotkud.
Bili su 4/5/6. opcija i stručnog štaba i navijača...
Sticajem okolnosti, potvrdiše talenat, napuniše nam i trofejnu salu i kasu!

Ja uz nase utakimce pratim reprize nasih utakmica. Najcesce...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.801
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ahahahhaha, ali BranimiRS, i to još ćirilicom.. :buhaha
izvini brate ako si naš, ali ovo taaako kandi na :pickaciganska da je stvarno :confused
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Realno izabrao si klub da pratiš svaka čast. Ne postoji ljigaviji klub posle Kurve BG, a koji se više trudi da je stigne.
Neka ga puši Kurva NS ziveo Partizan.

Alert, alert!!!
Potencijalni beli orao, patriota.

Ja uz nase utakimce pratim reprize nasih utakmica. Najcesce...

Mozda covjek djecu uspavljuje Lazom Bakmazom ...

Koja sekta. :D Za vas su Jehovini svedoci oličenje tolerancije i uvažavanja različitosti. Lepo je sa vama deliti ljubav prema istom klubu.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Gledam ovog vlahovića po instagramu šta kači, i sa kakvim ribama se dopisuje, sve kurava do kurave, 15 godina starije od njega, osetio mrs bubuljičavi pubertetlija i poludeo.... šteta, delovao je kao dečko na zemlji
Jbt dobiće neki sifilis od sandre partizan, umesto da ganja klinke iz razreda

A dete jebote, pojma nema ni o čemu, žao mi ga je
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top