Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Samo hrabro i cvrsto od samog starta,bolja smo ekipa sto se videlo u Beogradu,idemo na pobedu!
  2. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Jel zna neko kolko je karata prodato?Ja neki dan pročitah da su zbog velikog intresovanja smanjili broj dozvoljenih karata po jednom kupcu sa četri na jednu kartu...
  3. MilanGPB

    Zimska Radio Mileva 2017

    Bravo za Ukrainca i Ivanovića, odlična pojačanja.
  4. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Potez Evertona ja tumacim kao poruka da hoce da ide po svaku cenu u ovom prelaznom roku,i da olaksa njegovu prodaju,odnosno ubrza je...I treba ga prodati posle onakvog bezobraznog poteza,ja mislim da je mogao i na neki drugi lepsi nacin da ih ubedi za tu prodaju i da ne zeli da ostaje do leta...
  5. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Definitivno treba bataliti vise sa politickim parolama na Partizanovim utakmicama,samo Partizan i to je to,uefa ima ne dvostruke nego trostruke arsine al sta da se radi,nemamo nekog da lobira za nas tamo i to je to,cuti i trpi...
  6. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Bravo Djukicu,doktorski je vodio veceras ekipu,odlicna igra i borbenost svih,nocas slavimo do u sitne sate!!!
  7. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    Izgleda da je tako najbolje,decko je mentol u glavu ocigledno,al opet se postavlja pitanje kako da dovodimo takvog igraca za koga se zna da je bas problematican...
  8. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    O ne opet instagram manijak...Govnjiva motka i teraj.
  9. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Uvek su uprava kluba i Jug "sarađivali",na ovaj ili onaj način,nije to od danas ili juče,posebno od kad je počelo to organizovano navijanje i uvek će biti...kao i sa policijom,svaka tribina mora da sarađuje sa murijom i državom ili je nema...Sutra je najbitnije da ne bude nekog incidenta,a nadam...
  10. MilanGPB

    FK Partizan 2017/18

    I ja sam bio nervozan posle utakmice zbog lose igre i mucenja,al mi cigansko saopstenje vratilo osmeh na lice:D
  11. MilanGPB

    FK Partizan 2017/18

    Ciganska masinerija krece da radi punom parom,dobro je to probudice inat u Grobarima da stanu uz klub i nadam se trgnu ekipu iz letargije...Evo poslastice za Zeljka Pantica:D
  12. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    Bravo za ekipu i Mutinja,napredujemo iz utakmice u utakmicu,ponovo je milina gledati KKP!!!
  13. MilanGPB

    FK Partizan 2017/18

    I ja sam se obradovao kad je Djukic dolazio ali sad vidim da je sve otislo u k... sa njim,greska velika sto nije doveden Ilija Stolica ispostavice se.
  14. MilanGPB

    FK Partizan 2017/18

    Stvarno u najmanju ruku čudno poređenje našeg trenera,sam je sebi rupu iskopao još dublju,ni Bog otac ni Željko Pantić ga neće spasiti ako ne krene sa serijom pobeda i dobre igre,a to će teško da se desi no da vidimo rasplet u narednih par utakmica...
  15. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    Bravo za Mutinja i igrace,nadam se da se masina pali posle ove velike pobede,jos kad Samardo zaigra bice to 50% bolja ekipa!
  16. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    Miler dobar al vidi se da nije u kondiciji,Andric maneken koji osim trojke nista vise ne zna,Pecarski ce biti igracina al za 2 godine a tad ce biti ko zna gde...
  17. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Ja procitah da je Partizan na rts1 i Bosanskoj areni,a u Crnoj Gori ce da iskljuce rts pa onda nema se gde gledati...Mada bice preko you tube svakako.
  18. MilanGPB

    Liga Evropa 2017/18

    Zasto sad nema prenosa na areni u cetvrtak?
  19. MilanGPB

    FK Partizan 2017/18

    Bitna je pobeda i ona se pise a ostalo mora mnogo bolje...Tawamba nas najbolji igrac do sada ove sezone,svi zaboravljaju da on igra bez pauze,drugi igraci se rotiraju i odmaraju a Tawamba svaku igra.
  20. MilanGPB

    KK Partizan 2017/18

    Zna li neko nesto u vezi sutrasnje utakmice sa Mornarom za karte,koliko su i dal ce ih biti sutra pred utakmicu?
Top