Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Anthony

    Kup Srbije 2012/13

    Dobro je što je naš veliki stručnjak pružio šansu nekim igračima, i nadam se da će ih počet koristit i u drugim takmičenjima. Šteta što nema Babića. Dečko je nestao negde. Jel igra bar u B ligi, jel postoji ta liga i dalje? AM45 postaje ozbiljan napadač.
  2. Anthony

    Liga Evrope 2012.

    Летаргија, неборбеност, муда у свлачионици. Тренер нам је безвезњаковић обични који не зна ништа, ама баш ништа. Ни поставит тактику, ни мотивисат играче ни напаст код куће... Па сретнији би био да смо изгубили, али да смо кидали и стварали шансе, напали са три нападача и показали зубе. Овако...
  3. Anthony

    Liga Evrope 2012.

    Bacio si me u razmišljanje. :wink: Stvarno ne vidim kako da pobedimo osim da se igrači zainate. Ne mogu da verujem da ću najveće nade položit na NT7, i toliko želeti povratak MŠ31 (44), igrače koje je "onomad" tata Stanoje slao na kaljenje u Teleoptik, da smire glave i izvuku iz sebe...
  4. Anthony

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ђурићу, ако не оставиш Џигија и Маркеца још једну сезону заједно, убићу те!
  5. Anthony

    Radio Mileva - leto 2012

    Ti si moj idol! :buhaha
  6. Anthony

    Radio Mileva - leto 2012

    Pa zbog novca. Zna se šta je Đuri najveći interes. Inače, kada se pominju naši igrači od koji očekujemo da nam budu bitni sledećih sezona, ja najviše nade polažem u Babića, jer mislim da je bolji i od Džigija. Ali dečko jednostavno nije dobio šansu.
  7. Anthony

    Radio Mileva - leto 2012

    Oumaru je dobar, baš na zadnjoj utakmici je pokazao kvalitet. Inače, sad sam gledao naše golove iz drugog dela sezone, i stvarno ne vidim zašto ne bih zadržali Mambu kao trećeg napadača, lik je davao sjajne golove, bez obzira koliko nam nespretno izgledao.
  8. Anthony

    Radio Mileva - leto 2012

    Roma se ozbiljno interesuje za Tomića. Čitao sam ne njihovim forumima, pošto pratim i Romu. Jedna od glavnih kvaliteta koje pominju su tehnika i izvođenje prekida. Mislim da NT7 može još mnogo i da mu treba jača liga, strožiji režim i jači trening, da iz njega izvuku potencijal.
  9. Anthony

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Koliko god da je Adem bezobrazan, neka mu je aplaudirao i izazvao ga, kad ga vadi u 30 minuti. Znači treneru konjino, ako nisi dovoljno stručan da shvatiš da ja nisam za prvi tim, zašto si me i stavio onda, i zašto me vadiš i sramotiš na pola poluvremena.
  10. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Titulaaa...titulaaaa...slaviće se titula...Partizan je Šampion...peva cela Srbija! U subotu da pobedimo i mojoj sreći nema kraja. :napred Partizan
  11. Anthony

    Kup Srbije 2011/12

    Promašili smo svoje u prvom delu, a i Stojke nas je spasio. Najviše mi smeta Diarrina sebičnost u onoj situaciji. Onda su ušli u svlačionicu, i mogu mislit da im je jevrej govorio "pazite da ne primite gol", "pazite da ne primite gol", "pazite da ne primite gol"....i toliko ih sjebao da je bilo...
  12. Anthony

    Kup Srbije 2011/12

    Ima Vukić napadač, dovoljno je.
  13. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Odlična utakmica, sve plus do plusa. Pobeda za prvi korak ubijanja ciganštva u Srbii, drugi korak je 11.4. Skoro svi danas odigrali bez greške, Vukić pokazao koliko je važan igrač, Babović nas ućutkao sve, Neca šmekerski odradio dosta posla, Dia i Edu sjajni, Volkov i Aksent takođe, štoperi...
  14. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Ovaj drugi podatak je dragocen. Taman kad se vratim iz BG da odgledam.
  15. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Po svim dobijenim informacijama, mi treba ovo da dobijemo bez problema. Jedino ako Grant nekim promenama ne pokvari sve. Markec daje gol :clap! Moa ću pozdraviti aplauzom i pre i posle utakmice, ne zaboravljam ja lako.
  16. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Izgleda da je Sale S. počeo pa vodi ekipu iz sjene :buhaha. Solidna igra, bez puno trošenja. Sale kapiten potvrdio koliko nam je od koristi. Nekoliko sjajnih lopti. Aksentijević odradio svoje. Edu sjajan asistent. Ivanov odličan. Mamba sve bolji. Iznervirao me komentator kada je rekao da je Dia...
  17. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    U subotu treba razviti neki transparent podrške igračima, tipa MOMCI, U VAS VERUJEMO ili nešto slično.
  18. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Ma da, to sve više liči na priču da su zatvorili sve do kraja i da zavise samo od naših kikseva. Cigani pederi. Dobićete kurac, ne damo se mi.
  19. Anthony

    Jelen Superliga 2011/12

    Utakmica za zaborav. Da smo primili gol za 1-1, stavio bih tačku na priču da je titula prodana (poklonjena), i verovatno prestao da pratim fudbal. Ovako i dalje živi nada da te priče nisu toliko tačne. Gasprom, Telekom, obećanja, dogovori....smrdi ti nešto. Na igračima je sve, slažem se...
  20. Anthony

    Sale Stanojević

    Partizan je na aparatima, a doktor (AS) je dobio otkaz....:pop
Top