Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dres Partizana - nekada i sada

    Adidas nije zabranio zlatnu boju, već font u kojem je urađena štampa. Klub nema nikakve brojeve i slova pa da ih koristi od prošle sezone. Uslugu štampe brojeva, prezimena i sponzora radi se van kluba. Za crno beli butike štampa je različita. Tako da sada imamo tri vrste štampe. Prvu sa...
  2. Dres Partizana - nekada i sada

    Na odmoru sam u Grčkoj, adidas je tražio da se promeni i vrati na staro. Sami prosudite na šta liči ...
  3. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Pauljević iz Bele Crkve igrao u Voždovcu omladinsku ligu. Veoma brz, jak fizički, jak jedan na jedan ... Lošija igra glavom, defanzivna kretanja (malo je igrao beka). Za Miljkovića ala. Neće ga Džomba dati džabe, mislim da ga hoće i Vojvodina.
  4. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Kad malo razmislim mogli bi mi da odigramo u formaciji: 4-3-1-2 (evropa) i 4-1-2-1-2 (domaće). Jedino onda nam netrebaju krila. Mislim da Inter igra (igrao kod Murinja) tu formaciju. Kad igramo u evropi samo igramo sa tri zadnja vezna ako ostanu ili dođu. A u domaćem samo sa jednim zadnjim...
  5. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Za lazevskog neznam kolika je povreda (nisam ni doktor) ali ako ide Kizito onda su neke stvari jasne. Za špica čuo sam za ovog Evandra. Za Klebera ili Korejanca ili nekog trećeg neznam ali predpostavljam da menadžeri rade svoj posao i nude. Čileanac je defanzivac ili zadnji vezni ili...
  6. Dres Partizana - nekada i sada

    Stigao je beli dres.
  7. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Za ovog Korejanca neznam ali za ovog Eduarda potvrdjujem da smo zagrizli. Dobro radi ova naša komšinica filijala mislim u ovom skauting delu, još malo pa ćemo im slati igrače na pozajmicu. Lazevski se povredio Kizito kito ide na pripreme. Čekam Čileanca. Opustite se malo, nek uprava radi...
  8. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Zašto? Recimo da je neko rekao da Miljković nikad neće postati igrač (razmisli ko ga je sklonio iz prvog tima), a gospodar fudbala u srbiji mu je odgovorio da on odredjuje ko je igrač a ko nije. Ali sačekajmo, treba da dodje neki čileanac. Valjda će dovesti i nekog bržeg igrača (krilo). I...
  9. Dres Partizana - nekada i sada

    Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  10. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Koliko ja znam Petković je visok 182. Jeste klinac ali gledao sam ga i za Miljkovića je Majkon.
  11. Dres Partizana - nekada i sada

    Mislim znak adidasa ipak beli ?
  12. Dres Partizana - nekada i sada

    Nemogu bele štucne ili plave ili tamno crvene kao dres. Ali da ne sanjamo previše, odradiću izmene koje sam tekstualno naveo (danas ili sutra) pa da bude neki predlog ka klubu za treću ili četvrtu varijantu. Šorc i štucne nisu problem.
  13. Dres Partizana - nekada i sada

    Da ko španija samo bele pruge na ramenima i malo drugačije nijansa crvene i možda da se izbaci ovaj plavi deo ispod pazuha. http://www.footballshirtculture.com/11/12-kits/spain-2011-2012-adidas-home-football-kit.html#comment-111242
  14. Dres Partizana - nekada i sada

    Bela sa ZLATNIM autlajnom. Ali nije toliko bitno bela se vidi i na plavo i na crveno jedino bih izbegao crveno belu kombinaciju.
  15. Dres Partizana - nekada i sada

    Ima par varijanti. Ovaj drugi mi je nekao bolji. Još bi izmenio sledeće, stavio bi bele pruge na ramenima (izbegao bi da bele pruge idu preko crvene boje) i još par detalja.
  16. Dres Partizana - nekada i sada

    Ne smarajte više oko zlatne, koja bi druga boja bila bolja. Neide žuta, siva se neslaže sa vezom, na crno bele pruge koje boje bi se prezime videlo. Golmanski, idu ova dva i žuti. http://www.teamsportdirect.co.uk/products/Adidas-Campeon-GK-Jersey-Fresh-Blue-S11-New-Navy.html...
  17. Dres Partizana - nekada i sada

    Možda i bude ...
  18. Dres Partizana - nekada i sada

    Brojevi i slova nisu beli. Beli dres još uvek nije stigao.
  19. Dres Partizana - nekada i sada

    Predložio Crno beli, ali šta ćeš. Lutka je pobedila tj. pukla na promociji. Mogla je promocija da bude bolja. Naprimer moglo je osim igrača u full opremi i sa štampom da se prezentuju i trenerke ima ih tri vrste. Ovako je samo prezentovana lutka i polo majica na igračima. Moram da se ponovim...
  20. Dres Partizana - nekada i sada

    Boki tebe sam čekao znao sam da ćeš da pukneš. ;-) Boja štampe (brojevi i slova) nema veze sa klubom ali mora biti vidljiva. Kao siva ima veze sa Partizanom. Ja sam uveo kao autlajn pre tri godine. Premijera bila protiv Zrinjskog. Alternativa je bila crveni broj, ali crvena prezimena na crno...
Top