Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Da nije Stojketa, ne bi ni bili u prilici da uživamo večeras u tome što ćemo dočekati proleće. Svaka mu čast i ako ode treba mu se samo pokloniti do poda i zahvaliti, verovatno ga čeka još jedan dobar angažman zahvaljujući nastupima u Partizanu ove jeseni. Najbolji naš golman, nek se naplati još malo dok može pa nek se vrati još jednom da završi karijeru u Partizanu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Mora sreca malo da nas nervira, veli gresni smo. Ali otvorila se na kraju, BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ko sto je Tulja napisao u temi srpski fudbal, situacija i dalje nije tako strasna, realne sanse i dalje postoje.

Ko prvo, utakmia protiv Dinama je bila sramna, ali desilo se i to je nas Partizan i ono grobarsko od sjaja do ocaja. Ja sam bio idiot i na poluvreme sam prizivao Fenerbahce, ona lopta koja je zamalo usla, strasno me potsetila na gol Bogunovica ma 2-0.

E sad, nama je bitno kako ce zavrsiti dvomec sa albancima, kao i rezultat Dinama i Jang Bojsa. Ja se iskreno nadam da ce Dinamo ocistiti svajcarce i da na nama ostaje da resavamo svoju buducnost. Vec imamo pozitivni rezultat sa svajcarcima i to je velika prednost za sada. Budemo li izvukli 4 boda protiv Skenderba onda u Beogradu resavamo dali docekujemo prolece u Evropi ili ne.

Tako ja razmisljam za sada. Ekipa se posramotila ali nije kraj sveta. Djukic mora da nadje 11-12 igraca koji ce odigrati u kontinuitetu i domace prvenstvo i LE i gurati sa njima.

Verujem da ima sanse.

Retko kada neto dobro srocim na FK temama, ali nekad napisem i ja nesto pametno.

Ono sto je najvaznije sam napisao zadnje, verujem da ima sanse!!!

Hvala ti crno-bela ljubavi, hvala ti!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dogodine u Kelnu..
I to na gostovanje idemo preko Vilaha..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Славимо Гробаријо! Ово је један од већих успеха у нашој богатој историји! Славимо пролеће у Хумској, јачање коефицијента, славимо лудог Илиева, Пантиће, Ђукића, Јанковића и остале који су допринели да су Партизановци широм света вечерас радосни и поносни! Групна фаза европског такмичења а наш Партизан 2 победе и две нерешене. Осам бодова и пролеће. Фантазија...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pogodio sam da ce #51 da ga da za pobedu.Stoperi su nam igrali odlicno a levog beka da zamenimo koliko juce.Dajte taj Lacio da ga izlupamo!Bravo Partizane!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
...
Sad samo da ne zaseremo u prvenstvu do pauze...

Jer inače posle pauze uvek budemo još bolji... :D

Da vidimo na šta će nam ličiti tim na proleće, uvek u sličnim situacijama komentarišemo "e, sad ako ne dovedu tog i tog...", i znamo kako se to završi.

Ali bar ovih par dana može da se uživa, do sledeće utakmice u njiva ligi...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Veliki, veliki uspeh. Čestitke svim igračima, svima u stručnom štabu i upravi.

Najveće čestitke nama, navijačima Partizana.

Kada se sve sabere što smo prikazali ove jeseni u LE, sasvim zaslužen prolaz iz grupe. Prvo mesto, zašto da ne?

U ovoj noći euforije, nikako ne treba zaboraviti da naši igrači ni trener koji ih vodi nisu ništa bolji nego što su bili juče. Poruka je jasna - Kokeza, grobare, Đukića za selektora.

Dva najveća smrada na klupi Partizana su nas vodili do "proleća u Evropi". Proklet klub, u pravu je mrzim_sve...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Iliev opet širi mržnju, diže tenziju, vređa. Ilieve leči se budalo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Još uvek nemamo igru...ništa, teraj dalje:)

Cestitke svima u klubu na ovom uspehu. Svi zalegli za tu evropu, i vratilo nam se. Vratilo se ako ništa zbog onog prokletog augzburga
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Veliki, veliki uspeh. Čestitke svim igračima, svima u stručnom štabu i upravi.
Najveće čestitke nama, navijačima Partizana.
Kada se sve sabere što smo prikazali ove jeseni u LE, sasvim zaslužen prolaz iz grupe. Prvo mesto, zašto da ne?

I ja sam ovo pomislio posle utakmice danas.Cak mislim da smo to 1-vo mesto zasluzili.Ma koliko god ova grupa bila ,eto "slaba".
Mozemo da dobijemo Dinamo.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ako ovo nije naplata Augzburga, ne znam kako ga nazvati.

Sa Djukicem kakav jeste i kakav je opet i danas, srecom po nas neuspesno, pokusao da bude, bez Tosica, sa ovim limitiranim timom i jos sa zescom tradicijom bitnih utakmica na domacem terenu, ja ovo nisam ocekivao, ma nisam ni mogao da zamislim akciju iz koje cemo mi ovako spremnom timu dati gol, i zbog toga se verovatno, jos vise i radovao.

Nikakve druge planove nemam, ni za prolece, ni oko eventualno zeljenog protivnika, ma nista, osim muske igre u derbiju.

Everton je Partizan!
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
A govna sa arene u rubrici pobednik dana - ostersund. :buhaha
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nesto kontam, kad god sam uzimao aditive za raspolozenje pobedjivali smo. Tako da ako zelite titulu, onda na pp dobijate ziro racun :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top