Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • немам појма,на терапијама сам до 2,док стигнем гајби то је 3,пола 4,једем,4,око 5 сам у граду :)
    Videcu sutra , nije sigurno to za kombi jos, ako bude naravno idemo onda svi zajedno nazad...ako ne , i ja cu ranije sa drugarima vozom da nadjemo karte i cirkamo itd :D
    Da znas da jesam srecan :D naravno da postoji resenje , samo treba pronaci najjeftinije :D Samo da ne preteram u kafani pre tekme pa da se ne secam kasnije te veceri...to bi bilo zlo :D Mozda idemo kombijem , pa ako nemas prevoz...
    Kurac nemoj brinuti , dam nekom 2000 din bez ikakve garancije, one spiskove su zaokruživali, precrtavali 100 puta... mogao sam da se zagubim tu negde ... K se jedini trudio oko nas... ostali cirkaju i bole ih ...
    Kad sam konj:banghead
    Mogao sam da naruèim al nisam mogao da idem da preuzmem a nisam bio siguran kolko može jedan da uzme,plus drug imao neki smrtni sluèaj u porodici pa ne zna dal æe iæi a boli me makar sam išao ima da odem u èetvrtak ispred bubreg da im dam
    E koliko je sigurno ovo sa trebovanjima, juèe sam trebovao, da li postoji moguænost da nas zajebu...
    radim od 8 ujutru nazalost... ovo mogu u sredu jedino ako ostane karata... :(
    Ma znam ,ali nisam znao koliko ima do Arene...od nbg stanice...uvek sam isao skroz do kraja...
    nabavicemo karte nekako... :D
    dzabe zicer kad svima drhte ruke :D izgleda da cu morati i u cet da vijam tapkarose :( to je glavni problem uz onaj kako od zel stanice do Arene :D :D
    Ako je Dule Vujosevic rekao da treba da se igra u Areni , ima da se igra u Areni !
    Kad ides za bg ? ako kojim slucajem budes u prilici da kupis Jug uzimaj pa ti placam kad stignem ( sa nasim zeleznicama se nikad ne zna ) :D
    Nema na èemu ultra mafijasu :D Vidim dole rasprava o Pampiju i VHS,eh da je to nabaviti :D
    Znamo to da je Pampi isao na sever i samarao ljude i terao ih da pevaju grobarkse pesme...cak je jedan lik na JF-u tvrdio da ima VHS ali ne zna gde je :D
    magnifico je pitao za lika koji je poveo korteo na 100-om derbiju...
    Ides vozom na derbi ? prosli put nas je bilo 50 a cigana 8 ! :D
    I ja cu kuci busom ako ne budem morao da kupim kartu za istok i bacim 1000 din
    Идемо наравно! Имаш мој број па зови дан раније да се договоримо за време итд
    што ми не јави синоћ ја данас ишао да купим оној браћи из НС,а Југа више нема...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top