Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Marko_pfc

    Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    Kralj Ivica Đorđević Nenad,Krstajić Mladen,Mirković Zoran, Obradović Ivan. Duljaj Igor, Ilić Saša, Juca, Moreira Almami. Cleo,Jovetić Stevan.
  2. Marko_pfc

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka: 1.Lester Bo Mekejleb 2.Uroš Tripković 3.Dušаn Kecmаn 4.Novicа Veličković 5.Nenаd Krstić Druga petorka: 1.Miloš Vujаnić 2.Petаr Božić 3.Jаn Veseli 4.Dejаn Milojević 5.Aleksаndаr Mаrić 11.Mićа Berić 12. Fredi Hаus
  3. Marko_pfc

    Evroliga 2010/11

    Vi kako hocete, ja sam zadovoljan sa jednom pobedom :BB Evo pustice nam i rts da vidimo zreb, jebem im mamu :pickaciganska
  4. Marko_pfc

    Evroliga 2010/11

    TOP 16 veliki uspeh, bravo crno-beli ... :napred Partizan Nadam se da je ovo veceras bila poslednja utakmica u svetom dresu dragog nam Dzerelsa :pop
  5. Marko_pfc

    Evroliga 2010/11

    Ja kad izadjem u kraju da igram basket imam vecu zelju da pobedim nego on i to u Pioniru :cry: Svaka cast igracima nova pobeda ma kakva ona bila... Igru necu da komentarisem, blagi ocaj. Bog nas je pogledao veceras, hvala mu na tome :respect
  6. Marko_pfc

    NLB-liga 2010/11

    Vladu necu da komentarisem :banghead od pocetka mislim da nije trener za nas, kad ne zna da vikne na igraca na sudiju:roll: Znate sta je Laf za ovog Kurtisa. Laf je izmislio kosarku za njega:D . Kurtis je danas zabelezio 7 izgubljenih lopti a imao samo jednu asistenciju, sut za tri 0/4...
  7. Marko_pfc

    Evroliga 2010/11

    Bravo Crno Beli :respect odlicna igra veceras... :ziveli Jos da dobijemo Prokom kuci a Himki da izgubi na gostovanjima protiv Kahe i Makabija i eto nama TOP 16, ja mislim da je ovako najlakse izracunati:D mada verujem da mozemo vec sledece nedelje da slavimo u Rusiji TOP16 ...
  8. Marko_pfc

    Dule Vujošević

    Dule boli te k. , vrati se ti kod nas da nastavimo gde smo stali i osvojimo EL :D
  9. Marko_pfc

    Jelen Superliga 2010/11

    Uvek mora biti neki kiks tokom sezone, bolje sad kad se igra LS i kad je pocetak sezone nego tamo na prolece ... Sto kaze Sale Nemamo vreme da tugujemo :wink: IDEMO DALJE !
  10. Marko_pfc

    Liga šampiona 2010/11

    Tezak protivnik iz treceg sesira moze da bude veliki problem :roll::?
  11. Marko_pfc

    Liga šampiona 2010/11

    Mislim da ce nam vise odgovarati Helsinki ali videcemo, svi u Hram za sedam dana :ziveli Dawda Bah(26) igrac sredine terena, iz Gambie... Za Helsinki 72 utakmice dao 14 golova a za Gambiu 8 utakmice 2 gola....
  12. Marko_pfc

    Dule Vujošević

    Hvala Dule legendo i srecno u CSKA :clap Ja idalje ne mogu da verujem:cry:
  13. Marko_pfc

    KK Partizan 2009/10

    Sta sve mozes da proctas ovde :? :roll: Novinari nagadjaju ima sigurno malo istine ali jos smo daleko od sponzora kakav je efes... A ako dodju i zovemo se Efes Pilsen vise nikad necu otici u Pionir i bolece me kurac za KK efes pilsen :puke
  14. Marko_pfc

    VК Partizan, PK Partizan

    Jbg, sami smo krivi, drugo poluvreme mnogo losa realizacije... @Issa, seti se sta je odbranio pri kraju 4/4 jedan na jedan ... Realizacije u drugom delu sa igracem vise nas je unistila :roll:
  15. Marko_pfc

    Evroliga 2009/10

    Bog vidi sve !
  16. Marko_pfc

    Evroliga 2009/10

    Hvala CRNO BELI :respect:respect:respect
  17. Marko_pfc

    Dule Vujošević

    :buhaha
  18. Marko_pfc

    Dule Vujošević

    Дуле Вујошевић држи NOKIA арену на SILENT MODE!:D :respect
  19. Marko_pfc

    Evroliga 2009/10

    DULE mora da je na kratko svratio ovde da vidi sta pisu neki kako smo izgubili i iznervirao se ... JBT , DULE nas lozi da ima dve tekme u areni :D U hag u hag DULETA u hag... Bravo momci :respect
  20. Marko_pfc

    Evroliga 2009/10

    Arenu ostavite kad pocnemo da igram NBA za koju godinu:buhaha Pionir je pionir, manje pozera , 100x bolje navijanje, jedini problem je taj sto nekad izvisim/o za kartu, ali jbg da smo kupili sezonsku bili bi sigurno tamo a ovak jbg sami smo krivi... PIONIR :ziveli Bravo za jos jedan uspeh...
Top