Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Psycho

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://www.peticije24.com/signatures/protiv-cutanja-uprave/
  2. KK PARTIZAN 2015-16.

    Na stranu sva ostala rasprava u koju ne bih da se ukljucujem... Mene interesuje kako se niko vise ne plasi da cemo ostati bez sponzora i izvora finansiranja ukoliko se sukobimo sa KSS? Odakle ideja da necemo biti ucenjeni/primorani prilikom donosenja odluke?
  3. KK PARTIZAN 2015-16.

    Vucic, Covic i Djilas falsifikuju dokumenta koja se odnose na milione eura, na imena, postojanje i istoriju klubova, na vlasnistvo nad trofejima, na pravo igranja nacionalnih i regionalnih takmicenja... Zato nikoga i ne cudi poklanjanje drzavljanstva kojekakvim likovima koji su godinu ili dve...
  4. VК Partizan, PK Partizan

    Koliko je golova dao ministar Udovicic? Kako je igrao MVP evropskog i svetskog prvenstva, Andrija Prlainovic? Jel gradski sekretar za sport, Slavko Gak, ulazio u igru? Da li Radjenova suspenzija vazi i za revijalne utakmice? Koju je ekipu vodio selektor Savic? Koliko je samo velikih ljudi i...
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Sta znam... Ja se ne slazem sa vecinom koja se obradovala sto je Vrabac "postao domaci". Ne zbog Vrabca i njegovih kvaliteta u koje ovde necu da zalazim! Nego zbog cinjenice da sam alergican na sredjivanje papira sportistima da bi se pomoglo klubu (ili reprezentaciji). To je po mom misljenju...
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Ista situacija. Nazalost, bez uspeha.
  7. VК Partizan, PK Partizan

    ...i, na zalost, ne postoji mogucnost kupovine karticom!
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Da li moze neko da ostavi link ka stranici na kojoj mogu da kupim kartu za utakmicu koju organizuju "Grobari za nas"? Isto tako mi treba link za kupovinu godisnje propusnice za utakmice vaterpolo, hokejaskog i rukometnog kluba. Voljan sam da kartu ustupim osobi koja zeli da ide na pomenute...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Znaci roaming ekipa (ako DV ode) ?
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ko daje pare ako Dule ode? Odakle nam onda 100 hiljada?
  11. Dule Vujošević

    Posle svega sto sam procitao ovde i drugde, a pre svega sto nas ocekuje: Svaki narod ima vlast, a svaki navijac Partizana upravu kakvu zasluzuje! Temu "NISMO ISTI!" zakljucati, ali ne brisati...da ostane kao opomena zdravom razumu!
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jbte, da mi nije jasno koja je pozadina sve glasnijih stavova na temi, mislio bih da citam Kafkin roman! - KK je izgubio titulu posle 13 godina, - KK ponovo nece igrati EL, a bogami ni EC. - KK jedva da moze da skupi 5 igraca za narednu sezonu. - KK i dalje vuce dugove, a sponzora je sve manje...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne dirajte Sulju, jebem vas u bulju! (svaka slicnost sa stvarnim ljudima i dogadjajima je namerna)
  14. Dule Vujošević

    #ZaDuleta Sviter ne podnosim, ali ipak - #ZaDuleta
  15. NISMO ISTI!

    Na koji nacin je tadasnja CZ Beograd Diva postala poverilac? Da li je pravim poveriocima placeno, preceno, ...? Ima li iko informaciju? Na danasnju vest na B92 da KSS potvrdjuje povratak KK CZ sam ostavio komentar tipa "U normalnim drzavama se za ovo guli robija". Komentar, naravno (kao ni 80%...
Top