Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Nije ali imaš nezadovoljnog igrača koji želi da ide, a ovako prodaš i riješiš taj problem. Igrač zadovoljan, glavudže u upravi pokupile pare i prezadovoljne, samo mi navijači se nerviramo. Ova dva miliona evra će biti dovoljna taman da se namire menadžeri i razni vazurići tako da Partizanu neće...
  2. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Prodaja Belića je totalno promašen posao. Ako može da se kaže da smo za Ilića dobili fin novac s obzirom na sve, Belić je otišao bukvalno za dž a znači ovom timu više nego mali Ilić. Ako je vijest o prodaji tačna. Međutim treba tu imati na umu i da možda sam igrač želi da ide. U tekstu kaže da...
  3. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj na ovom banketu izgleda kao da ga je neko natjerao da dođe. A i preko slike se osjeti da ni njemu ni Vazuri nije prijatno što stoje jedan pored drugog. :D
  4. Dzodzi

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ni meni ovo nije jasno. Svakakvi su dobijali prilike iako možda nisu ni zaslužili a on baš ne dobija nikakvu šansu da se pokaže na terenu.
  5. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Gdje god se spomene SS, tu je odmah Dule :D
  6. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Kakvu crnu titulu....ja već odavno gledam TSC, koliko su nam za petama. Sani....šta reći. A nije se ni Jovanović proslavio u ovoj situaciji. Direktno u noge protivniku. Samo da se ne osramotimo protiv cigana.
  7. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Šta ste navalili na Saničanina kao da je on jedini krivac za poraz. Pogotovo kad uzmemo u obzir da je ono nepostojeći penal. Tu nema dalje diskusije. Ove dvije utakmice nije odigrao uopšte loše, ni Marković nije ništa bolji od njega i da je igrao. U tom slučaju ne treba da aboliramo ni Ilića...
  8. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Pribojavao sam se ove utakmice jer je došla u nezgodnom trenutku posle visokog poraza u prošlom kolu. Trebao nam je danas neki lakši protivnik da vratimo samopouzdanje ali eto momci su uspjeli i ove da slome. Ovo je vrlo bitno, jer da ovde nismo pobijedili bojim se da bi kola krenula nizbrdo...
  9. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Dobro nisi napisao da obezbijedi golu egzistenciju :D Bacate se tim milionima kao da su stotine dinara u pitanju. Brale, 6 miliona evra godišnje? To je pola miliona evra mjesečno, 125000 evra sedmično....znate li vi koje su to pare? Kome 6 miliona godišnje nije dovoljno da "obezbijedi" svoje...
  10. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ljudi se pale na Mitra jer je lik, kako rekoše i neki prije mene, prava ložana, luda glava. A uz to i zabija. Ali da će poletjeti u Partizan su pusti snovi. Koliko god nama klub bio na prvom mjestu, njima su ipak karijere, money money money.To je i Mitar pokazao i kad je otišao u Arabiju. Otišao...
  11. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Jbg, nizu je morao doći kraj kad tad. Šteta samo što izgubismo na ovakav način i to od ovih dunstera koji, koliko god bili "dobro organizovani" nemaju dva krštena igrača...a uz to su nam i direktni konkurenti za poziciju na tabeli. Ipak, bez obzira na 4:0, nećemo im puno zamjeriti na tome ako...
  12. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Duljaju svaka čast prvo za izjavu pa onda i za pobjedu. Ali šta se ovo desilo sa Menigom, to ne priliči našem klubu da se igrači a trener pogotovo ponašaju ciganski. Trener mora biti autoritet kao što je bio Nikolić, pa i Savo, Stanojević, čak i Petrić. Ovakvo ponašanje mi ne liči na Igora bez...
  13. Dzodzi

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Jbg. Ne možeš dovijeka prolaziti na foru našpanovanog buldoga pored aut linije. Treba pokazati kvalitet da bi se napravio rezultat. Čekalica od igre ne prolazi u Turskoj očito.
  14. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Evo i ja moram da kažem, jeo sam govna, kao i mnogi, što se tiče Belića. Momak je strašno napredovao i pokazao se kao top pojačanje iako je došao kao anonimni krljač i većina nas je to zamjerala. Ovo je kao u igrici, kad napucaš snagu brzinu i kvalitete svom liku i on odjednom dobije sve što...
  15. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Koliko možeš biti fudbalski nepismen i/ili bezobrazan da ovako nešto izjaviš kao taj "stručnjak". Ajd i da polemišemo oko tih penala (iako nema šta da se polemiše) ali ne znam u kojem paralelnom svijetu (osim ovom ciganskom) ono može biti prekršaj Severine. 1. Čist start na loptu. To što je...
  16. Dzodzi

    Letnji prelazni rok 2023

    Daj 11 kvalitetnih igrača, makar bili svi stranci. Manite me tih koji "osećaju" klub ala Lola, Markec, Zeka...ako će igrati preko one stvari. Uostalom veću emociju za klub su imali i više su se borili za njega stranci Moreira, Žuka, Leonardo, Diara nego mnoga "naša deca". Ne treba ni strance...
  17. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    Igra nedostojna Partizana. Ovo se moralo riješiti davno prije 90. Slavimo pobjedu protiv dojučerašnjih drugoligaša kao osvajanje LŠ. :D Ali i pored toga, moram odati momcima priznanje. Borbenost na nivou, nisu odustajali kao da su vjerovali da mogu ovo uzeti i kod 2:0. A i realno smo mnogi jači...
  18. Dzodzi

    FK Partizan 2023/24

    https://rd-live.com/match/11471808/fk-imt-beograd-fk-partizan
  19. Dzodzi

    Uprava i marketing

    Do juče: 1. včpdr je glavni krivac za sve i treba ga prozivati gdje god se stigne 2. JT nisu ništa bolji od uprave i saradnici su sa rušiteljima Partizana Danas: 1. Treba biti apolitičan, samo je Partizan bitan 2. Jug je dobar, samo ih nismo još upoznali. :D
  20. Dzodzi

    Letnji prelazni rok 2023

    Ovi su bukvalno doveli igrača za svaku poziciju u timu, osim stopera, gdje nam je najpotrebnije.
Top