Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Koja god grupa da je pala mi bi smo rekli da je najjaca...

Ja sam relativno zadovoljan, i mislim da nismo bez sansi... Jesu male, ali bitno je da postoje!

Sad da vidimo raspored...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Vi kako hocete, ja sam zadovoljan sa jednom pobedom :BB

Evo pustice nam i rts da vidimo zreb, jebem im mamu :pickaciganska
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Daj bre ne zbunjuj ljude, nisu ti slova od "a" do "d" identična šeširima (da je "a" = 1. šešir itd.)! Može ispasti ali i ne mora! To će tek kompjuter da odredi, uz dodatne kriterijume (ne mogu Efes i Ulker u istom kolu biti domaćini, kao ni ciganikos i PAO...)
SA KOJOM GRUPOM SE NAŠA GRUPA UKRŠTA?????????

Sa grupom H.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Daj bre ne zbunjuj ljude, nisu ti slova od "a" do "d" identična šeširima (da je "a" = 1. šešir itd.)! Može ispasti ali i ne mora! To će tek kompjuter da odredi, uz dodatne kriterijume (ne mogu Efes i Ulker u istom kolu biti domaćini, kao ni ciganikos i PAO...)
SA KOJOM GRUPOM SE NAŠA GRUPA UKRŠTA?????????


sa H grupom - OLU,FENER,ZALGIRIS
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Jeste videli uvod u zrebu i hajlajt na kraju potez Veselog neprocenjivo...:) Grupa mnogo teska al sta je tu je..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Hvala na ispravci, ja budala prepisao pogresnu tabelu.



Tacno tako
evo kombinacija, neke su izbacene jer ne moze da se desi grupa sa 3 spanske ekipe (caja unicaja valencia) a neke kombinacije se ponavljaju vise puta, naveo sam broj i boldovao

siena
olimpia
unicaja
partizan
-------------------
pao
real
barsa
partizan x3 (verovatnoca 37.5%)
------------------
oly
olimpia
barsa
partizan
------------------
siena
real
efes
partizan
-----------------
pao
fener
unicaja
partizan x2 (verovatnoca 25%)
-----------------

Tako da kosarkaski novinari koji preneli pogresnu grupu unapred, kao se zreb moze vracati unazad, opet su pojeli svoja govna kao i prosle godine.

Mozemo proci dalje.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Очекивао сам тешку групу и добили смо је,јер ми нисмо среће да добијемо лакше.Ал' зна се ко је ККП,тако да уживајмо.
 

Dr.Hofmann

Guest
Već sam milion puta ponovio pa ću još jednom i sa ovim što smo do sada napravili sam prezadovoljan ovde da izgubimo svih 6 utakmica neću zameriti ni igračima ni treneru ni upravi.

Jedino što treba da bude imperativ nama navijačima Partizana jeste da Arena bude sva 3 puta dupke puna bez obzira na oklonosti.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Glupo je da se sada raspravljavo ali sam siguran da je prosle godine u propozicijama pisalo:

1. Ne mogu dva tima iz iste zemlje
2. Ne mogu dva tima iz iste grupe
3. Pravilo 1 ne vazi akoto znaci da moraju dva tima iz iste grupe

Siguran sam 100% da je bilo tako.

Ali ako nije ja se izvinjavam

Navukli su te pogresno, doajeni kosarke takozvani novinari.
Pa su ljudi prosle godine pitali kako Pao i Marusi idu zajedno.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Prvu utakmicu igramo sa Realom u Madridu pa nam dolazi Sijena..

Sve u svemu ja sam zadovoljna,ne ocekujem nista osim tri spektakla u areni.I veoma sam srecna sto igramo sa realom odnosno raspalim Mesinom i sto cemo imati prilike da Novicu docekamo ovacijama prvi put od kako je otisao,mislim da ce mu to mnogo znaciti.

NAPRED PARTIZAN!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Kad se ocekuje raspored?!

Evo poceo je prenos na rts-u...:clap
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Grupa je teska, ali ovde su sve jaki protivnici tako da nam ne preostaje nista drugo nego da uzivamo u top 16.

Drago mi je sto ce u Beograd doci Bo, Lorens i Novica. E, zamislite ( pod prepostavkom da Dzerels nastavi da kulira na terenu), sta ce Bo da mu radi. Eto prilike da konacno vidimo ZVER, Dzerels MORA da proradi, krajnje je vrijeme.

Uzivajte braco Grobari, ovo je top 16. Cekaju nas 3 spektakla u Areni i jos 3 na gostovanjima.

Napred Partizan!!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sto se tice rasporeda
A random computer draw will determine the final position of the teams within their group after the draw has taken place.

· The pairings calendar for the Top 16 will be drawn by allocating letters from a to d to the teams in each group. This will establish the match-ups for the entire Top 16.

· The Top 16 games will be held according to the following chart:

Game Day 1 a-c b-d
Game Day 2 d-a c-b
Game Day 3 c-d a-b
Game Day 4 d-c b-a
Game Day 5 c-a d-b
Game Day 6 a-d b-c

Non-coincidence letters (when one team plays at home, the other plays away): a with d; b with c

· Teams playing in the same city/arena (Efes Pilsen Istanbul-Fenerbahce Ulker Istanbul / Olympiacos Piraeus-Panathinaikos Athens): The non-coincidence letters will be allocated to teams that play in the same city/arena, so that when one team plays at home the other will play away.
euroleague.net

Dakle kompjuterski se odlucuje pozicija od "a" do "d", a nakon toga ide ukrstavanje po gornjem rasporedu. Kakav ce raspored biti, trebalo bi da se zna u narednih sat-dva.
A, ukoliko prodjemo dalje ukrstavamo se sa grupom H: olimpiakos, fenerbahche, zalgiris i valensija.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Posle odgledanog snimka žreba (dovoljno je bilo samo da vidim kako su se žrebale ekipe iz 3. šešira), mogu samo sebe da citiram sa onim napisanim pre žreba: :D
Tako je "Vermeze" :)D), od juče je potpuno jasno da pravila NISU ista kao prošle godine, a svako ko se trudi da to predstavi drugačije, u fazonu "ista su jedino što..." svira onoj stvari.

Kad krene izvlačenje, prvo i drugo mesto u svakoj grupi (ekipe iz 1 i 2. šešira) će biti popunjavano ekipama vodeći se računa samo o tome da u jednoj TOP 16 grupi ne igraju ekipe koje su već igrale u prvoj fazi. Samo o tome će se voditi računa i ni o čemu drugom!

A potom? Šta se dešava kad krene izvlačenje ekipa iz 3. šešira?

U prvom šeširu su: Izraelac, Grk, Italijan, Grk
U drugom šeširu su: Španac, Španac, Turčin, Slovenac

ZNAČI I KOD IZVLAČENJA EKIPA IZ 3. ŠEŠIRA ĆE I DALJE VAŽITI SAMO KRITERIJUM DA NE MOGU U TOP 16 GRUPI IGRATI EKIPE KOJE SU VEĆ IGRALE U PRVOJ FAZI! Onaj drugi kriterijum ("maksimalno 2 tima iz iste zemlje / asocijacije") može biti "dostignut" tek nakon svrstavanja ekipa iz 3. šešira (Litvanac, Španac, Španac, Turčin) - zbog Španaca tj. Turaka!!!

Drugim rečima: Tek kod svrstavanja ekipa iz našeg 4. šešira postaju oba kriterijuma relevantna!
Čim je krenulo žrebanje ekipa iz 3. šešira, a Unikaha kao prva izvučena i odmah svrstana u grupu "E" iako je tu već bila Kaha - dokaz da smo Čika Crni" i ja u startu sve skapirali kako treba! Bravo "Čika Crni"! :)

EDIT: Jebem vam sunce svima vama u Evroligi, dajte bre već jednom tačan raspored!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dr.Hofmann

Guest
Baš tako Krki a ovi "stručnjaci" naši sa foruma se utrkuju ko će pre da izračuna eventualne kombinacije, oladite ljudi malo leba vam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top