Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Optimus

  1. Optimus

    FK Partizan 2019/20

    Posle ko zna koliko vremena sam pročitao normalan članak gde se realno opisuju neki segmenti koji su doprineli da se promeni način igre našeg kluba. Savo samo tako nastavi. Poboljšanje je vidljivo čak i laicima. Hvala @5ar-pfc za preporuku.
  2. Optimus

    Uprava i marketing

    La Zic sve si rekao. Odvratan lik! Panticu odlazi ne zelimo da vise vodis Vesnik i da na tvom kanalu gledamo nas Partizan. Ulizice!
  3. Optimus

    FK Partizan 2017/18

    Pamticu Ilijeva kao nekoga ko je uspeo da pogodi kad je neko doveden za dzabe a promasi kad je neko doveden za veliku lovu.
  4. Optimus

    FK Partizan 2017/18

    Odlican Djilas danas. Nadam se da ce dobiti sansu na prolece.
  5. Optimus

    FK Partizan 2017/18

    Bice na TV partizan sve tekme
  6. Optimus

    Zimska Radio Mileva 2017

    Je l' istina da je ovako polomio ruku?
  7. Optimus

    Zimska Radio Mileva 2017

    U ovoj ludnici niko ne vidi da se Ramadani opet vratio.
  8. Optimus

    Zimska Radio Mileva 2017

    Danas je promocija Bambija
  9. Optimus

    Zimska Radio Mileva 2017

    Gohou je taj napadac.
  10. Optimus

    Uprava i marketing

    Vise nismo u minusu, sad smo u plusu 4-5 miliona. Pored ograde i autobusa treba napraviti internat i pomoci KK- da i on izadje iz minusa i na pozitivnoj smo nuli.
  11. Optimus

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ovo je Partizan kakav zelim da gledam. Da ima muda i da igra do kraja.
  12. Optimus

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ako si gledao film the Fan sa De Nirom to je to. To je taj kacket, to je taj dres :-D
  13. Optimus

    FK Partizan 2016/17

    Opaa Munja is back :D Veliki pozdrav
  14. Optimus

    FK Partizan 2016/17

    MEDIA BOX Pošto je sad pauza do revanša u Poljskoj, želim da skrenem pažnju na jednu stvar koju ja je prošla skoro pa ni ne primećena. A to je da, je na zvaničnom sajtu ugašena sekcija MEDIA BOX. Razmišljao sam i došao do cifre da sam 14 godina(gore-dole) svakodnevno posećivao taj deo sajta...
  15. Optimus

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Uzeće ga Kinezi. Kod njih još traje prelazni rok.
Top