Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Цакана

  1. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Свим играчима и стручном штабу :respect Некако можда и најдража титула у последњих пар година, после свега што се издешавало. Мега цареви сви до једног и хвала им до неба :clap Крађа пехара :pop :buhaha Какви имбецили :buhaha Кад се нисам шлогирала кад видех ово. Ја ово из зезања...
  2. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    То да ли је требало играти или не више није битно. Када смо пристали да се настави онај циркус у купу прошле године, дали смо им зелено светло да настављају за иживљавањем. Овде неки спомињу да их боли уво и за репретентацију и за Србију јер је Партизан испред свих (што донекле разумем), али...
  3. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ма знам, али тај Гуровић и остали мутирани цигани уопште неће бити битни када будемо славили освајање АБА и српске лиге. Ето им куп, па нека праве циркус између себе. Ми смо прави када је најпотребније ;) Ок, у праву си. Прошле сезоне смо ипак имали Пековића и Милојевића.
  4. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Извини, али ово стварно није нормално размишљање. После свих кретенских повреда које су нас снашле ове сезоне (и финансијске ситуације у којој смо већ дуже време), ми треба да освајамо безначајни куп па макар и по цену повреда? То је већ идиотизам, без обзира да ли играмо против ФМП1 или ФМП2.
  5. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ово о лузерском менталитету се причало и прошле године у исто време, а онда смо освојили све што је битно (осим Евролиге)... Ја стварно не знам чему служи овај куп (после прошлогодишњег циркуса) осим нeком да снима ди-ви-ди. Ретко кад ми је драго да Партизан изгуби (0000,01% случајева), али...
  6. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Стварно смо у невиђено тешкој ситуацији. Наравно, увек може и горе да буде, ионако је ово већ тешко срање. Али може и да некако крене на боље јбг. У овом тренутку упирати прстом у неког и тражити кривца је тотално бесмислено. Нека момци и стручни штаб некако збију редове и изборе се са свим шта...
  7. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Одлична 1/4 и доста добра 2/4. Лео скоро савршено одиграо, мада би морао да обрати пажњу на личне грешке. ТК више него солидан деби. Мали Дало има потпуно изгубљен израз лица, већ ми због тога постаје један од миљеника <3 Капитен нешто слабији него што сам очекивала, али нема сумње да ће...
  8. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Обраћање француског председника кошаркашима http://www.youtube.com/watch?v=_wnL4saZYbk на 2:55 каже нешто у стилу: Без обзира да ли играте у НБА, или у Београду или у Шпанији.. Иако није споменуо Партизан именом, свако зна да се Београд везује само за један кошаркашки клуб. А поред Жоа...
  9. Цакана

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ево и ја да пожелим момцима све најбоље у овој сезони и добродошлицу новим играчима :clap Из неког разлога не могу да постујем у сваштари, тако да ћу овде то урадити. Нешто за нову сезону: Гиф1 Гиф2
  10. Цакана

    ABA-liga 2012/13

    Иначе не волим овакве ствари али.. .. хе хе. Шта рећи о овим нашим момцима, а да већ није написано... Милина их је било гледали како се радују као деца синоћ. Многи су их називали губитницима ове сезоне, а они као матори шампиони ишамарају две боље пласиране екипе и освајају титулу као да...
  11. Цакана

    Superliga 2013

    "Rečnikom koji dotični razume: Marš iz novinarstva i nazad na Farmu!!!" :ziveli Да се лик не зове Дејан Станковић, тачно бих му платила пиће за ово што је написао.
  12. Цакана

    Superliga 2013

    Када се упореде имбецили у првим редовима када је ФМП домаћин са господом у првим редовима када смо ми домаћини... тачно је таква разлика између њих и нас. Нашим момцима и Вујошевићу капа доле :respect Морам да издвојим Ловерња и Гордића вечерас (мада су ме сви момци одушевили у појединим...
  13. Цакана

    ABA-liga 2012/13

    ^ Љубав је наша све јача и јача и она расте из дана у дан... :wink: У принципу, оваква посета би требало да се одржава (ако не и појача), не због тога да би други причали/писали како су наше утакмице најпосећеније, већ јер то КК Партизан заслужује.
  14. Цакана

    ABA-liga 2012/13

    Честитке играчима на Ф4 :clap Мада ја нисам у то сумњала, чак и када се због неких резултата то доводило у питање. Синоћ је доста играча било расположено за игру, посебно су ме обрадовали Богдановић и Гагић. Гагић ме је у неким моментима потсетио на Милосављевића, бар што се тиче Пит бул...
  15. Цакана

    ABA-liga 2012/13

    Када је промашио тај зицер, неки људи у хали су му звиждали. Имао је доста лошу утакмицу и видело се колико је био љут сам на себе, посебно после тог промашаја, а не зато што је изашао из игре. Дечко има 21 годину, таква реакција је сасвим нормална. Ти ако си/би са толико година реаговао...
Top