Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. VК Partizan, PK Partizan

    Evo mene konačno opet nakon dugo vremena. Momcima svaka čast zaista. Svašta je ova generacija preko svojih leđa pregurala u poslednje vreme, pa je i bio neki red da im se vrati na najlepši mogući način.
  2. VК Partizan, PK Partizan

    I meni, ali šta se može. Rističević je tu. Ima i Osmanović. Momci koji su veliki potencijal. Dedović u radničkom. Taman sam se nadala da bar on ostaje.
  3. VК Partizan, PK Partizan

    Društvo, evo mene. Nemojte se čuditi što su Tomašević i Obradović otišli kod čergara. Vujasinović i onako nije zadovoljan onim što su pokazali. Međutim, verovatno će otići negde i Stefan Živojinović. To ćemo znati, verujem, za par dana. To je sve, čime ja raspolažem trenutno. Odlazaka osim...
  4. VК Partizan, PK Partizan

    Nije me bilo neko vreme, ali pratim sve sto se dogadja. Steta sto Cuk ode, ali to je ono sto nam se dogadja godinama. Dobro je sto ostaju Dedovic i Mandic, da je klub bar nekog zadrzao. Igorov odlazak ce se sigurno osetiti u radu sa decom, kao sto je i ranije bilo, mada mislim da ce...
  5. VК Partizan, PK Partizan

    Nemojte se više čuditi što klub sajta nema. Pogledajte ovaj cirkus. Posebno mi je smešan opis. Neko je veliku lakrdiju napravio. Ili ne zna da radi onaj ko je uzeo ili neće. Međutim, svega ima po malo tu.
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Ugasiti se nećemo. Izgurali smo svašta, i ovo ćemo, budite sigurni. Naravno da nije Šole jedini i isključivi krivac za stanje u klubu. Generalno jeste najveća greška to što se ćuti, tj. javljaju se samo kad baš zagusti, za razliku od npr Vujoševića koji nagovori svima svašta, iako to ne daje...
  7. VК Partizan, PK Partizan

    Ne znam Jasmina kome ću psovati. Svi su mi krivi osim igrača i stručnog kadra u ovom slučaju, ali doslovno svi. To jednostavno ne mogu da sakrijem i gotovo. A to da se ne može saznati termin utakmica na Banjici, apsolutno nije tačno. Uvek se na sajtu vss ako ništa izbaci to, bez obzira jesu li...
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Ma smisliće Vujas nešto, navikli smo mi i na manji fond kadra kojim raspolažemo. Nadam se da će Rističević pokazati svoj potencijal. Dobija konačno svoju šansu. Linkove za digi sport imate ovde. Nadam se da će neki raditi.
  9. VК Partizan, PK Partizan

    Ljudi, najverovatnije je da će Stefan Živojinović pauzirati nekih mesec dana zbog povrede palca. Menjaće ga Dimitrije Rističević dok se Soro iz Brazila ne vrati. Naime, on bi mogao da se priključi ekipi u nastavku sezone. Inače, svaka čast gtr, koji u skladu sa mogućnostima pomaže naš vk. Ajmo...
  10. VК Partizan, PK Partizan

    Aaa brate, šta su sinoć odigrali. Sa onakvom igrom bi razbili čak i Primorje. Samo da ovako nastave do kraja ove sezone i imaćemo razloga da slavimo. Mislim da će biti najodmornija ekipa kad bude f6. Mladi su, a i ne igraju previše takmičenja u odnosu na ostale, od kojih je većina igrala...
  11. VК Partizan, PK Partizan

    Još samo Mladost može da se pohvali tradicijom i istorijom, kakvu ima Partizan, iako je naš klub ukupno gledano trofejniji. Pro Reko već funkcioniše po principu: koliko para, toliko muzike. Partizan je stvarao sam svoje igrače i sam sebe uzdizao u visine. E u tome je prednost i snaga u odnosu na...
  12. VК Partizan, PK Partizan

    Za sad ja ni jedan link sa strimom našla nisam, a pola sata do utakmice je još ostalo.:confused
  13. VК Partizan, PK Partizan

    Cela ova situacija mi je žalosna u svakom smislu te reči. Momcima stvarno svaka čast, pa imaju strpljenja. Plata nema, voda hladna i šta ih sve ne snalazi, a oni opet igraju srcem i ginu za boje kluba. Sramota je ljudi za sve nas što je u subotu Banjica bila polu prazna. Mogu samo zamisliti kako...
  14. VК Partizan, PK Partizan

    Vlado, ogromno bravo. Predlažem urednicima foruma da te postave za moderatora. Dosta toga sam naučila iz ovog posta. Kad već sajta bog zna od kad nema, ovo je idealno da se skupi sve što se naći može. Na meravam i ja da se ne treznim pola godine kad se to desi od sreće. :D Filip Filipović...
  15. VК Partizan, PK Partizan

    Cigani su i dalje u blokadi koliko ja znam, a u Radničkom nisu ispoštovani igrači, iako im je obećano. Videćemo. Preživeli smo mi i gore stvari od ovoga. To što igramo sa juniorima je nešto na šta smo navikli. Takve okolnosti su godinama. Ostaje mali žal što jedino kod nas nema ni jedno veliko...
  16. VК Partizan, PK Partizan

    Hvala na golovima. Već sad jedva čekam iduću utakmicu kod kuće. Glas sam izgubila skroz. :D Valjda se oporavi dok ne krenem u Pionir. :D Momcima još jednom svaka čast. Ova ekipa će praviti čuda u budućnosti. Jedino se bojim da nam je bagra koja ima love ne raščerupa.
  17. VК Partizan, PK Partizan

    Vratilo se sve što nismo imali sreće ove sezone. Tu na Radnički prvenstveno mislim. Samopouzdanje i forma rastu polako. Gojko Pijetlović nije znao šta ga je snašlo, niti ostatak ekipe oradee. Možda je nekome smešno, ali mislim da je Živojinović u ovom trenutku naš najbolji golman. I on ulazi u...
  18. VК Partizan, PK Partizan

    Pustili su i svaka im čast na tome. Zato sutra trkom na bazen svi koji možemo otići. Ja sve svoje obaveze odgađam. Vico je na spisku za pripreme naše reprezentacije koje će se u Košutnjaku održati iduće sedmice. Ljudi, ko god nama u klub dođe, eto njega i u reprezentaciji. :D Bar je u većini...
  19. VК Partizan, PK Partizan

    Odmarao verovatno. Za meč sa oradeom je jedino Ćuk neizvestan. Ulaz na Banjicu je slobodan. Zato narode, znate svi šta nam je činiti. Sreda mi je i više nego naporan dan što se fksa tiče, ali na taj umor se zaboravi kad se na utakmicu krene. Ko god može neka ode. Odavno nismo tamo napravili...
  20. VК Partizan, PK Partizan

    Smilovaćemo se, moramo. Već sad brojim kad će 18. decembar da na Banjicu odem, bez glasa da ostanem kao večeras u areni što sam. Ova deca se lavovski bore i ravnopravno se nose sa ekipama, koje su daleko iskusnije od njih u svakom pogledu. A to što se tiče raspada mutanata bi moglo da usledi za...
Top