Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Svaka cast svakom od momaka, kapa dole

"Golmanu" i novom Miljkovicu mogu da pozelim sve osim "svaka cast"!
Ivice, Djukicu, ako ne vidite ono sto i slep vidi, onda se gonite u tri lepe! Pojacanja bre!!!
Ciganski govnari, crknite picka vam materina!
Filipovicu, predji da predajes o spejs satlovima, posto se u svoju struku ne razumes!
Pandure, taman sam zaboravio traume iz tvog golmanskog opusa, ova intervencija tvog pulena me podsetila na stoti derbi, jebem ti zivot.
Hvala Bogu pa imam dosta ladnog piva veceras, jao Partizane...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Daj jebenogn krštenog veznjaka, celu utakmicu mučni Tavamba i Đurđević moraju da kupe lopte na pola pa da idu prema golu, to Mesi ne bi izdržao.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Ja se ne secam da sam gledao bolji FKP u Evropi..
U ove dve utakmice u 4 poluvremena nismo imali ni 1 gram sreće..

Ono sto sam ubedjen da je došao Ludogorec,Bate,Salcburg,Kopenhagen,Qarabag svakoga bi prosli ubedjen sam.

Pohvale za Djukica za presing na 70m od našeg gola i stil igre !!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Zadovoljan igrom, nezadovoljan rezultatom :( Igracemo LE :napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da li nam na ruku idu današnji rezultati što se tiče žreba za le ? ( U smislu da budemo nosioci )
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
I ladno smo ih mogli proci! samo da je jankovic bio prisebniji kad mu dadose poklon. imali smo dosta opasnih napada, ali skoropa uvek falio je zavrsni pas. odbrana, za divno cudo, vrlo solidna. kljajicu, ubij se:pop.
marko jankovic izrasta u sjajnog igraca. fali mu snage.
sa ovakvim pristupom mozemo do jeseni u evropi, bez obzira ko nas zakaci u plej ofu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovakva igra raduje..uliva samopuzdanje i energiju..samo da ne dodje posle ove utakmice do emotivnog praznjenja kod igraca zbog zaista propustene sanse da prodjemo dalje..bice ovo dobar tim i dobra igra..samo neke stvari da se malo doteraju..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo zadnji vezni da ima normalan uz Evertona sve bi bilo dobro, kupio bi propuste odbrane! Jebem ti sreću kad si osudjen na Jevtovica ili Kosovica!

Ali mislim da ni jedan ni drugi neće previše igrati. Suma će igrati ono sto je igrao Moreira, levo umesto Leonarda novi igrac, samo Everton zadnji vezni i gazi!

Ja ne pamtim kada smo mi nekoj jakoj ekipi stvorili ovoliko sansi u dve utakmice a primili gluplje golove!

Kljajić nam se usrao u život, drugi gol nam ubio moral... smorio sam se...
Ali ponosan sam na ove momke, BORBA BRE je bila do kraja!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Tacno zasluzujete Drulovica na klupi i Babovica sa kapitenskom trakom i 10kom na ledjima.
Momci svaka cast, kapa dole.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.946
Reaction score
7.945
Pirejski garagani nemaju pojma, ako ne budemo povlasceni u plej ofu za LE bice teze nego u kvalifikacijama za LS.
Od kakvih smo klosara primili 5 klosarska komada, majko mila. Zasto primamo 5 komada, dali neko iz strucnog staba postavlja to pitanje.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Rankov golman samo što dalje od Partizana, što pre.
Ostalim momcima svaka čast, svima, bili smo bolji u ovom dvomeču, što je neverovatno.
Ali smo umetnici, majke mi, mi uspemo iz jedne šanse za 60 minuta da primimo dva gola.
Ono što mi bode oči je što smo se predali na 2-1, na 2-2 se vidi da i dalje niko ne veruje, odmah ulazi Saša Ilić umesto Tavambe, a ne npr. Đole. Jeste 84. minut, ali ne možeš da se predaješ!
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Naša zadnja linija:
Golman; 27 godina, celu karijeru u Banana Ligi Srbije
Desni bek; 32 godine, celu karijeru u Banana Ligi Srbije
Levi bek; 26 godina, celu karijeru u Banana Ligi Srbije
Štoper desni: 25 godina, celu karijeru u Banana Ligi Srbije
Štoper levi: 33 godine, celu karijeru u Banana Ligi Srbije
Zadnji vezni (osigurač): 24 godine, celu karijeru u Banana Ligi Srbije

Dakle naša zadnja linija, kičma tima, ima prosečno 28 godina i NULA minuta ozbiljnog fudbala tokom karijere. Toliko o našim šansama protiv bilo koje ozbiljne ekipe.

Šta vredi što igraš ozbiljan fudbal, što imaš određeni kvalitet u navali, kad im leđa čuva gomila livadara koji nisu "š" od školovan fudbaler.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jednom recju ponosan.

Od 5 golova sto smo primili bar 3 su bila glupa, dok su svi nasi golovi bili na znanje a ne na srecu.

Eto sad Kosovic kad je usao odigrao fenomenalno, a da je igra od pocetka garant bi usrao 50% lopti.

Steta sto ona Jankoviceva nije usla u 86', ko zna sta bi bilo do kraja. Odlicno je odigrao.

Tawamba ploditelj, dribla, trese, znaci mnogo ovoj ekipi.

Djurdjevic zemljoradnik, trci ko navijen i pao je gol mnogo lep.

Everton imao 2 kriticne izgubljene, ali je ostatak pokidao.

Pantic kad je usao samo se krio iza Miletica, veca je muda levi bek pokazao. Jos onaj sut nerezonski, strasno...

Suma zna fudbala, samo da nabije kondiciju nadam se da cemo imati srece malo i da udjemo u LE i da tamo izdominira.

Kljajic skinuo dve odlicne sanse ciganima, ne zamerim mu nista onaj prvi gol. Odlicno brani od pocetka sezone i ovo mu je prvi kiks, a siguran sam i poslednji.

Djukicu zameram samo uvodjenje kapitena umesto Jovanovica, nema Sale snage a bome vise ni rutine za ovakve utakmice.

Steta, bili smo daleko bolji u dvomecu, nazalost ispali smo ali smo bar muski poginuli. Sad da me pitate jel mi drazi ovo ispadanje ili prolaz protiv onih azerbejdzanaca ili kojih vec, rekao bih ovo ispadanje. Gledali smo Partizan koji zelim da gledam u buducnosti.


Imam jednu zelju a to je da nastavi Djukic da radi, ali da to bude bar 5-6 godina, da napravi sistem i uigra ovo sve. Da dovedemo kvalitetne igrace na pozicijama koje skripe. Nije lako ni igracima, igraju skroz drugaciji fudbal u odnosu na pre tri meseca. Dovoljan je sekund odsustva i jebiga...Treba im rutine za ovu postavku i nacin igre.

Verujem da za dve sezone ako Djukic bude ostao mozemo do LS, a vec sledece do proleca u LE. Ove cemo videti sta ce biti...

Nista, idemo na trofej LE sad i u grupe LS direktno sledece sezone :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.200
Reaction score
18.688
Локација
U Kinšasi
To sto su oni nama davali nisu nikakvi "glupi" golovi, vec nedisciplina, amaterizam i neznanje.

Da li ce neko vec jednom da skine ovog cigana sa gola? Ako moramo da trpimo pojedine mandove sa mandovskim manirima zbog njihovog ucinka na terenu, ne moramo da trpimo ovog metiljavog na golu. A onaj ko je njega proglasio za nekakav projekat i resio da napravi golmana od njega, nek se ubije.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Nazalost jaci su tacno za taj prolaz. Idemo dalje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.946
Reaction score
7.945
Shone brate, sve si rekao. DAJ BOZE da udjemo u LE i da nam zapadnu oni u grupnoj fazi. Majku im jebem. Besan sam. Ovo bi ozbiljan trener dobio. Djukicu poraz na tvoju dusu. Imas jos 2 utakmice fore.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.032
ilysova ti si debil decko
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top