Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne treba biti razocaran.
Pruzili smo dve dosta solidne partije. Ispali smo na neiskustvo, fizicku (ne)spremu i idiotluk pojedinaca.
Nisu ovu cigani nista posebno, i to smo u ovom dvomecu neretko pokazali.
Djukicu, za razliku od Buducnosti, nema sta da se zameri.
Potrebna su nam pojacanja, i to u velikom broju. Golman, stoper, levi bek, krilo...
Jel se meni cini ili je na RTS-u neki velemajstor nahvalio Misu Filipovica?!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Sa solidnim golmanom,stoperom i zadnjim veznim i sa normalnim Leonardom mi bi prosli ove cigane.
Ivice,ako ne udjemo u Ligu Evrope ne bi te vise zadrzavali...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Dobro smo odigrali, ali sta vredi, kad kiksamo na sve strane...

Kljajic-linijas, izgleda je i kiksara postao...

Kosovic i Pantic usli, i izgubili brdo lopti, pogotovu ovaj drugi nista pametno nije uradio, jako me iritira...

Olimpijakos nas rutinski odradio, ali nismo razocarali.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Vazura, aj ako je ikako moguce prodaj i Jankovica i Djurdjevica, pa da se razilazimo. Ima vremena, prelazni rok traje. Jebem vam majku profitersku.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.109
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Bravo momci, bravo Djuka!
Pristup, zelja, volja kao sto bi Partizan u svakom mecu trebao izgledati.
Kao sto sam pre meca napisao imali smo svoje sanse neke sml iskoristili neke nismo jebiga sta da se radi.
Velike pohvale za Tawambu i Jankovica nadam se da nastavljaju u ovom ritmu :clap
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Vi zadovoljni? Ja sam iz ove dve utakmice stekao utisak da je olimpijakos nas pustio da igramo, dok su nam u obe utakmice dali golove na istu foru, na nevidjenu glupost pojedinih igraca, koji nastavljaju da nas pokopavaju kad stignu. Jednostavni golovi iz jednostavnih akcija.

Pre utakmice sam bio optimista, kad je pocela video sam da je to to
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
grckim askalijama zelim golove u svojoj mrezi u 90 om min .
na svakom mecu


momci probali niste uspeli al niste ko picke igrali
ima gresaka ima prostora za bolje
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Na kraju kad se podvuce crta imam osjecaj kao da smo primili gol u 94 i ispali. Dobra igra u oba meca. Mozda da je Leo igrao veceras al mozda....ne znam. Zao mi je jedino sto mi Jankovic nije pruzio nalet adrenalina veci od pola kile speeda u vena. :D Glavu gore i cekamo zrijeb za LE.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Samo jos jednom da jebem majku RTS olosu i onom idiotu od komentatora sto celo drugo vreme vice da nemamo sanse i da je utakmica gotova.
Majmuncino jedna ne treba ti nista da mislis i zakljucujes, jer ti nisi trener vec glupavi spiker. Momcima svaka cast, Suma je igracina, steta zbog danasnjeg kiksa kod prvog gola i prve utakmice nismo prosli ovu kantu od ekipe.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Nismo zasluzili ovo, bili smo bolji obe tekme. Ali to je nedostatak jakih utakmica.

Bravo momci!!!

Bas tako! Mnogo bi znacilo i 1-2 u prvoj utakmici.. Fale nam jake utakmice i za ovo je jedini spas regionalna liga, ali to nije tema.

Nadam se da ce Ivica dovesti jos nesto do kraja prelaznog roka, fali svasta ponesto, nek probere kvalitetno!

Glavu gore momci, nasa realnost je Liga Evrope i tu bi vec mogli da se plasirate, znaci bez zajebavanja!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo je skup fudbalskih poluproizvoda.
E zali boze nas sto pojedosmo zivce...nemas sta analizirati, niko u mladjim kategorijama nije slusao do kraja sta mu trener govori...nama treba 15 sansi da damo 3 gola u 2 utakmice a odbrana kao sahovski pijuni kad lopta leti u 16...trazili ste Jevtovica da ojaca bedem, eto vam ga. Pantica dovesti je sabotaza . Za klub Partizanovog renomea imati Kljajica na golu je uvreda za fudbal u cjelini.

Suma ce biti Partizan za mjesec dana.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Vi zadovoljni? Ja sam iz ove dve utakmice stekao utisak da je olimpijakos nas pustio da igramo, dok su nam u obe utakmice dali golove na istu foru, na nevidjenu glupost pojedinih igraca, koji nastavljaju da nas pokopavaju kad stignu. Jednostavni golovi iz jednostavnih akcija.

Pre utakmice sam bio optimista, kad je pocela video sam da je to to

Najjednostavnija akcija u fudbalu, sutni golmanu po sredini, najjednostavniji gol ikada?
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Dobra utakmica, ali realno to je to, sa ovakvim golmanom i pojedincima realno ih nismo mogli proći.

Idemo dalje, da nas Bog dragi pogleda pri žrebu za plef of LE.
Od toga će nam zavisiti najviše, treba nam Evropa po svaku cijenu.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
554
Reaction score
1.041
Posteno smo odigrali ovaj revans. Da je Jankovic dao za 3-2 nadali bi se do kraja.
Bravo Partizan.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ocigledno je da se jednostavna akcija odnosila na njihov drugi gol, kao i sva tri u Beogradu.

Za ovaj prvi gol sto je onaj primio, dobio bi od mene raskid ugovora odmah na poluvremenu.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Utisak je da smo dosta fizicki losiji nego prosle sezone, stranci odlicni veceras, Suma trebao ranije da stigne, bolje izgledamo sa Jevtovicem, odbrana ponovo amaterska, steta za glupost Jankovica za 2:3, ne verujem da nije dao ono, igrali bas hrabro oba Meca, ali za to nemamo zid pozadi da krpi prostor u takvim situacijama!
Kako stojimo nakon ove veceri na listi nosioca/nenosioca u LE?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top