Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • ma znam to stoji,glupost je proglašavati ga herojem,ali meni je skrnavljenje mrtvih ono dno dna,i onda èitam komentare na JF pa i neke ovde stvarno sam se zapitao da nije nešto zlo sa mnom
    OK , za mene nema spavanja ispit je u utorak :D
    Cujemo se za derbi taman..poz
    Pa pre 2 godine je bilo moguce - veza neka pa da me ubace...ali ono 17 god a njihova liga je ko nasa beton a i nisu bile neke pare da idem...a nisam siguran da li je to ista ekipa...prosle godine sam cuo da su srbi picili sve redom ,da je skoro cela ako ne i cela ekipa bila srpska...mozda sam nesto pomesao ko ce ga znati..moram poslati Tegiju poruku kad bude emisija :D
    E da je bilo malo srece i pre svega moje pameti mozda bi sad ja bio na onim slikama i pikao basket u temisvaru :)
    ma ja sam sve lepo - preskocio ogradu dok redar nije gledao , i lepo sa Tv ekipom usao na pretres , izvadio metalan novac i usetao se u parter pa preskok na Jug :D
    Pored mene je to ponovio neki lik , koji ima jedno 130 kg , sve misici , znaci shoe - neki iz Loznice Grobar - ono je zlo ... sta da ti kazem...jedav cekam..a u sub ustajem u 6 da idem na voz da podignem trebovane karte
    To je kao da kazes -prerastao sam da pratim kkp - ono, mozemo mi da vodimo i 12 razlike 2 min do kraja - ali svi mi znamo da ce biti nervoze i da ce jedna lopta sve da odluci :D Moracu onda da jebem sve zivo sudijama i za tebe ...
    Imacu ja para , makar morao da upadnem u master centar sa puskom :D
    E prosli put smo ulazili kako se ko snadje, par nas iz NS-a je uslo na voznu kartu :)) stampedo kad krene i da hoce ne moze da te vrati...koliko god da budes imao kesha kreni za bg , imacu ja pa cemo se snaci...ozbiljan sam
    Sramota, sto kaze Boris kad te vuku, udaraju, ubijaju naravno da ne mozes lepo da sutiras...preterele su sudije...ja jos uvek nemam ni ovih 1000 za kartu:( nisam dobio pare od posla vec mesec i po dana...
    Jesam , trebovao sam... imao sam ovih para do jaja , ne pratis temu Kladionica ? vezao sam jedno 10 tiketa da sam pogodio basket tekme bez promasaja :)))
    Ali ono , brzo se potrosilo + izgubio sam telefon prilikom jednog napijanja :(
    Narezaces mi to...
    Pa ono, kad je izvestaj u pitanju valjda ako je dobar kaze se novinarski :D
    Cudna tekma , zona ih zbunila skroz - sve trojke su promasili...mogli i pored ocajnog napada vise da pripretimo...jesi trebavao karte ? izasao je spisak malopre
    Æale mi bolestan,a i ima jos jedan malo veæi poblem...reæu ti na facebook-u...
    у глобалу не мењам,али је оносиноћ било екстра,мада мора и може боље :))
    ма дај брате,никаква услуга није била,реко сам ти кад год могу ту сам да помогнем!!! како сте дошли кући?
    Valjda je neko snimio to cudo , bas haos...ja na kraju nijednu sliku nista nisam slikao ni snimao , a hteo sam za uspomenu :(
    jbg , kasnije sam u vozu prebacio snimak kad pevamo Volim ga B;)
    Jesam brate , malo pozurili i stigli na voz sa nbg u 11...bas dosta nas iz ns-a je tako...drugo poluvreme je ludnica bila - ono kad smo " igrali " tj bacali se sa igracicama za vreme tajm auta je nadrealno - to dobro opisuje celo vece :D
    ja usao za dz , sa novinarima , kamermanima i ekipom :D i vratio se za dz, da nism jeo i platio kartu u putu sve bi me ispalo dzabe :D
    псотавио сам ти текст у теми њему ћу певати...добиће они своје,а добиће и он!
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top