Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од dinustef

  1. dinustef

    KK Partizan 2011/12

    Ljudi moji ako on dodje, to ce biti verovatno najbolji NBA igrac koji je ikad igrao kod nas! Jeste ima malo vise godina, ali on i ako potpise, bice na 1 sezonu. On je u 3 svoje NBA sezone imao double-double ucinak, a jedna od tih sezona je 09-10. U prosloj je imao probleme sa povredom, pa je...
  2. dinustef

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Meni javlja da ne moze da se vidi u nasoj zemlji...
  3. dinustef

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ne grese. I na UEFA sajtu je postavljen upravo taj sastav. http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/live/day=-4/session=1/match=2007524/matchcenterlight/index.html
  4. dinustef

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ovu su utakmicu igrali sa rezervnim timom, tako da ovaj rezultat nista ne znaci.
  5. dinustef

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Utakmice koje ce biti od znacaja za nas su (boldovani su timovi sa visim koeficijentom od nas): Glazgov Rendzers - Malme Ekranas - BATE Borisov Kopenhagen - Semrok Helsiniki - Dinamo Zg Makabi Haifa - Maribor Rosenborg - Plzen Ako prodjemo Genk, potrebna su nam dva iznenadjenja. Najrealnije je...
  6. dinustef

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ovo sta smo mi veceras prikazali je antifudbal. Da su ovi imali pojma, do poluvremena bi nam dali bar 2-3 gola... Nadam se da je ovo poslednji put da Rankovic igra stopera, jer to ne lici ni na sta. O Scepovicu ne zelim da trosim reci, samo se nadam ga protiv Genka nece biti u startnih 11...
  7. dinustef

    VК Partizan, PK Partizan

    Sve sto zelim u ovom trenutku, Partizane igraj i pobedi!
  8. dinustef

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Mislis u regularnom delu? Sumnjam da ce prepustiti i plej of.
  9. dinustef

    Odbojkaški klub Partizan

    Konacno i odbojka! Bravo carevi! Makabizacija u potpunosti uspela! :D
  10. dinustef

    Jelen Superliga 2010/11

    "Svaka bolest ima leka, ali nema ova moja..."
  11. dinustef

    VК Partizan, PK Partizan

    Lepe vesti iz Hergec Novog. Ovim sami odlucujemo svoju sudbinu i utakmica protiv Juga postaje nebitna. Dovoljno je da pobedimo Jadran na Banjici i prvi smo u grupi.
  12. dinustef

    Hokejaški klub Partizan

    Vezano za sredu, jel se naplacuje ulaz i posto je karta?
  13. dinustef

    Hokejaški klub Partizan

    Jebo im mater konjusarsku!
  14. dinustef

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka: - Milos Vujanic - Vlado Scepanovic - Jan Vesely - Dejan Milojevic - Nenad Krstic Druga petorka: - Bo Lester McCalebb - Uros Tripkovic - Dusan Kecman - Novica Velickovic, - Nikola Pekovic Preostala dva igraca: Frederick House, Predrag Drobnjak.
  15. dinustef

    KK Partizan 2010/11

    Ja prvi neizmerno cenim Peru Bozica, igraca koji na neki nacin simbolise najuspesniju deceniju u istoriji naseg kosarkaskog kluba. Ne verujem da cemo ikad naci zahvalnijeg igraca od njega. Uvek je ulazio kao dzoker, ubacivao trojke u prelomnim trenucima, neretko bio i "mec viner". Ni sam ne znam...
Top